Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki użytkownikom tego forum, zostałem wczoraj nowym klientem NC+.

Wybrałem opcję Extra+ oraz 6 x Canal+.

Dołożyli Filmboxy na 2 miesiące i jakąś Adventure HD na miesiąc.

Aktywacja 49zł.

3 miesiące x 21 zł.

21 miesięcy x 79.90 zł.

Wybrałem dekoder z dyskiem więc 5 zł na miesiąc do abonamentu.

Jako, że aktywowałem 2 dnia miesiąca to cały listopad gratis.

Na początku nie znikał ekran aktywacyjny, ale reset sprawił, że wszystko już śmiga i jest wyraźniejsze niż miałem w TV naziemnej.

Przypominam nowym, że taka oferta jest dostępna tylko w punktach stacjonarnych. Po przeliczeniu wszelkich abonamentów ta oferta była dla mnie najkorzystniejsza. Dzieki wszystkim za info o niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żarty robisz.Dla jakich wtajemniczonych?Widziałem w internecie kupę zdjęć z tą ofertą na różnych punktach NC+ jak i nawet drzewach wywieszonych że jest taka oferta dostępna .Nikt nie robił żadnej tajemnicy.Mało tego ta oferta była na stronie operatora.A do odszukania strony operatora to żadnego wtajemniczenia chyba nie trzeba. :lol2: A tym bardziej odszukać punkt operatora.Była nawet jakaś oferta z pakietem Comfort tylko nie wiem czy w okresie świątecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Każdy kto przychodził zawrzeć umowę, aby nie brać drożej . ..brał jako klint z innej tv. Malo tego.. jeszcze w APS informowali aby tak robić :-D ... A świstak siedzi i zawija w sreberka...Chyba Ty sobie żarty robisz. Aby zakończyć z Toba zbedną dyskusje...Przyznaje Ci racje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Kwestia gustu, jedni Ci powiedza ze mediabox a inni ze premiumbox i zacznie sie jalowa dyskusja ze jego lepsze... Mediabox nie ma wifi i ma wbudowany dysk a premiumbox ma wifi i zewnetrzny dysk co umozliwia podlaczenie drugiego i kolejnego jak podstawowy sie zapelni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...