Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki tylko tam trzeba podać numer dekodera a mam tylko umowę tutaj bo dekoder za granicą a dekoder był raz wymieniany i mam papierek na którym jakoś dziwnie jest to podane że terminal sprawny D1DS-085xxxxxxx czy to jest numer dekoderaa bo na umowie jest ale raczej tego starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podpowiedzi na sposoby podpisania przez nowego klienta pakietu 6xC+ + HBO w systemie kodowania mediaguard z dekoderem Pace500GB?

...czy jest szansa, jaki pakiet trzeba wziąć, jakie są ceny, realizacja w punkcie czy przez infolinię?

Nowy klient ma obecnie tylko SmartHD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzienie do polsatu i mam do was takie pytanie bo raczej bede chcial podpisać w nastepnym tygodniu umowe z nc na pakiet platinum i mam do was pytanie jeśli hbo jest 2 miesiace gratis i kiedy mam do nich zadzwonić żeby zrezygnować z tego pakietu hbo? i jeszcze jedno czy po zakończeniu umowy 12 miesiecy oplata wzrosnie do 149 bo cos tak zrozumiałem na umowie a jeśli tak do kiedy mam wysłać wypowiedzenie bo 149 aż nie zamierzam placić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecna oferta Platinum za 99zł dla nowych klientów jest bardzo dobra, biorąc pod uwagę, że dotychczas pełny pakiet w Cyfrze+ z uboższym niż obecnie pakietem C+ wynosił 150 zeta i dodatkowo za niektóre serwisy trzeba było dopłacać, to teraz nawet jeśli ktoś pozwoli sobie na dokupienie HBO do platyny to zapłaci tylko 129zł a zawartość pakietu za tę cenę, czyli słynny "kontent" obejmuje wszystkie prawa filmowe i sportowe z Canal+, nPremium i HBO. Do tego jest VOD z prawdziwego zdarzenia i można mieć multiroom, w którym nie musimy co trochę latać i wymieniać kart pomiędzy dekoderami. Z usług dodatkowych są np Radio+ (w tym momencie jest tam z 600 - 700 stacji radiowych z Polski i świata), Music+ WIMP najbogatszy serwis z biblioteką muzyki i mnóstwem polskich albumów, często są nawet przedpremierowo, jak z ostatnią płytą braci Cugowskich, która na Wimpie była do słuchania na kilka dni przed premierą w sklepach. Może dla wielu osób te usługi dodatkowe nic nie znaczą, ale jak ktoś ceni sobie jakość, wygodę a zwłaszcza swój czas, to tu może mieć filmy, seriale i muzykę na życzenie :) Jak ktoś się waha czy przejść do nc+ to mówię: śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość radia z netu co oferuje nc + to porażka.w cyfrze canal+ z hbo za 99. MR w cyfrze 2 karty wymiata to cudo rodem z n.sory,ale jak dla mnie to jesteś ślepo zapatrzony w ten twór i nie szanujesz pieniądza,którego zarobiłeś.mało tego,twój wpis wygląda jak artykuł sponsorowany.prawda jest taka,że w nc+ ceny są zawyżone.i nie na miejscu jest porównywanie platyny za 99 do pełnego pakietu c+ za 150 gdzie było wszystko,a w platynie prawie nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że coś piszą jeśli jesteś klientem innej telewizji to mamy dla ciebie oferte specjalną zadzwoń co myślicie co mogą dać ?

 

Tak ja sprawdzilem to i powiedzieli ,że jak jestem abonentem innej telewizji to bym dostał HBO na 12 miesięcy za darmo w umowie na 12 miesięcy czyli całą umowę za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Promocja dla abonentow innych telewizji dostępna jest w każdym APS i polega na bezpłatnym dostępie do HBO przez 12 miesięcy do pakietu Canal+ Silver :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...