Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@xedras

 

Umowę podpisywałem w punkcie a dopełnienie załatwiłem telefonicznie bo tak jak pisałem wcześniej to konsultant sam do mnie zadzwonił z taką propozycją. Do tej umowy nie mam żadnego dekodera, brałem sam moduł z kartą (za to nie ma czynszu).

Edytowane przez Ozzy666
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xedras Jeszcze dobrze nie testowałem tego dekodera. Niektórzy narzekają, że szrot a inni chwalą. Zależy pewnie jak się trafi. U mnie będzie włączany tylko do sportu więc żaden problem jeśli czasem wtyczkę będę musiał wyjąć. Umowa faktycznie zaczyna się z początkiem kolejnego miesiąca. Dlatego do końca tego w którym podpisujesz będzie świecił Comfort +. Przesyłka przyjdzie w ciągu dwóch dni roboczych. U mnie to jest dodatek do CP więc ani anteny, ani konwertera nie zamawiałem. Antenę i konwerter może ci przywieźć inny kurier. Bo ten z umową pilnuje jej podpisania i dostarczenia dokumentów do NC+. Jeśli chodzi o kable to dostajesz "goły" dekoder, czyli zasilacz, pilota i baterie. Takie rzeczy jak kabel hdmi, antenowy itp. musisz dokupić na własną rękę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 09:01, xedras napisał:

Witam serdecznie !

 

Mam do Was moi mili takie pytanie, otóż posiadam obecnie umowę w NC+ na pakiecie comfort + za 22,50 + 2 zl za dekoder WifiBox. Z umowy korzystają rodzice, mnie natomiast zależy aby założyć sobie taką samą umowe w moim miejscu zamieszkania, gdyż się przeprowadziłem. Teraz pytanie do Was, czy jest jakaś lepsza oferta dla klientów, którzy posiadają już jedną umowę w NC+ ? Kiedyś coś widziałem że ludzie dostawali Comfort w ofercie rok za darmo a po roku 39.99 w umowie dwuletniej i to by mnie interesowało najbardziej. Jakie są szanse na otrzymanie takiej oferty ? Bo rozumiem, że dostanie nowej umowy w pakiecie Comfort za 22,50 raczej bez szans ? Myślałem jeszcze o Start + za 19,99 zł + dopełnienie do Comfortu za 10 zł, ale nie wiem czy na nowej umowie dostanę takie dopełnienie bez problemów. Dziękuje wszystkim zainteresowanym za pomoc i życzę miłego dnia ?

+

 

Comfort+ 0 zł 12 m-cy potem 39,99 zł/m 12 m-cy

 

Nadal ta oferta jest dostępna po spełnieniu warunków:

- do 30 dni po podpisaniu nowej umowy na 24 m-ce na pakiet comfort 39,99, extra 59,99, comfort c+ 89,99 , itd... tych z ulotki

- do 30 dni po podpisaniu aneksu (takiego jak powyżej) i aneksy o 5 zł tańszy czyli np. 34,99 za comfort+, extra 54,99, itd.

- umowa musi być na tego samego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Zastanawiam się nad powrotem do nc+. Orientuje się ktoś, czy i za ile można wyciągnąć w sklepach stacjonarnych Super Premium z Eleven i Canal + 4K na 12 miesięcy?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 12 m-cy masz tylko ofertę Extra z 6C+ 89,99 + Eleveny 11,90 bez 4K. Wymiana potem na dekoder 99+15 mies i c+4K + 10 zł.

 

Superpremium 24 m-ce + Eleven + Polsat Sport Premium + C+ 4 K + dekdoer 4K = 129,99. Dekoder aktywacja 49 zł - do końca miesiąca października aktywacja 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie będę podpisywał nową umowę i zależy mi na tym, żeby jak najtaniej mieć canal+ , na 2 telewizorach, jakie mam opcje?

Bo przeczytałem, że można wybrać pakiet start+, a później dobrać canal+ za 25zł  na 6 miesięcy i było by fajnie, ale multiroomu nie dają do pakietu start+, więc jak wezmę ten pakiet i dokupię ten canal+ to wtedy mi dadzą multiroom na cały okres umowy czy na te pół roku na które będę miał canal+ ? Dzwoniłem też do punktu z takim zapytaniem ,to Pani mnie zamotała, bo sama za bardzo nie wiedziała co i jak  i chciała mi wcisnąć extra z canal+ za 79, więc slucham waszych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybierzesz pakiet startcanal+ to tak ale jak wybierzesz pakiet start z opcją canal+ to nie. Pomimo podobnych nazw to są to różne pakiety.

 

Chociaż się to trochę zmieniło więc możliwe, że po jakimś czasie od nowej umowy (powiedzmy 2 tygodnie) na pakiet start da się wybrać multiroom.

36 minut temu, sheldoncooper7373 napisał:

więc jak wezmę ten pakiet i dokupię ten canal+ to wtedy mi dadzą multiroom na cały okres umowy czy na te pół roku na które będę miał canal+ ?

 

Multiroom zawsze jest na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakończyć umowę z obecnym dostawcą TV (kablówka INEA).
W związku z tym, że zależy mi głównie na piłce nożnej (C+, Eleven i Liga Mistrzów) oraz kanałach typu NatGeo, to najrozsądniejszą opcją wydaje się pakiet Extra+ z Canal+ za 99,90 zł plus 5 zł za dekoder.

Moje pytanie: czy dla nowych umów (co prawda kiedyś byłem już klientem, ale zrezygnowałem z usług, bo INEA dała super ofertę) można coś wynegocjować, czy nic raczej nie da rady i skupiają się na umowach, które wygasają?

Walczyć o coś?

A może jest jakaś alternatywa?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mariollo napisał:

Planuję zakończyć umowę z obecnym dostawcą TV (kablówka INEA).
W związku z tym, że zależy mi głównie na piłce nożnej (C+, Eleven i Liga Mistrzów) oraz kanałach typu NatGeo, to najrozsądniejszą opcją wydaje się pakiet Extra+ z Canal+ za 99,90 zł plus 5 zł za dekoder.

Moje pytanie: czy dla nowych umów (co prawda kiedyś byłem już klientem, ale zrezygnowałem z usług, bo INEA dała super ofertę) można coś wynegocjować, czy nic raczej nie da rady i skupiają się na umowach, które wygasają?

Walczyć o coś?

A może jest jakaś alternatywa?

Czasami są promocje na określony czas,  gdzie można coś taniej uzyskać,  ale są one raczej bardzo rzadko. 

Np. na start ligi hiszpańskiej i ligi niemieckiej był pakiet Extra+ z Canal+(6) i Eleven za 79,99zł,  ale Mistrzowska Piłka była za 0zł tylko do końca roku z tego co pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli pozostaje mi brać to, co jest w ofercie. Jakieś HBO na kilka miesięcy w gratisie, albo dekoder taniej dają czasami, czy kompletnie nic się raczej nie uda wyrwać dodatkowo?

 

Czasem też opisujecie tutaj takie kombinacje, że się bierze tańszy pakiet i potem do niego dobiera dodatki.
Czy w mojej opcji (z piłką, tzn. Eleveny, Mistrzowska Piłka oraz C+) jest taka możliwość, czy ten pakiet jest już tak skrojony, że wypada najkorzystniej?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). W kwestii umów z nc+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to teraz wygląda,  ale kiedyś w APS dawali ofertę Extra+ z Canal+ (6) za 79,99zł na 24 miesiące. Do tej opcji byłoby trzeba dodać Eleven.  W opcji "włącz-wyłącz" wyjdzie po 7,95zł miesięcznie.  Co do Mistrzowskiej piłki do końca roku zapewne za darmo,  ale nadal nie wiadomo za ile będzie można tę opcje dobrać od stycznia (według różnych informacji może to być przedział kwotowy 0zł-30zł). 

 

Była jeszcze opcja Extra+ z Canal+ (6) za 89,99zł na 12 miesięcy,  ale nie wiem czy jeszcze jest. Z Eleven i Mistrzowską Piłką podobnie jak w poprzedniej opcji. 

 

Do każdej z nich pewnie trzeba doliczyć 5zł za dekoder. 

 

Co do ofert składanych też są takie możliwości,  np. zacząć od Start+,  a potem podnieść do Comfort+ i np. dobrać Canal+ za 25zł.  Jednak w tych pakietach mogą nie być dostępne wszystkie modele dekoderów,  a ich opłaty za najem mogą być wyższe (jeżeli dobrze pamiętam to np. wifipremiumbox jest dostępny dopiero od pakietu Comfort+, ale za najem życzą sobie aż 10zł miesięcznie). 

O ile do każdego pakietu dobierzesz Eleven,  tak z Mistrzowską Piłką nadal nie wiadomo jak to będzie wyglądać.  Mówiono,  że będzie można dobrać mając jako bazowy pakiet minimum Extra+, ale czy np. osoba z pakietem bazowym Comfort+ i opcją dodatkową Canal+ na 6 miesięcy będzie mogła dokupić opcje Mistrzowska Piłka - nikt nie jest w stanie na dzień dzisiejszy na to pytanie odpowiedzieć. 

 

Jakby nie patrzeć w tej obecnej opcji za 99,99zł jest gwarancja i pełnego pakietu Canal+ łącznie z Vod,  Eleven i Mistrzowska Piłka. Aktywacja dekodera póki co za 0zł.

 

Cóż - decyzja trudna. 

 

Pamiętam też,  że w zeszłym roku była też promocja mikołajkowa.  Przez 4 dni aktywacja dekodera była za 0zł.  Do tego dawali Eleven do końca maja za free w opcji Canal+(6) za 79,99zł. W tych droższych pakietach chyba Eleven i HBO było za free na dłuższy okres (ale i z zobowiązaniem do końca umowy) - ale tu szczegółów nie pamiętam. 

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). W kwestii umów z nc+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+, Canal+ 6 można spokojnie mieć na okres 24 m-cy za 69,99zł.

Do tego dobrać Eleven za 7,95zł na całość umowy, Canal+ 4K za 10zł na 12 m-cy dalej negocjacje, Polsat Sport Premium za 10 zł do końca sezonu 06.2019 dalej negocjacje. Ja mam tak praktycznie tylko bez Eleven, chce wywalczyć tę kwotę powyżej na pozostałą długość umowy. Dodatkowo spokojnie otrzyma się 6 m-cy na HBO za 0zł tylko trzeba pamiętać, aby wyłączyć. Rachunek nie przekroczy 100 zł - dobre rozwiązanie dla osoby, która stawia bardziej na sport, a niżeli film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariollo napisał:

OK, czyli pozostaje mi brać to, co jest w ofercie. Jakieś HBO na kilka miesięcy w gratisie, albo dekoder taniej dają czasami, czy kompletnie nic się raczej nie uda wyrwać dodatkowo?

 

Czasem też opisujecie tutaj takie kombinacje, że się bierze tańszy pakiet i potem do niego dobiera dodatki.
Czy w mojej opcji (z piłką, tzn. Eleveny, Mistrzowska Piłka oraz C+) jest taka możliwość, czy ten pakiet jest już tak skrojony, że wypada najkorzystniej?

Poczekaj do końca listopada/początku grudnia.Być może pojawią się jakieś świąteczne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, shark napisał:

Extra+, Canal+ 6 można spokojnie mieć na okres 24 m-cy za 69,99zł.

Do tego dobrać Eleven za 7,95zł na całość umowy, Canal+ 4K za 10zł na 12 m-cy dalej negocjacje, Polsat Sport Premium za 10 zł do końca sezonu 06.2019 dalej negocjacje. Ja mam tak praktycznie tylko bez Eleven, chce wywalczyć tę kwotę powyżej na pozostałą długość umowy. Dodatkowo spokojnie otrzyma się 6 m-cy na HBO za 0zł tylko trzeba pamiętać, aby wyłączyć. Rachunek nie przekroczy 100 zł - dobre rozwiązanie dla osoby, która stawia bardziej na sport, a niżeli film.

Nie wprowadzaj w błąd.  Klient "z ulicy" nie dostanie Extra z 6xc+ za 69,99zł. Minimum 10zł drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam świeży początek to przy własności swojego modułu możliwość przejścia na Extra+ za 49,99zł + 25zł C+8 na 6m-cy = ~75zł. Może powalczyć o C+6 bez Discovery/Seriale o te 5zł taniej. Co do dzierżawy za dekoder możesz mieć racje że min. 79,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

Nic nie zrobisz na dzień dobry. Alternatywa to znalezienie kogoś z dobrą ofertą w dobrej cenie, kto chce się pozbyć nc+ i zrobić cesję.

Bzdura. Można negocjować. Ile byś nie nabił postów to nie masz w tym momencie racji. Umowy wcale nie są sztywne jak te na stronie dla nowych.

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

Nie wprowadzaj w błąd.  Klient "z ulicy" nie dostanie Extra z 6xc+ za 69,99zł. Minimum 10zł drożej. 

Nie dostanie niby dlaczego? Nie możesz tego wiedzieć na 100%. Z tego co sam ostatnio się dowiedziałem to oferty dla nowych klientów i negocjacje nowych abo pokazują, że ceny są bardzo podobne do tych oferowanych tym "nie z ulicy" z 10 letnim stażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Jakie negocjacje? O czym Ty mówisz?

 

Oferty są sztywne. Można ewentualnie próbować, tak jak wcześniej pisałem, poprzez niższy pakiet podstawowy i dobranie opcji CANAL+. Jednak tutaj nikt nie zagwarantuje Mistrzowskiej Piłki od stycznia, a jednak użytkownikowi @Mariollo zależy.

Kwestia moduł/dekoder to raczej kwestia indywidualna - nie każdy ma możliwość skorzystania z modułu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...