Skocz do zawartości
caesar

Oferty - dla nowych abonentów nc+

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca roku są PSP. Później negocjacje.

Co de MediaBoxa+ to nie wiem... Zadzwoń na infolinię lub zapytaj w APS ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co do tej promocji za 79,90. Do kiedy ona jest?

Okej, widzę.

Do usunięcia.

Edytowane przez mpoesp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowi abonenci aby mieć dostęp do Canal + oraz Eleven, muszą wybierać ofertę z miesięcznym abonamentem 79,90? Nie ma innej możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisujesz umowę na dowolny pakiet bez C+, a następnie go dobierasz w promocji za 25 zł na 6 miesięcy, później 40 zł lub negocjacje na 25 zł do końca umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W APS też to działa? 

Opcja w ICA jest dostępna od razu po podpisaniu umowy?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca sie brać?

https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-ns

Wydaje mi sie, że jeśli chodzi o sportowe kanały, to chyba tak? Bo reszta to widze, takie podstawowe kanały.

Niestety, ale przegapiłem tę promocje za 80 zł, ale widze, tu jest c+4k i dekoder 4k.

Edytowane przez domino236

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C+ 4K jest za darmo jak rozwiniesz listę w polu wyboru zamówienia opcji dodatkowych. Natomiast dekoder jest za +15 zł / m-c.

W sumie to tą ofertę można sobie samemu zbudować:

1) Comfort+ - 39,99 zł

2) Dopełnienie do Extra - 10 / 15 zł

3) Canal+ x8 - 25 zł

4) Eleven - 11,90 zł

5) Mistrzowska piłka - 10 zł

I wychodzi niemalże to samo ;)

Na plus dla gotowca: C+ 4K UHD.

Podsumowując, jeśli lubisz piłkę to możesz brać ;)

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli 115zł na miesiąc? Stówa to dla mnie za dużo, a co dopiero 115... Rozumiem, że taniej sportu mieć nie mogę. Musze sie bardzo poważnie zastanowić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź w takim razie bez dekodera 4K. Moduł jest za 0 zł, a inne dekodery do 5 zł / m-c.

I co z tego sportu Cię najbardziej interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tak to ta oferta za 99,99 zł jest obecnie najbardziej korzystną lub czekaj na pojawienie się ponownie Extra+ z Canal+ (6) i Eleven za 79,99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, ja mam takie szczęscie, że zazwyczaj dowiaduje sie,jak już promocja sie kończy,więc wiesz...

A w tym pakiecie Polsat Sport Premium jest już na zawsze, czy do końca roku, a później,trzeba będzie za niego płacić dodatkowe pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według regulaminu promocji do końca obecnego sezonu (czerwiec 2019), a jeśli zostanie przedłużona miedzy nc+, a CP to dalej za 0 zł ;)

Regulamin: https://sklep.ncplus.pl/__data/assets/pdf_file/0029/9947/WP_Extra_z_CANAL_24m_B2S_01092018.pdf

Edytowane przez shevchenko1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego wybierając online jakikolwiek pakiet nie ma możliwości wyboru dekodera 4k, jak też kanałów C+4K czy Polsat Sport Premium?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5azik bo tak wyglądają niestety oferty na stronie. Niekompletne są, a ludzie na czacie nic nie wiedzą. Zadzwoń pod 222 200 000 i powinieneś dostać niezłą ofertę. Nie ma jednej propozycji dla klientów więc dopytuj spokojnie o swoje opcje. Ja wczoraj dostałem jako nowy klient Start + na 12 miesięcy za 17.99 zł. Więc taniej niż na stronie oferty 24 miesięczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, the cable guy napisał:

Ja wczoraj dostałem jako nowy klient Start + na 12 miesięcy za 17.99 zł. Więc taniej niż na stronie oferty 24 miesięczne.

Z jakim sprzętem dostałeś taką ofertę? 

Czy ta cena abonamentu jest uśredniona, czy wynika z comiesięcznych faktur?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś najprostszy dekoder NC+ bez Wifi z możliwością podpięcia dysku zewnętrznego. Dla mnie to nie miało znaczenia. Taki jest rachunek za każdy miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w APS nc+ dostanę taką ofertę jak obecnie prezentowana jest na stronie nc+? Chodzi mi konkretnie o pakiet superpremium+ z dekoderem 4K oraz 3xmultiroom gdzie aktywacja wszystkich dekoderów wynosi 0 zł a w cenie abonamentu posiadam opcje 3xEleven, Mistrzowską Piłkę (dostęp do Ligi Mistrzów), oraz dostęp do kanału Canal+4K UHD za 0 zł przez cały okres umowy. Pytam dlatego bo zależy mi na czasie. Chciałbym przez weekend nie zostać bez telewizji gdyż przechodzę z konkurencji i dziś kończy mi się właśnie umowa. Chodzi mi dokładnie o tą ofertę https://sklep.ncplus.pl/oferta/superpremium-ns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zależy ci na czasie to nie pytaj na forum tylko zadzwoń do APS lub tam pojedź. Raczej nikt ci szybko nie odpowie tutaj ze 100% pewnością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okazało się że byłem w dwóch punktach APS nc+. W pierwszym, kobieta po sprawdzeniu w komputerze stwierdziła że nie ma takiej promocji. W drugim bez problemu dostałem to samo co na stronie internetowej nc+ razem z anteną satelitarną za 1 zł Okazuje się że trzeba jeździć od punktu do punktu aż trafi się na kumatego człowieka. Dziwi mnie tylko to że w przypadku pierwszej wizyty w APS byłem w naprawdę dużym APS który kompleksowo oferuje wszystkie usługi nc+. A w przypadku drugiego APS w którym podpisałem tą umowę to była tzw. "wyspa nc+" z okrojonymi możliwościami jeśli chodzi o sprzedaż ofert... Koniec końców jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wally79 przy umowie przez telefon miałem takie same akcje. Kilka razy dzwoniłem i też miałem odpowiedzi, że jakaś oferta nie istnieje, albo że tak tanio się nie da. Nawet próbowano mnie oszukać, że do umowy Start + na 12 miesięcy nie będzie możliwości dobrania Plusa miesiąca... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie !

Mam do Was moi mili takie pytanie, otóż posiadam obecnie umowę w NC+ na pakiecie comfort + za 22,50 + 2 zl za dekoder WifiBox. Z umowy korzystają rodzice, mnie natomiast zależy aby założyć sobie taką samą umowe w moim miejscu zamieszkania, gdyż się przeprowadziłem. Teraz pytanie do Was, czy jest jakaś lepsza oferta dla klientów, którzy posiadają już jedną umowę w NC+ ? Kiedyś coś widziałem że ludzie dostawali Comfort w ofercie rok za darmo a po roku 39.99 w umowie dwuletniej i to by mnie interesowało najbardziej. Jakie są szanse na otrzymanie takiej oferty ? Bo rozumiem, że dostanie nowej umowy w pakiecie Comfort za 22,50 raczej bez szans ? Myślałem jeszcze o Start + za 19,99 zł + dopełnienie do Comfortu za 10 zł, ale nie wiem czy na nowej umowie dostanę takie dopełnienie bez problemów. Dziękuje wszystkim zainteresowanym za pomoc i życzę miłego dnia 😂

Pozdrawiam Xedras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xedras nie wiem jak to jest z kolejnymi umowami dla obecnych abonentów. Jeśli chodzi o nowe, to ostatnio przy zawarciu na Start+ za 17,99 zł otrzymałem informację, że dopełnienie do Comfort podniesie rachunek do maksymalnie 29.99 zł, a możliwe że uda się zejść nawet do 24.99 zł. Jedyna różnica, że u mnie stoi BOX+ czyli bez czynszu.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi