Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miła pani odpowiedziała mi na chacie działu sprzedaży na pytanie ''Czy dodatki dodawane do zamowien online są również dodawane do zamówień telefonicznych?( nc+go , c+ film)''

''Tak oczywiście''

 

Czyli mogę wziąść ofertę dla abonentów innych tv :HBO za darmo , nc+go i c+film na 2 miesiące :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam pakiet Comfort+ i o dziwo...(?)...dostępny BBC Knowledge w HD. Możecie mi podpowiedzieć czy ten kanał mi zniknie za jakiś czas? Być może to jest jakiś błąd odczytu aktywacji i u mnie się to pojawiło... :)

 

Bo to całkiem fajny gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do nc-plus bo zamierzam nabyć pakiet platinum. Mam teraz kablówkę w domu ale jakość jest do kitu i rezygnuje. Zaproponował mi ofertę taką jak każdy z ulicy może nabyć - 99 zł za platinium. Powiedział że to i tak promocja i nie może więcej mi obniżyć. Czy próbować dzwonić do innego konsultanta ? Zależy mi kanałach sportowych - canal plus zwłaszcza dlatego muszę nabyć najwyższy pakiet. Czy jest możliwość wzięcia inaczej może czegoś nie wiem bo zaczynam dopiero przygodę z NC plus. Powiedział też że jeżeli złoże zamówienie przez internet to 3 dni będą mi sprawdzać w krd a potem jeszcze dostawa i tydzień potrwa a jak on zadzwoni i zamówię to od razu się dowiem czy przejdzie umowa ? Prawdę mówił czy chce prowizję dla siebie zwinąć ? Będę dzwonił w piątek wieczorem bo chce nabyć na początku sierpnia, tylko nie mam dyktafonu w telefonie i chciałbym sobie nagrać rozmowę - jak mogę inaczej ? Może mi nic dodatkowego nie włączy i będę płacił 99 zł plus 5 zł za mediaboxa bo tyle naczytałem się na tym forum że potem nie włączają tego co w umowie i jest problem. Przez telefon też jest umowa na 12 miesięcy bo nie chce w sklepach bo jest na 18 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do nc-plus bo zamierzam nabyć pakiet platinum. Mam teraz kablówkę w domu ale jakość jest do kitu i rezygnuje. Zaproponował mi ofertę taką jak każdy z ulicy może nabyć - 99 zł za platinium. Powiedział że to i tak promocja i nie może więcej mi obniżyć. Czy próbować dzwonić do innego konsultanta ? Zależy mi kanałach sportowych - canal plus zwłaszcza dlatego muszę nabyć najwyższy pakiet. Czy jest możliwość wzięcia inaczej może czegoś nie wiem bo zaczynam dopiero przygodę z NC plus. Powiedział też że jeżeli złoże zamówienie przez internet to 3 dni będą mi sprawdzać w krd a potem jeszcze dostawa i tydzień potrwa a jak on zadzwoni i zamówię to od razu się dowiem czy przejdzie umowa ? Prawdę mówił czy chce prowizję dla siebie zwinąć ? Będę dzwonił w piątek wieczorem bo chce nabyć na początku sierpnia, tylko nie mam dyktafonu w telefonie i chciałbym sobie nagrać rozmowę - jak mogę inaczej ? Może mi nic dodatkowego nie włączy i będę płacił 99 zł plus 5 zł za mediaboxa bo tyle naczytałem się na tym forum że potem nie włączają tego co w umowie i jest problem. Przez telefon też jest umowa na 12 miesięcy bo nie chce w sklepach bo jest na 18 miesięcy ?

Pod tym numerem telefonu możesz uzyskać więcej jako nowy klient (22) 310 45 15 np. pakiet Universe+ za 59 zł i do tego paczka 3 kanałów HBO bezpłatnie na 6 miesięcy potem wyłączasz jak nie chcesz płacić, umowa na 12 miesięcy lub Canal+ Platinum + paczka 3x HBO za 99 zł w umowie na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozważam przejście do nc+ i zakup pakietu Platinum z pełną paczką C+. Mógłbym prosić o informację na poniższe tematy:

- czy oferta ze strony nc+ a ta dostępna w APS bardzo się różnią od siebie?

- mniej więcej jak długo trwa aktywacja usługi po dostarczeniu umowy i sprzętu przez kuriera?

- ogólnie jak lepiej podpisać umowę - w APS czy zamawiając przez neta.

Orientuje się na razie w temacie zanim zdecyduje się na zakup dlatego byłbym wdzięczny za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla nowych jest zawsze taka sama. Zamawiasz przez neta, kurier przyjeżdża za około 2 dni z dekoderem i umową, którą mu podpisujesz. Jak wszystko podłączysz to maksymalnie po kilku godzinach wszystko już powinno działać. Uprawnienia spływają przeważnie po kilkunastu minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w salonie nc+ i dostałem propozycje

 

UMOWA NA 18 MIESIĘCY

PAKIET CANAL+ PLATINUM 59ZŁ 3MIESIĄCE PÓŹNIEJ MOGĘ WYBRAĆ PAKIET LUB ZREZYGNOWAĆ Z UMOWY

DEKODER BOX+ HD 49ZŁ MEDIABOX+ 99ZŁ + 5ZŁ M-C

 

UMOWA NA 12 MIESIĘCY

PAKIET UNIVERSE + 59ZŁ M-C

DEKODER BOX+ HD 0ZŁ TURBOBOX+ 49ZŁ + 5ZŁ M-C MEDIABOX+ 49ZŁ + 10ZŁ M-C

MULITROOM PREMIUM 49ZŁ + 20ZŁ M-C

 

Mam pytanie czy takie oferty istnieją na prawdę czy salon chce mnie oszukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej promocji dla nowych klientów mam pytanie. Chodzi o to co pisało parę osób niżej. Pakiet za 59 zł z canalami plus przez pierwsze trzy miesiące. Tzw. pakiet platinium try & buy. Podczas przedstawienia mi oferty pracownik nc+ na zadane pytanie czy mogę po tych promocyjnych 3 miesiącach zrezygnować całkowicie z usług nc+ odpowiedział że tak. Zadałem też pytanie czy będę mógł zrezygnować całkowicie z nc+, nie tylko z dodatku canal plus. Odpowiedział że mogę zrezygnować całkowicie nie ponosząc żadnych kosztów. Po przyjeździe kuriera zadzwoniłem znowu na infolinie zadając to samo pytanie i dostałem taką samą odpowiedź od innego praqcownika.

I teraz moje pytanie. Czy zostałem celowo wprowadzony w błąd? Zapisałem dokładnie sobie godziny rozmów i nazwiska konsultantów z infolinii. Czy jeśli się okaże że wprowadzili mnie w błąd mam szanse na uznanie reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i rzeczywiście można zrezygnować w 3 miesiącu z umowy:

 

Abonent ma możliwość rezygnacji z Umowy bez ponoszenia kar pod warunkiem wysłania pisemnego wypowiedzenia na 14 dni przed upływem 3 pełnych miesięcy obowiązywania Umowy (liczone od miesiąca następującego po miesiącu, w którym Umowa została podpisana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...