Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

W APS pojawiła się promocją na drugą umowę: 

 

*druga umowa na pakiet Comfort+ przez 12 miesięcy za 0 zł, potem 39,99 zł przez 12 miesięcy ! Umowa na 24 miesiące. 

Druga umowa przysługuje jeśli podpiszemy  pierwszą umowę minimum na pakiet Comfort+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem abonamentu w Canal+ i zależy mi jedynie na tych konkretnych kanałach:

 

nsport

paczka Canal+

paczka Eleven

możliwość włączania/wyłączania paczki Polsat Sport Premium

 

Czy orientuje się ktoś, która opcja wychodzi w takim przypadku najtaniej i co dokładnie można uzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort z canal+ chyba wyjdzie ci najlepiej, MP masz wtedy w cenie, +eleveny za 11,90 w tym 100 godzin nc+go,  9 miesięcy 67,49 potem 15 miesięcy 89,99 = 2241 przez 24 miesiące 

 

Możesz spróbować też składać:

 

Start+,19,99  dopełnienie do comfort za 10 zł, c+ za 25 zl, MP za 30 zł, eleven 11,90 

= 1996 przez 24 miesiące 

 

Ale tu MP możesz sobie wyłączyć na zimę wtedy będzie parę złotych taniej 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po wykupieniu canal+ dostajesz 100 h 

Pamiętaj tylko, że dopełnienie do comfort za 10 zł może nie być takie proste, choć z reguły sami dzwonią, żeby dać :)

Możesz też wziąć comfort i dobrać do tego c+ oraz eleveny i polsat sport premium 

To zależy od ciebie, sprawdź sobie na stronie canal+ obecne promocje. 

Pamiętaj o opłacie za dekoder 5 zł 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy klient jest coś w stanie wynegocjować? Np. brak opłaty za dzierżawę dekodera

Na papierze najbardziej odpowiada mi pakiet extra+ z canal+ + mistrzowska piłka (75 zł do końca roku, później 100 zł + dekoder)

Ewentualnie superpremium+ 4k, ale cena 140 zł później zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze pakiety w niedawnej promocji dawały więcej oszczędności niż teraz. Pakiety z wbudowanym C+ dają teraz ciut więcej oszczędności niż w poprzedniej promocji ale porównując to z promocjami światecznymi wygląda gorzej szczególniej jak dawano pakiety na 6 m-cy za połowę czy pakiet SP+ za 50 zł przez 6 m-cy (oszczędn. rzędu 540 zł, teraz 315 zł). Jak na 25-lecie oferta jest słabiutka. Nie ma co porównywać z ofertami Comfort+ C+ MP na 12 m-cy za 79,99 zł czy świąteczną z 2018 rok z superpaczką filmową za 100 zł

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku tej oferty:

 

Start+,19,99  dopełnienie do comfort za 10 zł, c+ za 25 zl, MP za 30 zł, eleven 11,90 

 

możliwe jest również wzięcie Multiroomu? I czy nie ma problemu z ewentualnym wożeniem drugiego tunera ze sobą po świecie, czy tunery muszą być cały czas w jednej sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kroos123 napisał:

Na stronie nie widzę możliwości wzięcia MR do pakietu Start. Czyli wnioskuję że można to zrobić dopiero po podniesieniu pakietu i wtedy aktywacja będzie kosztować kolejne 100 zł? Czy da się to jakoś inaczej rozegrać?

Multiroom można dobrać od bazowego pakietu Comfort. Przy start z dopełnieniem nie będzie takiej możliwości. A przynajmniej tak było niedawno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z MR mogę zrezygnować, ale mam ostatnie kilka nurtujących mnie pytań przed zamówieniem:

 

1. Czy faktycznie jest taki problem z podniesieniem pakietu Start do Comfort za dodatkowe 10 zł?

2. Warto przejść się do jakiegoś punktu APS, czy internetowa oferta będzie najlepsza?

3. Warto zaczekać z zakupem do świąt? Jest szansa że pojawią się jakieś lepsze promocje skoro teraz jest oferta na 25 lat?

4. Czy dostęp do nc+go jest w jakiś sposób gwarantowany? Sporo jeżdżę po świecie i nawet jeśli mam w planach wozić ze sobą tuner, to nie wiem czy wszędzie będzie dostępny kabel antenowy... Wolałbym uniknąć sytuacji, w której płacę za TV, której nie mam możliwości oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...