Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia (tzn. od dnia  podpisania umowy przez Ciebie) i od tego dnia liczysz jej bieg, przy czym w przypadku Platformy Canal+ pierwszy niepełny miesiąc jest bezpłatny i nie wlicza się tego miesiąca do okresu oznaczonego umowy (tj. 24 miesiące liczysz od miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę jeśli podpisanie umowy nie nastąpiło pierwszego dnia miesiąca) Natomiast czym innym jest prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, na co masz 14 dni od dnia jej zawarcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

Dzięki za potwierdzenie, tak myślałem że dzień w którym ndotrze kurier to data wydania sprzętu widoczna po zalogowaniu do ICA. Zawsze jest bonusowy miesiąc  w porównaniu do wzięcia umowy w piątek w APS i dodatkowo rabat na antenę.

Jeszcze można przytulić 120 z planetplus ;) Jeśli nie masz konta mogę wysłać zaproszenie.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest prawda z tą umowa zawieraną przez internet. W ubiegłym roku 28.11 zamawiałem usługę w Cyfrowym Polsacie.Mam na mailu potwierdzenie warunków umowy z tego samego dnia.Kurier z umowa natomiast pojawił się dwa dni później czyli 30.11 i w icok termin obowiązywania umowy to 30.11 a więc data podpisania umowy a nie wysłania zamówienia przez net.Nie sądzę aby w PC+ było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP data płatności to dzień podpisania umowy i jednocześnie początek cyklu rozliczeniowego. W PC+ termin płatności to 18 dzień miesiąca   u umowa startuje z z nowym pełnym miesiącem. Więc jest inaczej.

Na mojej aktualnej umowie data wydania sprzętu to właśnie dzień w którym był kurier, było to w połowie miesiąca i nie miało znaczenia. Gdy zamawiamy na przełomie miesiąca już tak. Umowa będzie do grudnia 2021 lub stycznia 2022. Jeśli mi będzie odpowiadać promocja na Czarny Piątek  sam skorzystam i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień podpisania umowy i dzień od kiedy umowa obowiązuje to dzień w którym kurier do ciebie przyjeżdża a nie wtedy kiedy ty zamawiasz.

Miesiąc temu brałem nową umowę i się dokładnie dowiadywałem jak to jest bo sam nie byłem pewny czy zostać przy canal plus czy rezygnować. 

Ja brałem ofertę telefonicznie. Konsultant wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Kiedy pierwsza opłatę miałem mieć to konsultant podał mi praktycznie tak jak bym miesiąc miał za free.

Najlepiej według mnie brać nową umowę u konsultanta telefonicznie. Macie wtedy te same warunki co na stronie a możecie jeszcze coś dodatkowo wyrwać tak jak ja np do pakietu extra + z kanałami canal plus wyrwałem przez rok HBO za free i karte podarunkowa na 100zl( do wykorzystania w każdym sklepie)

Edytowane przez Cx69
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba dobrze. Jak już chcesz akurat NC+ to poczekaj z miesiąc żeby zobaczyć co będzie w temacie tego dekodera na Androidzie. Czy tylko streaming czy też satelitarny, jak na fotach co wyciekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na zbliżoną ofertę do tych z działu dla aktywnych abonentów? Są bardziej atrakcyjne, niż te proponowane przez konsultantów. Może lepiej podpisać najniższą ofertę i dopiero wtedy negocjować? 

 

Czy proponowano Wam konkretną cenę za dopłatę do canal +  

 

 

 

Już znalazłem na forum. W panelu hbo 20, canal plus 30 pln. Może przy nowej miał ktoś taniej? Interesuje mnie extra+ hbo, hbogo, canal plus, 2 x multiroom, bez eleven i piłki. Miał ktoś z Was taki pakiet? 

 

 

Edytowane przez nkardo
znalazłem część odpowiedzi na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nieświadomy napisał:

25 zł kosztuje 10 sztuk

 

W panelu użytkownika, czy przez telefon można wynegocjować dla nowych od razu, czy może mając już wykupioną? Wcześniej ktoś napisał, że w panelu 30. Czytając ofert dla obecnych abonentów, to co wypisują to jest jakiś kosmos. Nowi są traktowani jak klienci drugiej kategorii.

Edytowane przez nkardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maniek357 napisał:

Telefonicznie bez problemu 10x C+ za 25 zł do końca umowy. Do tego kolekcje Nat Geo Play i Fox Play za 0 zł. W moim przypadku dobierane 3 dni po podpisaniu umowy.

 

 

 

Mogę spytać, jaką umowę podpisałeś na początku dokładnie? Ile za dekodery itp. Czy miesiące gratis, czy od razu stała opłata na 24 miesiące. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc. Multiroom, nc+go, jakie dekodery i co dobierałeś po 3 dniach? Co udało CI się wynegocjować przy początkowej umowie, a co po 3 dniach. Dawno to się stało? Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Edytowane przez nkardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...