Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.08.2019 o 15:31, madridista555 napisał:

Witam, interesuje mnie paczka Canal+ jak najtańszym kosztem ale do tego kanały Eleven bo chce oglądać wszystkie mecze Realu w sezonie(brak LM) jAkoś przeżyje bo to już pewnie za duża kwota wyjdzie

 

Niedawno wziąłem pakiet Start i też zależy mi tylko na piłce, więc się wypowiem.

 

Do LM najbardziej opłaca się dodatkowa opcja Mistrzowska Piłka bez zobowiązania. 1 września włączasz opcję w ICA i zlecasz jej wyłączenia z końcem października. 30 zł doliczają Ci dopiero do rachunku za październik, więc za 30 zł masz 2 miesiące. Powtarzasz ten "cykl" w listopadzie/grudniu, lutym/marcu i kwietniu/maju. Zatem płacisz 4x 30 zł i masz całą fazę grupową i pucharową europejskich pucharów. 4x 30 = 120, 120/12= 10, więc wychodzi średnio 10 zł za miesiąc. Kolosalny wydatek to chyba nie jest.

 

Eleven tak samo jak MP najbardziej opłaca się w opcji włącz/wyłącz. Opcja ta kosztuje 16 zł, fan piłki ma tam co oglądać od sierpnia do maja, więc robimy jak z MP sierpień/wrz, paź/lis, gru/sty, lut/mar, kwi/maj. 5x 16 = 80, 80/12= 6,66 zł. 

 

Paczkę 10x C+ (wtedy jeszcze 8 ) dobrałem za 25 zł ze zobowiązaniem do końca umowy. W tym przypadku żadnej opcji włącz/wyłącz w ICA nie miałem, ale to dość rozsądna cena, więc raczej nie ma co narzekać.

Edytowane przez Ferdas100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, madridista555 napisał:

Bardziej chodziło mi o koszt wynajęcia takiego dekodera od nc+, przy umowie na 24m , za ten pakiet start+(19,99), potem dołączenie paczki Canal+ (25 zł)i do tego Eleven(od 7,95-15 zł w zależności za ile mi zaoferują na infolinii)

Koszt jak pisałem zależnie od promocji.Kolega @czerstwy mnie wyprzedził ;)

Z tego co widzę Credit Agricole ogłosił drugą edycję promocji dla klientów nc+. Możesz sobie znacząco obniżyć koszt abonamentu. A korzystając z kodu polecenia dodatkowo zyskać pięć dyszek. Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowany kodem polecenia. Ja już otrzymałem pierwsze zwroty+premię od banku.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jak nowych?Konkretnie mniej wiecej od kiedy?Mi bez problemu oferowali w punkcie póżniej zadzwonił konsultant i mi oferował za 11.90 zł.Powiedziałem że ta opcję mam za 7.95 zł w APS więc szybko zaoferował w tej cenie.W sumie nie zależało  bo mogę mieć jeszcze taniej ale wziąłem do świetego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up brałem 2 tygodnie temu najniższy pakiet za 9.99 6ms zaś 19.99 i dokupilem na drugi dzień za 25 ziko pakę canal plus do końca umowy. Koszt najmu dekodera to 2 zł msc. Lepiej to zrobić telefoniczne, ponieważ masz możliwość 14 dni na odstąpienie od umowy co czasem się przydaje. Co do reszty opcji się nie wypowiem bo mam je w CP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest taki, ide do aps , biorę pakiet start za 19,99 zl(6m-cy 10zł), następnego dnia po podpisaniu umowy dzwonie do nc+ żeby mi dołączyli paczkę Canal+, do tego Eleven i zastanawiam się nad Liga mistrzów, z tego co liczyłem powinienem sie zmieścic w 60zl, chyba że z LM to 80 zł, ale poza pakietem start i C+ to liczę że resztę dostane w opcji włącz/wyłącz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...