Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, roberttosat napisał:

Bez zobowiązania od dawna jest już dostępny za 40 zł.

Pozwoliłem sobie jednak zweryfikować te informacje i niestety opcja bez zobowiązania to koszt 80 zł. Przynajmniej o takiej kwocie informują Konsultanci. Może w punktach jest cena o której piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2019 o 18:03, UglyKid napisał:

U mnie kanały zaświeciły po tygodniu.

Jaki jest cel takiego zabiegu? Nie mam pojęcia. Warto jednak zachować potwierdzenie zamówienia, bo w umowie pakiet ten nie jest wyszczególniony ?

Witam

Dzięki za info u mnie to samo! Zaświeciło po tygodniu.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie. Jest pytanie. Interesuje mnie comfort za 39,99zl. Chodzi o nsport i zuzel. I mamdwa pytania

-czy jako nowy abonent mogę ten pakiet dostać coś taniej niż to co na stronie 

- czy istnieje możliwość dekodera bez opłaty. Głupie dwa złote - ale u konkurencji nie ma takiego haraczu

 Nie mówię o mega turbo dekoderach tylko o zwykłym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kentron napisał:

Panowie. Jest pytanie. Interesuje mnie comfort za 39,99zl. Chodzi o nsport i zuzel. I mamdwa pytania

-czy jako nowy abonent mogę ten pakiet dostać coś taniej niż to co na stronie 

- czy istnieje możliwość dekodera bez opłaty. Głupie dwa złote - ale u konkurencji nie ma takiego haraczu

 Nie mówię o mega turbo dekoderach tylko o zwykłym :)

Trochę się spóźniłeś. Jeszcze kilka dni temu do każdego pakietu można było dobrać dekoder 4K z darmową aktywacją i opłatą od 7 miesiąca 1 zł. Pakiet Comfort przez pierwsze 6 miesięcy za połowę ceny.

Obecnie pozostaje czekać na podobną okazję.Może na dzień dziecka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lg601 napisał:

Po prostu się targuj Ja dostałem start + z hbo hbo go i 100 godz nc go tv za 38,90

 

Ale nowy abonent jak ma sie targowac jak on nic nie ma i dopiero wybiera produkt?

 

@kentron

Nc+ nie ma swojej fabryki dekoderow dlatego chociaż częściowo rekompensuje sobie proces wypożyczania sprzętu

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lg601 napisał:

Po prostu się targuj Ja dostałem start + z hbo hbo go i 100 godz nc go tv za 38,90

 

Czyli w sumie nic nie dostałeś. Zważywszy na promkę 10zł przez 6 miesięcy, miesięczna opłata za Start+ wynosi 17,5zł. Zatem za HBO policzyli ci prawie 20zł(cena standardowa dla wszystkich). NC+GO TV często rzucają jako gratisowy ochłap lub w porywach 5zł.

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że to jakaś mega promocja ale przy tak niskim abonamencie nawet parę zł to zysk. Nie jestem maniakiem tv i taki pakiet całkowicie spełnia moje oczekiwania a coś co nazwałeś ochłapem czyli nc+go tv akurat najbardziej lubię w tym pakiecie ?Gdyby nie badziewny wifibox byłbym naprawdę zadowolony Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpisałem narazie na start+ i zastanawiam się nad dodatkowym elevenem. Jako że to jest dla nowych klientów to chciałbym dopytać jak wygląda dokładnie opcja włącz wyłącz. Przeszukałem forum ale wprost nie znalazłem odp na moje pytanie. Wiem że dajmy na to włączam 2 czerwca i dopiero place w lipcu pełny Msc. Jak natomiast wygląda dalej sytuacja żeby mieć ciągłość. Kiedy wyłączyć. Ostatniego? I znów 2 uruchomić? Dobrze rozumiem? Ps czy też nie ma jakiejś blokady w nc plus w sensie ile razy aktywować dezaktywowac dana ofertę. Zastanawiam się bo jest 11,90zl do końca umowy a mam na 12msc więc też kusząca opcja. 

 

Z góry dzięki za odp i brak przytykow typu "to proste jak drut". Pytalem o to już ale chciałem rozwiać wszelkie wątpliwości 

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za wymysły z tym 2 dniem. Zawsze włączam 1 i jest ok. Skoro czytałeś to nie doczytałeś, bo nie jeden raz było pisane co i jak, kiedy wyłączyć itd. Po zamowieniu mozesz zlecić wyłaczenie jeszcze tego samego dnia. Czyli np. zamawiasz 1 czerwca i zlecasz wyłączenie z końcem dnia 31 lipca. Proste jak drut ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Dzięki za wyrozumiałość. Orzesiadlem się z CP tyle lat było się na nc+ i stąd kompletna nieznajomość ofert. 

Generalnie trzeba przyznac że nc+ ofertę ma podobna. Ale jest drożej, są czynsze sprzęt wg mnie lepszy CP - te wifiboxy i inne to słabe dziadostwo. Decydują detale i faktycznie one mnie skłoniły do zmiany. Oferta zuzlowa jest dużo lepsza (jestem sympatykiem). I ceny zaczynają się ciekawe dopiero dla stałych klientów. Sorry za offtop. Jeszcze raz podziękowania dla Irciosa i pozostałych Userow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Widać, że nowa pani prezes już działa - promocji na stronie nie widać a przynajmniej raz był w tygodniu oferty specjalne, w playerplus pozbyto się ofert na paczki CANAL+ z prezentami a teraz to co najważniejsze....

zmieniono czcionki na bardziej pochyłe i pogrubione na stronie nc+. No wiadomo - estetyka po pierwsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś starym klientem to tak. Jeśli nowym to zależy - zawsze można wziąć pakiet Start+ i kupować a la carte pozostałe pakiety.

Nie wiem dlaczego rzekomo do tej promocji nie da się dokupić Mistrzowskiej Piłki. Ogólnie nc+ ma bajzel w ofertach, które są na specjalną okazję stworzyć naście miesięcy temu i które nie uwzględniają opcji i pakietów wprowadzonych do oferty w międzyczasie. Stąd czasem zupełnie nielogiczne oferty w promocji, których jedna wyklucza się z drugą albo jest absurdalnie droższa mimo mniejszej zawartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...