Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mediabox+ dostępny tylko w ofercie Start+ na 12 miesięcy za 24,99zł + 5zł opłaty czynszowej i antena za 79zł?

W żadnej innej ofercie nie ma tego dekodera? 

Czy posiadając Start+ telewizja na kartę udałoby się obniżyć jakoś kwotę?  Wiem, że dla posiadaczy smart HD była jakaś oferta dodatkowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kamil2505 napisał:

Mediabox+ dostępny tylko w ofercie Start+ na 12 miesięcy za 24,99zł + 5zł opłaty czynszowej i antena za 79zł?

W żadnej innej ofercie nie ma tego dekodera? 

Czy posiadając Start+ telewizja na kartę udałoby się obniżyć jakoś kwotę?  Wiem, że dla posiadaczy smart HD była jakaś oferta dodatkowa. 

Dla posiadaczy SmartHD masz oferty na start i comfort z dekoderem wifibox bez aktywacji + 1 zł/mies.

Mediabox+ przy starcie jest tylko w ofercie 12 m-cy za 24,99 i dekoder 9,90+5. Przy innych pakietach jak najbardziej dostępny jest mediabox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki,  że w punktach Mediabox+ jest niedostępny,  a na stronie internetowej można go dobrać tylko do Start+ na 12 miesięcy za 24,99zł + 5zł za najem. 

 

Dodatkowo od dzisiaj z okazji startu Formuły 1 wraca słynna promocja Extra+ z Canal+ (6) i Eleven za 79,99zł na 24 miesiące.  Nie ma jednak możliwości dobrania do tego pakietu dekodera 4K. 

Jest też druga opcja Extra+ za 59,99zł w tym 5 miesięcy gratis + Eleven na 5 miesięcy bezpłatnie. Tutaj również bez dekodera 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadzwoniłem na info (TV na kartę) z pytaniem że chcę przejść na Abonament ze Smart HD. Zaproponowano mi pakiet Comfort+ z dekoderem wifibox (29.99zł + 1 zł/mies za dekoder) 15mcy. Chciałem moduł CAM ale niestety brak takiej opcji dla przechodzących z karty. Dla chcących moduł CAM pozostaje tylko oferta ze strony nc+

Edytowane przez Krakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja mam krótkie pytanie: za ile najtaniej można wyrwać nsport plus eleven. Interesuje mnie tylko zuzel. 

 

Ewentualnie opcje sam nsport lub same eleven. Od tego roku podzielili prawa do pge ekstraligi i ciężko wybrać za rozsądne pieniądze. W najbliższych dniach będę musiał podjąć decyzję czy CP czy Nc. W Polsacie dają eleveny plus Polsat sport za 30zl / miesiąc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko , dwa dnie temu na stronie nc+ podpisałem nową umowę pakiet Nowy Comfort+ z CANAL+( https://sklep.ncplus.pl/oferta/comfortplus-premium-12m?dllist=sg ). Jestem ciekawy co do HBO bo niby ma być aktywowane po 14 dniach od podpisania umowy. Ale nigdzie w opcjach dodatkowych nie ma zaznaczonego pakietu HBO. Dlaczego jest aktywowany po 14 dniach ? Po 14  dniach nie mam prawa do rezygnacji z umowy !

Czy to jakaś ściema , czy ktoś ma ten pakiet .

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zgody udzielone jak i zaznaczone ! A mi się wydaje ze to ewidentne robienie ludzi w balona ! Po 14 dniach nie będzie możliwości rezygnacji z umowy , i nie będzie HBO 

 

Napisałem do nich  i załączyłem zdjęcia .

Edytowane przez Raado
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2019 o 12:20, Raado napisał:

Wszystkie zgody udzielone jak i zaznaczone ! A mi się wydaje ze to ewidentne robienie ludzi w balona ! Po 14 dniach nie będzie możliwości rezygnacji z umowy , i nie będzie HBO 

 

Napisałem do nich  i załączyłem zdjęcia .

U mnie kanały zaświeciły po tygodniu.

Jaki jest cel takiego zabiegu? Nie mam pojęcia. Warto jednak zachować potwierdzenie zamówienia, bo w umowie pakiet ten nie jest wyszczególniony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...