Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa
7 godzin temu, ircios napisał:

A dla starych figa z makiem. ?

Widzę,że Twoje motto życiowe to nie wiem ale się wypowiem.W  DUK do 10 grudnia tak samo przy przedłużeniu oferty i skorzystaniu ofert świątecznej za 129.99 99.99 89.99 59.99 lub 39.99 wymiana na dekoder 4k jest darmowa.Baa jest nawet taniej bo nie 1zl a 0zl.Nie siej fermentu i nie pisz jeśli nie masz bladego pojęcia o czym piszesz

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa????

Ty nie siej fermentu w tym i innych tematach. Czy ja pisałem o abonentach przedłużajacych umowę? Nie. Pisałem o abonentach,  którzy są na normalnym kontrakcie i chcieliby zmienić dekoder. Nastepnym razem zapytaj, zanim się wypowiesz pod moim adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
7 godzin temu, ircios napisał:

@czarny_figa????

Ty nie siej fermentu w tym i innych tematach. Czy ja pisałem o abonentach przedłużajacych umowę? Nie. Pisałem o abonentach,  którzy są na normalnym kontrakcie i chcieliby zmienić dekoder. Nastepnym razem zapytaj, zanim się wypowiesz pod moim adresem.

Co Twoja poprzednia wypowiedź wynosiła merytorycznego do dyskusji??Panie nie wiem ale się wypowiem ???

4 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@czarny_figa
 A o tym nie wiedziałem. Przedłużałem umowę na pakiet za 99,99 zł i nie skorzystałem z wymiany deka na Ultrabox 4k za 0 zł. Teraz to już pewno za późno?

Zadzwoń do nich i poproś osobę z którą przedluzales umowę do telefonu.Powiedz,że chcesz odstąpić od umowy w ciągu 14dni i skorzystać z oferty dla nowego klienta bo tam jest dekoder 4k za 0zl.Konsultantowi na pewno będzie zależało na umowie więc myślę ze po rozmowie z kierownikiem nalozybtaka promocje na wymianę:)no chyba że masz MR  na cameleonach

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyskoczyli dzisiaj, jak Filip z konopi, z nową ofertą.

pakiet Extra+ z HBO, cena 0zł za 5 miesięcy i po 5 miesiącach opłata 59,99 zł.

HBO 5 miesięcy w prezencie, Filmboxy 1 miesiąc.

Umowa na 24 miesiące.

Tak pisze na głównej stronie.

Wychodziłoby po 47 zł za miesiąc, ale doczytałem się w warunkach promocji, że chyba nie jest tak, jak na stronie.

Cena to po 5 miesiącach będzie 59,99 za pakiet Extra+ i za opcję dodatkową HBO 25zł za pozostały okres, bez możliwości wyłączenia.

Możecie to zweryfikować?

Bo jeśli to będzie z HBO na cały okres 24 miesięcy 59,99 to bym brał.

 

oferta

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. Zasady wyłączania usług: Pakiet: Pakiet Extra+: brak możliwości wyłączenia poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy, Opcje dodatkowe: HBO, Multi Man Pack, Eleven Sports, Kolekcja nc+ go TV HBO GO: w przypadku zgłoszenia wyłączenia w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, wyłączenie nastąpi z końcem Okresu gwarantowanego korzystania. W przypadku zgłoszenia wyłączenia po Okresie gwarantowanego korzystania, wyłączenie nastąpi z końcem miesiąca, w którym dokonano zgłoszenia wyłączenia usługi.

 

 

Jest to więc opcja dodatkowa więc można ją wyłaczyć w dowolnym momencie. Nadal jest oferta Extra+ HBO za 69,99 (z obniżoną opłatą przez pierwsze 6 miesięcy o 10 zł do 59,99)

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz pkt. 15!

Okres gwarantowanego korzystania dla opcji HBO to miesiąc aktywacji + 5 miesięcy -w przypadku zgłoszenia wyłączenia w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, wyłączenie nastąpi z końcem Okresu gwarantowanego korzystania. W przypadku zgłoszenia wyłączenia po Okresie gwarantowanego korzystania, wyłączenie nastąpi z końcem miesiąca, w którym dokonano zgłoszenia wyłączenia usługi.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rotalplus napisał:

Patrz pkt. 15!

Okres gwarantowanego korzystania dla opcji HBO to miesiąc aktywacji + 5 miesięcy -w przypadku zgłoszenia wyłączenia w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, wyłączenie nastąpi z końcem Okresu gwarantowanego korzystania. W przypadku zgłoszenia wyłączenia po Okresie gwarantowanego korzystania, wyłączenie nastąpi z końcem miesiąca, w którym dokonano zgłoszenia wyłączenia usługi.

Nie wiem za bardzo po co wklejasz ponownie treść tego punktu. Fakt jest taki, że w umowie jest darmowych 5 miesięcy a dalej trzeba płacić 25 zł. I o tym dyskutujemy a nie kiedy można wyłączyć opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...