Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, to super.

A co jeśli zamówię przez internet opcję Platinum + multiroom standard, a przyjdzie umowa na innych warunkach i np. z jednym dekoderem bez multiroom, słyszałam, że takie akcje się zdarzają.

Czy umowa wchodzi w życie po podpisaniu przeze mnie, czy po złożeniu zamówienia na stronie? Czy mogę kurierowi nie podpisać i odmówić przyjęcia sprzętu i umowy, tym samym zamówić ponownie na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam 2 pytanie bo ciągle nie mogę uzyskać odpowiedzi nawet na infnolini,

Posaidam 2 tv jeden hd 2 starego typu i tak:

1 czy Canal+sport jest tylko hd czy jest tez SD?

2. czy każdy kanał HD ma swój odpowiednik SD?

3. Czy dekodery muszą być spięte ze sobą kablem ethernet lub wi-fi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnością kanałów SD się nie martw, bo dekodery HD (nowym abonentem są oferowane tylko takie, marki ADB) mają również poczciwe wyjście EURO. W związku z tym swoje dwa stare telewizory zamiast po HDMI podepniesz po EURO i uzyskasz wszystkie zamówione kanały nc+ (rzecz jasna z uwagi na EURO odbiór i tak będzie w SD, w razie wymiany telewizora podepniesz go przez HDMI i będziesz miał HD).

Co do multiroomu to tak - jest oparty o przewodową lub bezprzewodową (jak postawisz access pointa przy dekoderze) sieć LAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wkońcu ktoś mi to wyjaśnił bo Pani na infolini nic mi nie wyjaśniła/ nic nie wiedziała tylko mi sprzedać pakiet chciała :).

Czy jak mam stary telewizor i będe miał dekoder z nagrywarką to moę bez problemu wszystko nagrywać , pauzować itp?

Na jakiej zasadzie działa kanał/funkcja seriale+? Jak ją mam to mam wszystkie seriale za free czy za jakieś muszę płacić? i czy dekoder musi być podpięty do internetu.

To samo z canal+vod,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz stary telewizor to będziesz mógł bez problemu korzystać z nagrywania, pauzowania itd. Telewizor ma wpływ tylko na to co widzisz, a nie na funkcjonalności dekodera.

 

Seriale+ to usługa, w której na dysk dekodera pobierają się najnowsze odcinki seriali dostępnych w usłudze i można je oglądać przez miesiąc. W ramach jednej, miesięcznej opłaty masz dostęp do wszystkich odcinków dostępnych w danym momencie. Seriale pobierają się drogą satelitarną, więc nie trzeba podpinać dekodera do internetu. Zasady w usłudze CANAL+ VOD są identyczne.

 

Warto zaznaczyć, że wszystkie pozycje z usługi boxVOD+ mogą być dostępne nawet po dwóch tygodniach, w zależności od połączenia (jeden bądź dwa kable antenowe) i obłożenia nagrywania. Jeśli zaprogramowano dużo pozycji do nagrania, VOD nie będzie miało kiedy się ściągać. No i jeszcze jedno - Premiery+, Filmy w promocji itp. pobierają się nawet jeśli nie jesteś zainteresowany ich zakupem i nie da się tego wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

Zadam jeszcze jedno pytanie, ktoś mi mówił że ten dekoder ma dysk wyjmowany i można go podpiąć do komputera? Czy np mogę na niego wrzucić film z komputera i obejrzeć na tv? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji a pewien znajomy mówi że tak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Gdybyś chciał się dostać do wbudowanego dysku, musiałbyś zerwać plombę gwarancyjną (obwarowane jest to srogą karą, bo nc+ na umowę żadnych dekoderów z wbudowanym dyskiem nie daje na własność, a jedynie je udostępnia - musisz je zwrócić po zakończeniu umowy), a i tak nic byś nie odczytał ani nie zapisał, bo partycje są odpowiednio zaszyfrowane.

 

Analogicznie nie zadziała trik z filmami zgranymi z kompa na pendrive, podłączonym do dekodera. (nawet na dekoderach bez dysku, które dostałbyś do multiroomu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, dzisiaj dojdzie. Właśnie dzwonił kurier. Przed wczoraj wieczorem zamówiłam, a dzisiaj około 12:00 będzie u mnie. Czas jak dla mnie rewelacja, tak więc pierwszy plusik dla nc+ :) Mam nadzieję, że będzie ich dużo więcej :)

 

Proszę mi powiedzieć, na co zwrócić uwagę na początku. Wiem, że muszę dokładnie przeczytać umowę i obejrzeć sprzęty, czy aby na pewno dostanę 2 dekodery, mediabox+ i box+, bo zamówiłam opcję Canal+ Platyna z multiroomem standard.

 

Jeśli wszystko się będzie zgadzać, to jak wygląda pierwsze podłączenie? Czy trzeba na coś zwrócić uwagę?

Podłączyć najpierw dekoder główny MediaBox+ do anteny, kablem ethernet do routera, hdmi do TV i na końcu podłączam do sieci? Czy od razu podłączyć również drugi dekoder do drugiego pokoju i dopiero wtedy uruchomić obydwa? Czy to ma jakieś znaczenie? W instrukcji obsługi mediaboxa+ ściągniętego z sieci nic nie znalazłam na ten temat.

 

Nie chcę po prostu czegoś popsuć.

 

Jak już wszystko podłączę i pojawi się plansza aktywacyjna, to zadzwonić do nc+ w celu przyśpieszenia aktywacji? Czy czekać spokojnie? Słyszałam, że lepiej jest zadzwonić, tak mi sugerował monter anteny.

 

Nie wiem czy to wszystko, jak coś proszę pisać, będę wdzięczna za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...