Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oferta platformy nc+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
984 odpowiedzi w tym temacie

#981 Riddick1500

Riddick1500

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Od: 05 lis 2016

Napisano 04 czerwiec 2018 - 13:01

Ja np. nie mam C+ i żyję :D, może dlatego, że TV nie stanowi dla mnie jakiejś ważnej składni życia. W sumie częściej oglądam filmy. A te na C+ są żałosne -chodzi o ilość (piszę względem siebie), że o czasie ich emisji po premierze, nie wspomnę :).

#982 joshuaa

joshuaa

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 48 postów
  • Od: 07 kwi 2013

Napisano 04 czerwiec 2018 - 22:28

@joshuaa, specjalnie dla ciebie wrzucam. ;)
2018-06-03_220013.jpg

Bardzo dziękuję :) Nie było to dla mnie do końca jasne :)

Chodzi o to, że kupiłem ten moduł do TV od nc+ za 199zl pre paid i mam przez miesiąc C+Extra. Jednak z tego co się dowiedziałem niestety, już po zakupie, że C+ będę mógł oglądać tylko podpisując umowę. Myślałem, że chociaż, będę miał dostęp do TVP4K po wykupieniu jakiegoś z tych podstawowych pakietów. Jednak ogólnie chyba z tym modułem nie zostanę, bo nie jestem do końca usatysfakcjonowany jego działaniem. Jeśli mam podpisać umowę to chyba już wolę Ultraboxa, bo ma więcej opcji nagrywania itd. Pytanie jaki jest najtańszy teraz pakiet żeby mieć C+? Czy jest takie coś jak Canal+Start? Głównie chodzi mi o kanały 4k i żeby było jak najtaniej, reszta kanałów mnie nie interesuje. Domyślam się że za dekoder muszę dać 15zł miesięcznie dodatkowo. Ale jakiś jest cena takiego pakietu najtańszego do 4k i czy są umowy na 12 i 24? Jeszcze pytanko czy ten moduł można komuś sprzedać nawet za pół ceny? Bo będzie mi niepotrzebny jak podpiszę umowę z dekoderem. Z góry dziękuję za pomoc.

#983 koraspl

koraspl

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 45 postów
  • Od: 06 sty 2013

Napisano 06 czerwiec 2018 - 00:21

Bardzo dziękuję :) Nie było to dla mnie do końca jasne :)

Chodzi o to, że kupiłem ten moduł do TV od nc+ za 199zl pre paid i mam przez miesiąc C+Extra. Jednak z tego co się dowiedziałem niestety, już po zakupie, że C+ będę mógł oglądać tylko podpisując umowę. Myślałem, że chociaż, będę miał dostęp do TVP4K po wykupieniu jakiegoś z tych podstawowych pakietów. Jednak ogólnie chyba z tym modułem nie zostanę, bo nie jestem do końca usatysfakcjonowany jego działaniem. Jeśli mam podpisać umowę to chyba już wolę Ultraboxa, bo ma więcej opcji nagrywania itd. Pytanie jaki jest najtańszy teraz pakiet żeby mieć C+? Czy jest takie coś jak Canal+Start? Głównie chodzi mi o kanały 4k i żeby było jak najtaniej, reszta kanałów mnie nie interesuje. Domyślam się że za dekoder muszę dać 15zł miesięcznie dodatkowo. Ale jakiś jest cena takiego pakietu najtańszego do 4k i czy są umowy na 12 i 24? Jeszcze pytanko czy ten moduł można komuś sprzedać nawet za pół ceny? Bo będzie mi niepotrzebny jak podpiszę umowę z dekoderem. Z góry dziękuję za pomoc.

Czesc,

rowniez przymierzam sie do zakupu modulu (tylko na czas Mistrzostw). Co dokladnie jest nie tak z dzialaniem modulu ?

Użytkownik koraspl edytował ten post 06 czerwiec 2018 - 00:21

#984 wally79

wally79

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 794 postów
  • Od: 22 gru 2008

Napisano 22 czerwiec 2018 - 13:01

Czy decydując się na zakup pakietu Start+ i później w trakcie trwania takiej umowy czy pojawiają się na portalu "Moje nc+" oferty pozwalające rozszerzyć ofertę programową np. o pakiet kanałów Canal+?

Dołączona grafika

#985 andrzejgratis

andrzejgratis

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1154 postów
  • Od: 26 gru 2010

Napisano 22 czerwiec 2018 - 13:49

Tak. Pojawią się... Po to w końcu są dodatki aby rozszerzać ofertę.

0326a892a50a.png