Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oferta platformy nc+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
984 odpowiedzi w tym temacie

#21 rafalax

rafalax

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 80 postów
  • Od: 07 maj 2011
  • LokalizacjaOlesno

Napisano 21 marzec 2013 - 22:22

Francuzi stracili poczucie rzeczywistości i to ich zgubi. Chyba że szybciutko zmienią ceny. Solorz jak zobaczył ofertę to chyba mało nie umarł ze śmiechu.
Ale najlepsze jest to że przy tych drogich pakietach oni mają jeszcze czelność wyłudzać duże pieniądze za dekodery, w głowie się nie mieści.
Polsat:Pakiet familijny HD, HD 5000
NC+: COMFORT+, Pace PVR
Opticum T90, RTCN Wręczyca MUX1, MUX2

#22 zibi-s

zibi-s

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1539 postów
  • Od: 16 sie 2009

Napisano 21 marzec 2013 - 22:24

@Wolander
Masz rację, jak sportu oferowanego przez Canal+ nie ogladasz to nie ma czego szukać w nc+.

#23 DXmaniac

DXmaniac

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Od: 25 gru 2009
  • LokalizacjaSzamotuły

Napisano 21 marzec 2013 - 22:29

Na nowej ofercie najwięcej zyskują abonenci dotychczasowej "n", w zasadzie wypadnie im kilka kanałów typu Wojna i Pokój, ESPN America. Dostaną Canal+ w miejsce nPremium. A abonentów byłej już Cyfry+ dotyka dość obfite ścięcie kanałów: znikają kanały CBS, Extreme Sports, muzyczny Trace, 13th Street, Travel Channel - i nie rozumiem tego, że na jednych dekoderach jedne kanały są dostępne a na innych nie. Wiem, że mnóstwo kanałów jest śmieciowych, ale litości - ceny w górę poszybowały, a fajerwerków brak. Poza tym całe to połączenie mi osobiście wygląda jakby to "n" wchłonęło Cyfrę+.

Extra+ z CANAL+ (x8), Canal+ VOD + Multiroom (2 karty Cameleon), nc+ go, PVR 500GB, DSI-83.

#24 Waldini

Waldini

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 189 postów
  • Od: 02 paź 2010
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 marzec 2013 - 23:01

Oglądam ofertę NC+, oglądam i dalej nadziwić się nie mogę, jak można być takim [beep]lem, żeby zaproponować ludziom taką kpinę? Mają nas za stado baranów, czy jaka [beep]a? 200 zł za full pakiet, gdzie w porównaniu z ofertą full cyfry jest dużo drożej, niewiele doszło, a dużo zniknęło. Stać mnie na wydanie 200 zł, pewnie znałazłbym pieniądze na 300, ale nie w tym rzecz. Organicznie nie cierpię, jak ktoś próbuje ze mnie drwić. To nie kwestia pieniędzy, które się ma albo nie, ale kwestia tego czy pozwalasz kopać się w tyłek, czy nie. Kiedyś poszedłem kupić skarpetki, patrzę, a tam pary po 80-90 zł. Czy mogłem je kupić? Oczywiście, że mogłem. Wydałbym kilkaset złotych za kilka par i z głodu przez to bym nie umarł, ale do diabła dlaczego mam wydawać kilkakrotnie więcej za coś, co jest warte kilkakrotnie mniej? Tylko dlatego, że ktoś chce mnie potraktować, jak [beep]a? Oferta NC+ natychmiast wywołała u mnie skojarzenie z tymi skarpetami.

#25 sonik79

sonik79

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1475 postów
  • Od: 07 lis 2008
  • Lokalizacjaz pod laski(ego)

Napisano 21 marzec 2013 - 23:06

Oferta na start jest dla podjaranych, którzy wezmą wszystko za każdą cenę, byle z logiem nc+. Prawdziwe promocje będą później...
freebox @ nbox BSKA // miraclebox HD-9 // CP HD3000

#26 ad_nar

ad_nar

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 209 postów
  • Od: 21 mar 2013

Napisano 21 marzec 2013 - 23:36

Z tych brakujących chyba najbardziej boli mnie wyłączenie Trace. Najlepszy kanał muzyczny, jeden z tych, które swego czasu przekonały mnie do oferty C+. Ale cóż...

Oferta jest słaba, jeżeli w bieżącej cenie dostanę pakiet za 119 zł (a płacę 81) - wezmę. Jeżeli nie - podziękuję.

Ciekawa jest oferta nc + Go, ale.... moim zdaniem będzie jednak zbyt uboga w zakresie Live TV.

#27 muza_tv

muza_tv

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1581 postów
  • Od: 18 kwi 2009

Napisano 22 marzec 2013 - 00:29

Milczałem cały dzień, bo dojść do siebie nie mogę... ale już wiem!! Zostaję w kablówce, gdzie za niecałe 140 zł to ja mam obecnie pełny Canal+, wszystkie kanały SD i HD (w tym Polsaty Sport), dekoder z nagrywarką, internet 30 Mb/s i 240 minut do wszystkich :D

#28 loocas1985

loocas1985

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • Od: 31 gru 2010

Napisano 22 marzec 2013 - 00:55

Ciekawe dlaczego multiroom standard sd zdrożał w porównaniu z n do 15 zł, a pomyśleć, że cyfra przy cenie 99 zł dawała multiroom gratis.

COMFORT+, MULTI+, EXTRA+, 6C+, 3HBO, HISTORY, H2, ELEVEN, MEDIABOX, 2 x MULTIROOM STANDARD, CANAL+VOD, NC+GO TV ~90 zł/24M

#29 edalpor

edalpor

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 61 postów
  • Od: 31 sie 2010

Napisano 22 marzec 2013 - 01:52

To chyba jeden z najszczęśliwszych dni Prezesów CP- taki prezent od konkurencji przed świętami - :lol2: normalnie szok - sami chyba jeszcze nie doszli do siebie (zastanawiam się tylko kto faktycznie płaci pensyjkę precesowi nc+ - czy aby na pewno cyferka? :> ). Liczyłem na fajną ofertę dla obecnych abo cyfry (umowa z cyferką do kwietnia), ale jak to tak wygląda to wysyłam wypowiedzienie bo szkoda czasu ...
Pozdrawiam

#30 herman78

herman78

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Od: 20 wrz 2006

Napisano 22 marzec 2013 - 02:13

A czytał ktoś czym są te szare narożniki przy kanałach? :shock: :shock: :shock:

EUROSPORT HD, EUROSPORT2 HD, MTV LIVE HD, NICKELODEON HD, ARTE HD, ESPN AMERICA, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, BLINK, DISNEY JUNIOR, BBC CBEEBIES, NICK, NICK JR, DISCOVERY HISTORIA, ANIMAL PLANET, MTV, MTVROCKS, VH1, (sporo tego)... otóż zapis w regulaminie mówi:

W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

Czyli dziś są... a jutro...? :brawo: :brawo: :brawo:

KANAŁY W PLATFORMACH POWINNY BYĆ DOSTĘPNE POJEDYNCZO I TYLKO W HD... ! ! ! :) :) :)

#31 DamPrz

DamPrz

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1266 postów
  • Od: 22 kwi 2013

Napisano 22 marzec 2013 - 09:23

Pakiety mają ceny: 39 59 79 99 119 199
ale te ceny 39 59 to ponoć promocja i normalne ceny to 59 89
Czyli drugi pakiet kosztuje 89, a trzeci 79?

I 39 (normalnie 59)
II 59 (normalnie 89)
III 79
IV 99
V 119
VI 199

11260754676743087006.gif

#32 ironman

ironman

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 179 postów
  • Od: 08 mar 2009

Napisano 22 marzec 2013 - 12:20

Witam. No właśnie czy ktoś z Szanownych Forumowiczów posiada wiedzę i powód dla którego np. w nowej ofercie nc+ nie znalazł się, i raczej nie będzie, kanał TCM czy CN. Czyżby koniec umowy na nadawanie tych kanałów w nowej ofercie. Lub czy czy przerywany reklamami TCM w jakości SD nie pasuje do nowej ramówki, idei nc+. Pomijam inne kanały: czytam, że n-kowicze tracą ESPN America itd. itd. Czy jest na to jakaś rozsądna i wytłumaczalna odpowiedź?

P.S. Faktycznie jest ten kanał w ofercie nc+. Zasugerowałem się wcześniejszym wpisem DXmaniac z wczoraj, z godz. 21:29.

#33 P.N

P.N

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 146 postów
  • Od: 30 sie 2010

Napisano 22 marzec 2013 - 12:28

Mam nadzieje że TCM i CN zostaną w ofercie NC+.Może chcą je wprowadzić w wersjach HD.To było by naprawdę dobre rozwiązanie.Jeżeli chodzi o ESPN America to jest w ofercie i to jest + chyba jedyny tej platformy.Ja nie wyobrażam sobie też żeby w ofercie nie było kanału Travel Channel :!: :!: :!: a tvn był na pozycji 1 w dekoderach.Co sądzą inni na ten temat??

#34 kwakii

kwakii

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 883 postów
  • Od: 10 paź 2009
  • LokalizacjaZawiercie

Napisano 22 marzec 2013 - 12:44

Ja sądzę, że układ kanałów jest zły. To prawda - wszystko chaotycznie poukładane, TVN na 1. miejscu. Osobiście uważam, że powinna być możliwość poukładania kanałów (po swojemu).
Druga sprawa to brak pewnych stacji. Kanały takie jak Travel Channel, Cartoon Network czy TCM powinny być i to w HD! Denerwuje mnie też brak stacji z paczki CBS (miałem nadzieję, że pojawi się CBS Europa). Tak czy inaczej, nie ma w Polsce do końca dobrej oferty programowej nigdzie (żeby mieć wszystko, trzeba kupić wszystko). Niemniej oferta nc+ bije na głowę wszystkie inne.
Brakuje mi jeszcze kanałów francuskich. Myślałem, że pojawią się w nowej platformie (np. niektóre z CANALSAT). Co sądzicie na ten temat?

nc+ pełna oferta + multiroom standard hd
mediabox+, wifibox+

Opticum x406p
antena satelitarna TRIAX 100cm na obrotnicy Moteck SG2100(Intelsat 12 45E - Hispasat 30W)

#35 bat

bat

Przesiaduję 24/7

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1509 postów
  • Od: 18 sie 2006

Napisano 22 marzec 2013 - 12:48

...a podstawowe kanały: Ale Kino, Planete, Minimini....poszybowały.
Za to w najniższym pakiecie 39 zł połowa to FTA albo DVBT.... DNO.

#36 ArtS007

ArtS007

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Od: 30 sie 2007

Napisano 22 marzec 2013 - 12:50

Mnie jest szkoda kilku kanałów, które były w C+, a nie będzie ich w nc+. Musicie jednak wziąć pod uwagę fakt, że łącza się dwie platformy, których oferta jednak się różniła. Idealnie byłoby powiedzieć tak: zaoferujemy to co mieliśmy do tej pory, ale łącznie. Dla klienta byłoby to rozwiązanie idealne, ale jest coś takiego, jak koszty. Łopatologicznie rzecz biorąc producent danego kanału pobiera jakaś opłatę od dystrybutora (w tym przypadku nc+). Tak więc już z tego powodu taki łączny zestaw byłby jeszcze droższy. Ponadto dochodzi koszt dzierżawy transponderów na satelicie. Im więcej kanałów, tym drożej. Za to tez musi zapłacić klient. Wniosek jest prosty, część trzeba ciąć. A to, co zostanie wycięte zależy od operatora.

Co zrobić, biznes, to biznes. nam pozostaje mieć tylko nadzieję, że jednak odpływ klientów będzie niemały i że operator spokornieje. Tylko, znając realia, Polsat niedługo podniesie ceny, bo mu warunki rynkowe na to pozwolą i alternatywa może się zawęzić.

ArtS

#37 DamPrz

DamPrz

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1266 postów
  • Od: 22 kwi 2013

Napisano 22 marzec 2013 - 12:55

Platinum ma 40 kanałów HD
All Inclusive ma 50 kanałów HD
A mi wychodzi, że pomiędzy jednym a drugim pakietem mamy różnicę 11 kanałów HD.

Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD , FilmBox HD , FightBox HD , Filmbox Extra , FilmBox Family , FilmBox Action , Hustler HD , Blue Hustler , Daring TV , RedLight HD , Cinemax HD , Cinemax 2 HD , History HD , Sundance HD

Gdzie błąd?

11260754676743087006.gif

#38 chomik44

chomik44

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 120 postów
  • Od: 04 paź 2007

Napisano 22 marzec 2013 - 14:26

proszę mi na chłopski rozum wytłumaczyć jaka jest różnica w kanałach pomiędzy:

Canal + Gold
Canal + Silver

nie mówiąc o VOD i NetVOD

pomóżcie..

#39 ciacho007

ciacho007

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1340 postów
  • Od: 23 sie 2007

Napisano 22 marzec 2013 - 14:35

Canal+ Silver zawiera Canal+ Family oraz Canal+ Family 2
Canal+ Gold zawiera Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2
Canal+ Platinum zawiera Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ oraz Canal+ Sport

#40 chomik44

chomik44

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 120 postów
  • Od: 04 paź 2007

Napisano 22 marzec 2013 - 14:38

czyli w Gold nie ma Canal + Sport? pisze coś ze do 2 miesięcy w prezencie. jak to rozumiec?