Jump to content
DamPrz

Oferta Platformy CANAL+

Recommended Posts

Czy serwis Disney On Demand jest dostępny też u innych operatorów?

Sympatyczna usługa dla dzieciaków.

Część tytułów już chyba poznikała z serwisów streamingowych.

Dla nowych ten pakiet jest za 5 zł.

Ciekawe jak sprawa będzie wyglądać gdy ułsugacDisney+ będzie już oficjalnia dostępna.

• Like 1

Dość niespodziewanie na Satkurierze pojawiła się informacja o ogłoszeniu przez UA TV bankructwa. Kanał mimo, że jest FTA jest oficjalnie częścią oferty Platformy Canal+. 

Ciekawe czy planują w to miejsce inny kanał z informacjami z Ukrainy?

Według mnie miejsce ukraińskiego UA TV powinna zająć jedyna na Ukrainie państwowa stacja UA: Pierszyj, ale wiadomo że są ograniczenia licencyjne, chyba, że kodowali by np. niektóre filmy czy seriale, jak to robi np. RAI z satelity. Z innych stacji jest 1+1 - prywatny kanał, który niegdyś był drugim kanałem państwowej TV ale został sprywatyzowany, lub INTER, który wcześniej również funkcjonowal jako trzeci państwowy kanał ale spotkał go ten sam los co drugi. Z HotBirda nadaje też od niedawna w FTA kanał informacyjny 112.Ukraina, który o dziwo jest mega popularnym kanałem na Ukrainie, ale ze względu na jego prorosyjskie ukierunkowanie, sprzczne z poglądami demokratycznej części Ukrainy ze stolicą w Kijowie, raczej ten kanał nie zastąpi UA|TV na Platformie Canal+. Co o tym sądzicie?

Kanały FTA nie są częścią oferty. Są tylko wymienione na liście pewnie żeby Ukraińców naciągnąć. W ogóle projekty propagandowych i antypropagandowych stacji informacyjnych tworzone pod flagą walki jednych z drugimi kończą się fiaskiem - tak było z Ukraina Today. Kończy się kroplówka z Zachodu i stacje padają jak muchy.

Guest Vsat

Może nie tyle naciągnąć, co zachęcić do zakupu oferty, poprzez pokazanie, że ich rodzime kanały są w PC+ również dostępne.

@Vsat Wierzysz w to co piszesz?Zaraz Ukraińce lecą po  drogą PC+ zamiast swojego taniego X-tra.😃

• Like 1

W PC+ jest też telewizja na kartę, bardziej taka oferta jest kierowana do Ukraińców. Kanał UA TV może nie jest gwarantowany, jak wszystkie FTA, ale oficjalnie dołączył do oferty PC+ już dawno temu. Ciekawi mnie też co zrobią z pakietem France TV, po wyłączeniu kanałów France 4 i France Ô? Czy pakiet potanieje czy dołączą coś do niego.

Oj widać, że telewizje publiczne i na wschodzie i na zachodzie zaciskają pasa, tylko polską mlekiem i miodem płynącą TVP stać na takie rozpasanie ;)

• Upvote 1

Guest Vsat
20 godzin temu, czerstwy napisał:

@Vsat Wierzysz w to co piszesz?Zaraz Ukraińce lecą po  drogą PC+ zamiast swojego taniego X-tra.😃

Pewnie jest tak, jak piszesz. 😎 Natomiast chodziło mi głównie o to, że nikt tu nikogo na nic nie naciąga.

A po Ukrainiec ma kupować jakąkolwiek polską płatną, bardzo drogą platformę z jednym, biednym kanałem UA z Eutelsatu jak z Astry 4,8 E ma w Polsce silny sygnał kilkudziesięciu kanałów ukraińskich FTA z filami, serialami, bajkami i informacyjnymi : 1+1, 2+2, K1,K2, Plus Plus, Piksel itd... To jest tak jak mają Niemcy na Astrze 19,2. Oferta bezpłatnych kanałów ukraińskich jest całkiem spora. Część z nich to kanały tematyczne. Do tego całkiem spora paczka kanałów rosyjskich, także tematycznych  np. Nauka, Fauna, 36,6, Trofey.

Sygnał jest silny nie ma większego problemu z odbiorem w Polsce. Można także Zeza z HB ustawić.

Owszem część z tych kanałów ma zostać zakodowana z dniem 20.01.2020 ale jak dotąd były odkodowane.

Proponuję wrócić do tematu o platformie Canal + :-).

Edited by Robert03

Na stronie pl.canalplus.com w sekcji "Wszystkie kanały" brakuje logotypów kanałów Filmbox Family, Filmbox Arthouse, Filmbox Action. Jest tylko Filmbox Premium HD i Extra HD. Myślicie, że to zwykłe przeoczenie?

Ja myślę, że tak. To jest zapewne kolejny błąd na stronie internetowej Platformy CANAL+... :roll:

Może ktoś brał teraz nową umowę i powie jakie warunki są na teraz okey dla nowych ? Bo dzwoniąc dowiaduje się w zasadzie tego samego co na stronie www . Chociaż przed chwilą po za tym co na stronie chciał mi dorzucić jakiś bon 50zl , c+ za 30 i extra na 2mc  bo mowa była o comfort . I tak zanim się zdecyduje to podzwonią z tydzień :)

Jak podpisałem umowę w grudniu warunki podane przez infolinię były dokładnie takie  jak w sklepie.

W październiku badając wstępnie ofertę, został mi podany nr telefonu na czacie.

Zostały zaproponowane zdecydowaniwevlepsze propozycje niż w sklepie.A im bardziej wahałem się tym lepsza oferta  się znajdywała.

Gdyby akurat kończyła umowę wtedy z UPC to bym się już wtedy zdecydował./ powodzenia :-)

Edited by lukimann

troszkę z innej beczki:

czy canal + now nadaje przerwe w 4K (dla kart CAYMAN) czy w HD (normalnie dla wszystkich abonentów) bo od 2-3 dni "sygnał zakodowany"- brak dostępu; dotychczas było kolorowe logo na czarnym ekranie?

Edited by john

Nadaje normalnie w HD dla wszystkich abonentów.Niech zgadne masz Camela we własnym sprzęcie😃

Jeszcze kilka miesięcy i wszystkie kanały ciemność w zwykłym prywatnym sprzęcie.

wczoraj wyłączyli mi history 1 i 2 nie mam ich w umowie ale do tej pory działały(2 miesiące) :D   

Informacyjnie w ICA pojawiła się opcja:

MULTI MAN PACK ZA 0 ZŁ DO KOŃCA MARCA

Multi Man Pack do KOŃCA MARCA W PREZENCIE na WALENTYNKI
Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji.

Tylko kto miał uruchomiona tę opcję ostatnio jak była grudzień -styczeń może być problem z ponownym uruchomieniem.Chyba że nie będą się stosować do regulaminu tej opcji.

a jak to jest tak naprawdę z rezygnacją można przez ICA czy trzeba dzwonić pisać itd? za free do marca można kliknąć ale płacić za to to mi się nie chce :D

37 minut temu, czerstwy napisał:

Wie ktoś czym różnią się te dwie opcje?Pierwsza cyt.

PLAYBOY TV

Promocja: Playboy TV przez 6 miesięcy za 9,99 zł miesięcznie, a następnie za 9,99 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy.

I druga cyt.

Promocja: Playboy TV za 9,99 zł miesięcznie do końca obowiązywania umowy.

Jak dla mnie to ta sama promocja chyba że druga mozna uruchomić gdy jest np 4 miesiace do końca umowy.

Jakby na to nie patrzeć nie opłaca się za 10 pln kupować z osobna ani jednego kanału z paczki MMP

Całość opłacam od ponad półtora roku i nie wyobrażam sobie by płacić pół z tego co obecnie za jeden kanał.

• Dorcel TV
  • Hustler HD
  • Redlight HD
  • Private TV HD
  • Blue Hustler
  • Playboy TV

Cała paczka. Tylko i wyłącznie. :D

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

7 minut temu, czerstwy napisał:

Nic sie nie zmieniło od lat rezygnuje sie tak samo

Kolego w PC+ jestem od 2 miesięcy dlatego pytam:D

Ale byłeś wcześniej abonetem wiec napisałem że od lat nic się nie zmieniło.Telefon,czat czy strefa abonenta  .

6 godzin temu, przemek505 napisał:

Informacyjnie w ICA pojawiła się opcja:

MULTI MAN PACK ZA 0 ZŁ DO KOŃCA MARCA

Multi Man Pack do KOŃCA MARCA W PREZENCIE na WALENTYNKI
Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji.

Chyba nie dla wszystkich ta promocja.Na moim koncie brak takiej oferty.