Skocz do zawartości

Czy muszę migrować do NC+ ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad tym samym. Umowe przedluzylem miesiac temu na 18 miesiecy i przy niej chcialbym pozostac. Wlasnie dzwonil naganiacz z NC+, ze trzeba migrowac i jak nie przeniose sie sam do NC+ to przydziela LOSOWO PROMOCJE Z PODOBNYMI KANAŁAMI W PODOBNEJ CENIE. Mało ze smiechu nie padlem. Oczywiscie go wysmialem i powiedzialem, ze nastepnego dnia jak cos zmienia bez mojej wiedzy i zgody to sie po prostu pozegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie co dostanę w zamian za Npremium 5 kwietnia? w vod mam dostepne Canal + Vod a tam filmy, które np mogę ogladać do 8 czy 11 kwietnia, a wieć po tym magicznym 5.04. Wynika z tego, że zyskam dostep do kanałów C+, tylko pytanie do ilu kanałów z tej paczki 2,4 czy moze nawet 6. Widzialem rozpiskę na pierwsze dni nowych C+ i wynika ze np Liga mistrzów pojawi sie na c+ sport, takze do tego tez powinienem miec dostęp, bo powiedzmy mialem N czy nsport z myslą o Lidze Mistrzów.

 

Oczywiscie mówie to w sytuacji, że poki co nie migruje do nc+ zostaje przy starej umowie N tak dlugo jak bedzie to mozliwe.

 

jeszcze wkleje to:

W zamian operator zapowiada, że w miejsce opcji dodatkowej nPremium rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Prawdopodobnie chodzi o nowy pakiet Canal+, który według nieoficjalny informacji ma składać się z kanałów: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2.

 

rozumiem ze udostępnianie oznacza, że dostane w zamian za Npremium, a nie ze udostępnianie = mozliwosc wykupienia..

 

Licze na jasną odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym artykule napisali, ze "Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+, poinformował, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z klientami wygasają za około półtora roku. Do tego czasu każdy z nich będzie musiał zdecydować czy chce przejść do nc+. Jest około 100 tys. abonentów z ofertami zarówno platformy n jak i CYFRY+".

 

Rozumiem przez to, ze do konca umowy mam miec to co mam a jak nie to czesc. Jak mi odetna npremium i nie dadza nic z zamian to bedzie po prostu oszustwo. Ja mam npremum za darmo jeszcze 2 miesiace, ale co z ludzmi, ktorzy mieli miec npremium dluzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejam swojego posta z innego wątku

przed chwilą rozmawiałem z CA , interesowała mnie informacja co ze mną jeśli nie mam ochoty migrować , mam C+Optimum za 65 plus MR za 10 , po wstępnym zachwalaniu nowego produktu , otrzymałem info , że po 5 kwietnia gdy nastąpi zamiana starych C+ na nowe , będę miał do nich dostęp , co więcej moja umowa będzie ważna do końca , czyli pełne 18 mieś , czyli w cenie C+Optimum , będę miał Platinium? mają tak taki [beep] , że konsultanci gadają od rzeczy?gdyby taka sytuacja miała miejsce to byłbym nieźle wygrany , zresztą z tym założeniem przedłużałem umowę na 18 nie na 12 mieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu wynegocjowalem nowa umowe. Za 89 PLN w pierwszej setce mialem wszystkie kanaly z wyjatkiem tych trzech ponad HBO (kiedys nr 63, 64 i 65) orz 70. Niestety nie pamietam nazw. Do tego bezplatny dostem do kilku filmow VOD. I jeszcze w prezencie gratisowe softwarowe powiekszenie dysku z 250 na 500.

Jesli teraz zabiora 50-53, i ruskie filmy (naprawde fajne rzeczy tam lecialy) to co mi zaproponuja w zamian?

Problem jest taki, ze TV jest na matke, a ja mieszkam za granica (jak i jakies poltora miliona innych abonentow trzech - ups teraz dwoch - platform cyfrowych), wiec nie moga gadac mi z matka tylko musza ze mna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamiast npremium nie dostanę paczki Canal+ to będę interweniował. Będę trzymał się tego iż przedłużyłem umowę z N tylko i wyłącznie dlatego że dostałem npremium na 6 miesięcy za free. Tak więc w przypadku podmiany tych kanałów na Canal+ powinienem dostać właśnie tamte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .Dlaczego NC+ nie proponuje nic tym co mają własne dekodery kupione od Nki i posiadają pakiety w Nce ,czy NC+ zrobi coś w tej sprawie ? czy pozostaniemy w Nce ? czy Nka pozostanie Nką ? czy to tylko kwestia czasu i po Nce POZOSTANĄ wspomnienia.Proszę o wiadomość na ten temat .Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamiast npremium nie dostanę paczki Canal+ to będę interweniował. Będę trzymał się tego iż przedłużyłem umowę z N tylko i wyłącznie dlatego że dostałem npremium na 6 miesięcy za free. Tak więc w przypadku podmiany tych kanałów na Canal+ powinienem dostać właśnie tamte.

Dostaniesz zamiast 4 kanałów NPremium 2 kanały C+ Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nawet jak dostane te 2 kanaly to bedize w miare korzystnie. Na c+ family bedzie sporo sportu i mysle poki co nie bede migrował i tak nie bedzie czasu wszystkiego ogladac, przynajamniej za aktualną cene zachowam hbo i pare innych, za które no po migracji musialbym wiecej zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc poczytałem trochę po innych forach i niestety .... jest dość wysokie prawdopodobieństwo że dostaniemy nowe umowy pocztą. Albo je zaakceptujemy (czyli nic nie zrobimy) albo wypowiemy umowę. Są już na innych forach umieszczone skany takich pism od NC+ ale to może być prowokacja od konkurencji. Natomiast na mojego nosa to tak będzie wyglądać.

 

Niestety ale mylą się także Ci którzy twierdzą że za te praktyki NC+ dostanie po [beep]ie i straci klientów. NC+ stanie się usługą premium, a takie zawsze się sprzedają.

 

Jedyne co może uratować NC+ w moich oczach to Multiroom bez konieczności podłączenia po kablu do głównego dekodera. Tzn dwa niezależne dekodery w all inclusive.

 

PS. karaspr - mam w umowie napisane wszystkie pakiety tematyczne i niestety ma też napisane że ITI może odwołać daną promocje bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ju nie muszę :-)

To co mam obecnie z umową do maja to nic innego jak usługa PLATINIUM z HBO i FILMBOX ale BEZ VOD za 89 zł. Bo na tej całej zabawie starciłem nPremium VOD.

Dzwoniłem i się okazało, że Canal+ VOD dadzą mi pod warunkiem, że przejdę do pakietu GOLD za 99.

Zdaje się, że na łeb upadli. :crazy:

 

Mission accomplished!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak jest z tą migracją do NC+ w N-ce mam umowę na czas nieograniczony KOMFORT HD -dekoder na własność .Proszę powiedzcie czy muszę migrować ,cz nie ? Mam dzwonić ? czy oni zadzwonią? Czy mogę zostać w N-ce ? i jak długo? Nie chcę by mi wyłączyli kanały .Proszę Was o pomoc co robić ? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...