Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ja przedłużyłem dwie umowy przed chwila jedna NC+ Platinum + MR Premium za 99 zl a druga bez MR tego Platinum za 89 zl. Mialem wczesniej N zalezalo mi na MiniMini dla mojej corki i oczywiscie C+ Sport dla Speedway GP nie wiem czy drogo czy tanio ja jestem zadowolony tym bardziej ze płaciłem bodajże obecnie 20 zł mniej. A także nc+GO gdyż moja luba sobie nie wyobraża życia bez iPada a na działeczke też się przyda NSport i C+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą maiłem nosa przedłużając w lutym abo o kolejne 18 msc :brawo:

 

ale co uważasz że przez to zyskałeś ?

sportu mieć nie będziesz, kanałów family obu też nie...jednego c+ film 2...

więc ?

przymusowa migracja będzie prędzej czy później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą maiłem nosa przedłużając w lutym abo o kolejne 18 msc :brawo:

 

ale co uważasz że przez to zyskałeś ?

sportu mieć nie będziesz, kanałów family obu też nie...jednego c+ film 2...

więc ?

przymusowa migracja będzie prędzej czy później

a masz to gdzies napisane czy tak sobie spekulujesz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Każdy będzie mógł swobodnie wypowiedziec umowę jak nie będzie zadowolony. Oni teraz będą do wszystkich abonentów dzwonić i spisywac nowe umowy, niezależnie od tego czy ktoś ją zawierał lub przedłużał pół roku temu czy tydzień temu. Mi się umowa z n-ka kończy z ostatnim dnim marca - mam stary pełny pakiet za 99zł. Nie przedłużałem jej bo czekałem co zaproponuja z nc+. Pani mnie informowała że moge przedłużyć i jak potem nie będę zadowolony nc+ to będę mógł i tak zrezygnować, ale mimo tego nie przedłużałem - zawsze to o miesiąc potem wypowiedzenie by się przesuneło. Teraz czekam na telefon od Nich ale raczej nie przedłużę. Brak HBO, Filmboxa i Cinemaxa, sportu w normalnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 5 lat Nke, i tak sie zastanawiam, jaki okres czasu jeszcze będzie funkcjonowac sama Nka, i czy zrobią możliwość kupna kanałów C+ oddzielnie, np: jak ktoś nie chce C+Film tylko sam C+Sport żeby można było dokupić do danego pakietu a nie, że jak chce mieć C+sport to musze mieć i z C+Film i bulić przez to więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą maiłem nosa przedłużając w lutym abo o kolejne 18 msc :brawo:

 

ale co uważasz że przez to zyskałeś ?

sportu mieć nie będziesz, kanałów family obu też nie...jednego c+ film 2...

więc ?

przymusowa migracja będzie prędzej czy później

glupi jestes? w cyfrze sport i filmy zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie C+ działa dalej, kanał świecą i tak będzie bo jeśli nie to moje 89pln które płacę za Superpremium przeznaczę na inne media...

Przymusowo to mogą Cię jedynie zmigrować jak zostawią Ci ofertę jaką masz i tylko nazwa podmiotu wystawiającego fakturę się zmieni. W każdym innym przypadku mogą tylko ładnie poprosić abyś zechciał zasilić szeregi abonentów nC+, a jak nie zechcę to rozwiązać z Tobą umowę. Jak sądzisz, że będą już teraz stawiali sprawę tak na ostrzu noża to się mylisz - no chyba że masz rację, a nowym tworem medialnym kieruje banda [beep]i którzy mają w d**** jakie ich firma ma przychody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam drogo jest- myśle ze im pałki zmiękną jak więcej ludzi będzie myślących

 

A ja nie mogę się dodzwonić i tak z bólem czytam posty. Jedno mnie ciekawi, że jak każdemu się skończą umowy w C+ lub N to będzie tylko Cyfrowy Polsat i NC+ jako 2 platformy. Kiepska oferta i cena :read: jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, proszę Was nie dzwońcie sami. Od 5 kwietnia wszyscy abonenci opcji Canal+ zostaną automatycznie zmigrowani do nowych pakietów nc+ (opłaty bez zmian). Kilka tygodni po tej dacie otrzymamy pismo z propozycją cenową pakietów nc+. Termin na podjęcie decyzji to prawdopodobnie koniec czerwca. Wtedy albo godzisz się na warunki z pisma lub wysyłasz rezygnację.

 

Dzwoniąc teraz pokazujemy, że oferta zaprezentowana jest ciekawa - niestety to przełoży się na ceny w wysyłanych do nas ofertach.

 

info z DUK C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą maiłem nosa przedłużając w lutym abo o kolejne 18 msc :brawo:

 

ale co uważasz że przez to zyskałeś ?

sportu mieć nie będziesz, kanałów family obu też nie...jednego c+ film 2...

więc ?

przymusowa migracja będzie prędzej czy później

glupi jestes? w cyfrze sport i filmy zostaną.

 

chyba Ty ;]

a gdzie będzie miał sport skoro Gol i Weekend nie będzie ?

skoro family,family 2 i film 2 nie ma obecnie i mu nie włączą co oczywiste !

uważacie że oni są tak tępi i rozdawali prolongaty umowy np. na C+ optimum po 65 zł żeby każdy się bujał 18 mscy na lepszych warunkach niż teraz ?

dobre :D

 

tak jak kolega pisze- będzie nowa umowa i albo ktoś akceptuje nc+ z podwyżką albo do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.30 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować :D ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam WPT (wszystkie pakiety tematyczne) w dawniejszej "n" za 48zł msc do 31.12.2013r , czy przypadkiem ten pakiet nie zalicza się do pakietu jako "Uniwerse+" za 59zł obecnie w nc+ jeśli tak to odblokowali komuś kanały dodatkowe typu : kuchnia + HD , Dono + HD itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...