Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na tym forum nowy mam do kwietnia N-kę. Dziś dzwonili z propozycją przejścia do nc+. Propozycja z ich strony pakiet UNIVERSE+ + 6 Canalów+ za kwotę 99zł. Drogo.

 

To dlaczego w ofercie nie ma możliwośći żeby mieć paczkę C+ do niższego pakietu...

 

Chcą wyciągnąć kasę ile się da. Czekam na lepszą propozycję mam czas do końca kwietnia. Wypowiedzenie wysłane. Jak nie obniżą to stracą dużo klientów. Ceny europejskie a zarobki Polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po [beep]ę tam dzwonicie napaleni jak arab na kurs pilotażu. Chyba oczywiste jest, że jak ktoś sam tam dzwoni kilka godzin po starcie oferty to jest nią ZAINTERESOWANY. Spodziewacie się, że dadzą wam super oferty ? Poczekajcie spokojnie aż sami zadzwonią, odmówcie, ponarzekajcie że w CP taniej to sami zmiękną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli paczkę C+ wycenili na 60zł. Pakiet 59, 79,99, 119 różnią się tylko zawartością kanałów premium. Za 59zł nie mamy żadnego a za 119 wszystkie. Skoro tak je rozbili to np.pakiet C+, C+sport jest wart 20zł. Jeśli koledze dali silver (79) za 69zł to mogą do tego dorzucać C+,sport za 20zł i mamy full sport w cenie promocyjnej 89zł. Ale jak komuś nie zależy na filmach to może wziąć pakiet za 59zł+C+,sport za 20zł, dają dychę zniżki i mamy full sport za 69zł :)

Idąc tym tokiem myslenia jesli interesuje mnie film i sport to jego realny koszt aktualnie wynosi 99zł, 10zł zniżki na dzień dzisiejszy to juz 89zł mamy. Jeśli utarguje się po powiedzmy 5zł z premium to mamy już 79zł :) Do tego 2-3miechy gratis za premium i mamy ofertę dla migrujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam aktualnie C+optium hd + HBO+ PVR+ Multiroom za 81 zł m-c

specjalna oferta dla mnie:

C+Platinium 99 zł + 15 zł MR + 150/200 zł jednorazowo za turbo dekoder umowa na 12 m-c; paczka HBO 6 m-c gratis

czyli średnio miesięcznie 126,50 zł/ 130 zł za pakiet bez HBO

Moja odpowiedź - chyba Was pogieło...

mam ofertę na przejście do UPC - pakiet MAX Extra + C+ za 99 zł; a w trój-paku jeszcze taniej...

Good bye C+ :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie łyknąłem to po pierwsze. Orientowałem się co proponują. po drugie nie wszyscy oczekują full pakietu sportowego. Dajcie sobie trochę na wstrzymanie, bo widzę, że za bardzo się chyba napaliliście na nową ofertę i nie sprostała ona waszym wyolbrzymionym oczekiwaniom.

Tak samo nie każdy oczekuje pełnego pakietu filmowego (C+), to po co wciskają komuś C+ Film? Inaczej Sportu nie dostanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pisałem to już kilka dni temu w plotkarskim wątku ale powtórzę:

Liczenie na to, że na wejściu ściągną spodnie i będą dawać pakiety za pół darmo było (i jak się okazuje jest) równie prawdopodobne, jak to że Kaczyński wybaczy Tuskowi. Oni teraz łapią klientów typu"nowe to nie zjem, a muszę mieć" i przez jakiś czas to będzie trwało. Wspierani są całkiem przyzwoitym marketingiem to pewnie i też kliku nowych klientów złapią i trochę CP podbiorą. Jednak jak okaże się, że z tych 2,5 mln abonentów C+ i N większa cześć będzie rezygnować lub przechodzić na tańsze pakiety to wtedy zrobią się bardziej elastyczni.

Jednak na cuda nie ma co liczyć i z faktem że będzie drożej niż było w C+ czy w N trzeba się. pogodzić

Na szczęście to wolny kraj i nie ma musu posiadania NC+

 

Swoją drogą maiłem nosa przedłużając w lutym abo o kolejne 18 msc :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapnijcie pasy :

 

Umowa z konsolą full opcja za około 159 zł (nie pamiętam końcówki) płace teraz , umowa do końca listopada.

 

Propozycja przedłużenia : All inclusive z multiroomem C+ i swoimi dekami za 179 zł na 18 m-cy ...... Masakra

 

P.S. nSport nie podłączą ...jedna wielka paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz juz wszyscy chyba wiemy dlaczego tak mocno była skrywana oferta. Mam głęboką nadzieję że nikt normalny nie da sie skusić na coś co jest EWIDENTNIE duzo droższe. Naprawdę oferta + dodatki , powariowali. No ale cóż może życie zweryfikuje ich oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę zapytać o dwa konkrety, bo ani z konferencji, ani niestety z aktualnie dostępnych artykułów na stronie "Satkuriera" tego się nie dowiedziałem:

 

1. Czy jeśli umowa na pakiet "Optimum HD" kończy mi się 31 sierpnia 2013 mogę dziś lub jutro ją przedłużyć, już z "NC+" i zostać przy samej karcie w "Mediaguard", którą teraz mam, czy będą mi "na siłę" wciskać ich "boxy"???

 

2. W jakim pakiecie będą kanały "Discovery Historia", "nSport", "MGM HD", "TVP Sport", "TVP Seriale", "TVP HD" i w przyszłości "TVP Rozrywka"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...