Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nio u mnie np. sprawa wyglada tak ze mam tv 80" i kanalow sd nie da sie ogladac (pixele), musze miec jak najwiecej w HD dlatego minimum musze miec Platinum :wink:

 

No błagam, masz telewizor za 17-20 tysiecy złotych (tyle obecnie kosztuje ten Twój Sharp 80-calowy), a Ty jątrzysz od 20-30 złotych podwyżki?

Oczywiscie a co w tym dziwnego??? :wink:

Przecież Universe + pakiet C+ różni się od Platinum tylko kolekcjami VOD i innymi bzdurami. Kanały są te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za cyfrę płacę ok. 75zł. Nie wiem, jaki to jest pakiet, bo pierwszą umowę podpisałem, jak był jeszcze canal+. Dokupiłem do tego programy sportowe. Mam dekoder Philips HD.

Teraz interesuje mnie C+ Platinum + ewentualnie multiroom + dekoder.

Z tego, co piszecie najlepiej jest wziąć dekoder PVR Pace lub PVR Philips, tak? Wtedy mogę mieć dwie oddzielne karty, czy muszą się jakoś inaczej łączyć między sobą? Czy teraz już przepadła możliwość dwóch oddzielnych kart?

Jeśli mógłbym mieć dwa dekodery bez jakiegoś łączenia ich kablami, albo wifi to mogę zapłacić:

C+ Platinum - 79zł

C+ Platinum + MR + dzierżawa dekodera - 89zł i ewentualnie do tego jakaś symboliczna cena za aktywację MR

 

powoli do tego dojdzie, w obecnych cenach nie dosc ze traca obecnych to nikogo nie przyciagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Ale ja nie jestem zawistny. Mam o połowę mniejszy telewizor i jest mi z tym dobrze:) Chodzi mi tylko o jakąś logikę.

Z takim podejsciem nic w zyciu nie osiagniesz, wlasnie to jest logiczne oszczedzac i nie dac sie zrobic w bambuko :D

 

Rozmowa konia z dyszlem:) Ale ok, nie będziemy drążyć tematu, bo to nie miejsce na dyskusje nt. posiadanych telewizorów i rat.

Ktoś tu wcześniej robił takie fajne zestawienia cen dla migrujących do nc+.

I się skończyło. Ma ktoś jakieś świeże wieści posegregowane w sposób przejrzysty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie było stać na tv za 20k to brałbym pewne All Inclusive bez względu na cenę.
A może go raty zrzerają i nie stać już na nc+.

Hehehe, no to już szybciej. Bo ja nie rozumiem takiej postawy. Jakbym był tak głupi (bez obrazy), żeby wywalać 20 000 złotych na telewizor na pół ściany, to bym miał w [beep] jątrzenie na forum o 30 złotych. Tyle.

 

A może wytargował ten TV za 8.ooo złotych? Dajcie już spokój, jeśli można Mercedesa S wyrwać w cenie Skody Superb, to czemu tego nie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuszczam sobie na 2 tygodnie to forum bo niedługo pójdę do okulisty :shock: albo do :crazy:

kilka godzin czytania i 90% wpisów nie na temat

czy jest tu wogóle MODER!!!!!!

 

DOBRA, KONIEC TEMATU TELEWIZORA

Przyznaje się, sam trochę zboczyłem z tematu. Już więcej nie wychodzę poza ramy :)

Mamy się tu jednoczyć w walce o niższe ceny dla migrujących, a nie tłuc się miedzy sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie się dowiedziałam od małża, że NC+ dzwoniło do niego rano, a ten poprosił, żeby zadzwonili do małżonki i mi przedstawili ofertę. Podaje im mój numer. NC+ ochoczo przystaje na to.

I co robią intelygenci? Dzwonią do mnie i chcą rozmawiać z mężem :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie się konsultantom - myślicie że oni nie zdają sobie sprawy jakie są reakcje - że każdy kolejny telefon to może być kolejna jazda - oni też by woleli by "góra" dała normalne warunki; by ludzie naprawdę rozważali oferty, a nie mówili im "chyba pana poje...";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidtrg Universe + i all pakiety canal+ nazywa się teraz canal+ platinium. I najbardziej prawdopodobne, że dostaniesz to za 109zł. Ja dzisiaj dzwoniłem z chęcią przejścia na samo universe+ i dowiedziałem się, że nie da rady. Mam teraz kompakt HD i w systemie pakiet universe+ jest traktowany jako niższy pakiet. Taki absurd. A proponowano mi canal+ silver za 69zł. Odmówiłem, dla mnie kanały cana+ family i family 2 są zbędne. Mówiłem konsultantowi, że jak się zgodzi na universe+ za 44zł to przedłużamy od razu umowę. Niestety ze względów technicznych (przejście niby na niższy pakiet) jest to na razie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...