Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej potwierdzeń że od nowego tygodnia nowe oferty wchodzą - czekajcie ludzie NIE PRZEDŁUŻAJCIE PRZEZ WEEKEND>

 

No ciekawe co i jak się zmieni... Ale poczekam...

 

Jezeli to prawda proponujmy ceny za poszczegolne pakiety na forum! Oni to naprawde czytaja TRZEBA ICH TROSZKE NAPROWADZIC z tymi cenkami :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge isc do Polsatu bo juz w Polsacie mam Premium z IPLA i HBO GO do tego 5 GB internetu w cenie abonamentu i jestem bardzo zadowolony z multiroomu. Jedyne co mi pozostaje to uzyskac cene 79 zl za Platinum za multiroom i dwoma dekoderami. Jesli nie to w czerwcu koniec umowy i plakac nie bede bo mam jeszcze Cyfrowy Polsat. Jednego abonenta mniej ? Byc moze ze takich jak ja bedzie znacznie wiecej. W internecie wszystko mozna znalezc jesli nie beda chcieli moich pieniedzy to ich strata.

 

Takich jak Ty będzie więcej. Ja mam umowę do końca września. I jeśli faktycznie do 5 kwietnia nie otrzymam lepszej oferty nc+ niż do tej pory to oddam cyfre braciszkowi (od dotrwa do końca umowy i wypowiem). Mieszkam w bloku, gdzie mam kablówkę w dobrej cenie. Mimo, że jestem zwolennikiem tv-sat zrezygnuje z tego sposobu odbioru tv (po 8 latach z tv-sat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej potwierdzeń że od nowego tygodnia nowe oferty wchodzą - czekajcie ludzie NIE PRZEDŁUŻAJCIE PRZEZ WEEKEND>

 

No ciekawe co i jak się zmieni... Ale poczekam...

 

Jezeli to prawda proponujmy ceny za poszczegolne pakiety na forum! Oni to naprawde czytaja TRZEBA ICH TROSZKE NAPROWADZIC z tymi cenkami :jupi:

 

No cóż:

Jestem w stanie się zgodzić na:

C+ PLATINUM za 89zł (ewentualnie z HBO za 99zł).

 

Sprzęt:

mediaBOX+ 199zł - cena w miarę rozsądna, chociaż mogą zmienić.

MR (100zł to o wiele za dużo za aktywację). powinno być 1zł za aktywację, ewentualnie 20-30 zł. Tym bardziej, że karty są parowane i musimy ponieść kolejny koszt podłączenie dekoderów (np. skrętką (kablem sieciowym)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja miałem tv LG 3D pakiet superpremium HBO i przeszłem prawie mają oddzwonić bo system im siada na CANAL+ PLATINUM+HISTORYHD +MEDIABOX ze wszystkim 111zł na HBO mi nie zależało więdz dla mnie to taniej a i MEDIABOX aktywacja 0zł miesięcznie 10zł POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZIRYTOWANYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dostalem propozycje:

platinum 99 + 10 za multirum

 

podziekowalem. mam wyslane wypowiedzenie umowa wazna do konca miesiaca. Powiedzialem przez telefon, ze moge sie zgodzic na platinum za 90 zl multiroom w cenie. czekam na ruch cyfry + - jesli nie bedzie zgody na moje warunki przytule sloneczko najlepszy pakiet za 89 z multioomem w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie licytowac co kto ile moze dac!

 

To jest nc+ problem by opracowac rozsadne, a nie poronione cenniki i opcje!

 

Dostali sygnal i ostrzezenie z rynku, ze tego rynek nie kupi!

Mam nadzieje, ze ci "zdolni" inaczej w zarzadzie nc+ nie sa kompletnie skonczonymi [beep]ami, na tryle zeby ponownie zaproponowac absurdalne rozwiazania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja miałem tv LG 3D pakiet superpremium HBO i przeszłem prawie mają oddzwonić bo system im siada na CANAL+ PLATINUM+HISTORYHD +MEDIABOX ze wszystkim 111zł na HBO mi nie zależało więdz dla mnie to taniej a i MEDIABOX aktywacja 0zł miesięcznie 10zł POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZIRYTOWANYCH

no gratulację,super oferta :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

 

Gdzie na stronie nc+ jest informacja o antenach? Jakoś nie mogę znaleźć.

A jestem w dokładnie takiej samej sytuacji.

 

Co do oferty to myślę, żeby wynegocjować Platinum za 70-90 zł i dekoder + antena za darmo. Do tego najlepiej byłoby to wszystko z montażem anteny (samemu nie chce mi się wspinać po drabinie, a poza tym to oni mają specjalne mierniki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

 

Gdzie na stronie nc+ jest informacja o antenach? Jakoś nie mogę znaleźć.

A jestem w dokładnie takiej samej sytuacji.

 

Co do oferty to myślę, żeby wynegocjować Platinum za 70-90 zł i dekoder + antena za darmo. Do tego najlepiej byłoby to wszystko z montażem anteny (samemu nie chce mi się wspinać po drabinie, a poza tym to oni mają specjalne mierniki).

 

Może jeszcze nich Ci dopłacają do tego, żebyś oglądał? Ludzie, to jest firma nastawiona na zysk, nie będzie nic rozdawać za darmo, a jeżeli już da, to zapewne odbije sobie to w abo. Czy Wy się z choinki urwaliście? Wierzycie w to, że dostaniecie najwyższy pakiet za pół-darmo, tak jak we wczorajsze zwycięstwo Polski z Ukrainą... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że posty lecą jeden za drugim, więc pozwolę sobie powtórzyć pytanie... Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...