Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem teraz to gosciu mi mowił ze ponizej 69 nie ma ofert z C+ i ze to sa ostatnie dni takiej oferty

Trzeba zauważyć że nc+ zaczyna stawać na nogi i czuć się pewniej ,(brak konkurencji) ,już widać początki np. platyna za 129 , zaczynają swoją grę , a czym to się, skończy już wkrótce się okaże ,czas robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dzisiaj drugi telefon od czasu wysłania wypowiedzenia. Umowę mam do końca września. Znowu specjalna oferta tylko dla mnie, poprzednio Silver 6xC+ za 85zł a teraz to samo za 79zł :doh:

Pani w sumie kulturalnie mnie wysłuchała (mówiłem m.in. o Univ 6xC+ za 49zł) nie dyskutowała w ogóle. Stwierdziła, że tej chwili ma tylko taką ofertę i rozumie mnie :smile:

Rozeszliśmy się w pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co niby nie ma ale jak się dobrze pogada i trafi na kumatego przedstawiciela jest nadal / wczoraj dostałem i przedłużyłem / oferta "Full extra "-----https://satkurier.pl/news/89110/pakiet-full-extra-za-99-zl-dla-abonentow-nc.html , po 30 minutach rozmowy wszystko włączone i w ICA potwierdzone , miałem umowę do końca sierpnia dwa dni wcześniej oferta ' nie była dla mnie " , pani wręcz powiedziała jak nie przyjąłem Platinum z HBO za 99 zł że zaznacza od soboty wyłączenie sygnału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich walczacych i poległych w bojach o dobre oferty

 

Wczoraj po blisko 2- miesiecznych negocjacjach zmigrowałem do nc+ - umowa do konca sierpnia - wypowiedzenie wysłane w terminie.

 

Chociaż twardo odmawiałem ofert za 149, 129, 109, 99 zł, to najlepsze co wynegocjowałem to :

 

Pakiet Universe+, 6 x C+ , 3 HBO na 12 m-cy za 79 zł w trm pierwszy miesiąc z a 0 zl.

 

Nigdy nie miałem oferty Universe+ i 6 x C+ za 49 czy 59 zł.

 

Jesli ktos tak ugrał to gratuluje, ja pomimo twardego stanowiska lepszej niż wskazana oferty nie otrzymałem

 

NIemniej jestem bardzo zadowolony z oferty i ze swoich negocjacji

 

 

Pozdr wszystkich walczacych z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później i tak trzeba im zapłacić 8)

Choć jakiś drobny bonus dla takich abonentów powinien być przyszykowany (drobna zniżka?). Kurcze...za czasów "Złotych Plusów" można było ugrać nawet 1 miesiąc za darmo. Za ITI takich dodatków jak Złote Plusy czy PS3 do umowy się nie spodziewam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanki i koledzy - szybkie pytanko ;) umowa do końca września (C+Optimum, pace, 2xcameleon) wypowiedzenie zarejestrowane; byłem molestowany słabymi ofertami aż do dzisiaj za to co chcę - Universe, 6xC+, pace, 2xcameleon za cenę, którą płacę obecnie 72PLN; wiem, że niektórzy otrzymali to za 59 ale czy jest możliwe żeby dali mi to z cenie niższej niż płacę obecnie i czy jeszcze przez ten miesiąc walczyć o te 59??? (jak będę miał pewność, że jest możliwość obniżenia miesięcznego rachunku to chyba będę walczył :P ale prosze potwierdźcie lub zaprzeczcie).

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...