Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co myślicie o takiej ofercie , wcześniej dawali nic nie warte zostało mi kilka dni umowy i praktycznie w myślach już się pożegnałem z nimi dzisiaj zaproponowali:

praktycznie platyne tylko w vod poobcinane bo dają seriale , canal vod , prapremiery tv i przez neta : net vod podstawowe oraz canal net

do tego 6 * canal

i hbo całe

wszystko za 99 zł na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś miałem pierwszy telefon ( wypowiedzenie wysłane 3 mc przed upływem umowy - taka umowa lat minute 13m świat HD). Do tej pory płacę 49.90 mc. Propozycja to Silver z 2 C+ family za 79 zł ... mówię stanowcze nie. Konsultant się skonsultował i zaproponował magiczne 69zł za ten pakiet. Poprosiłem o ofertę z pełnym 6C+ i otrzymałem tylko dla mnie bo normalnie to po 149zł a jak dla mnie i tylko dla mnie 99zł... ehh początek negocjacji, widzę że czeka mnie droga przez mękę.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takiej ofercie , wcześniej dawali nic nie warte zostało mi kilka dni umowy i praktycznie w myślach już się pożegnałem z nimi dzisiaj zaproponowali:

praktycznie platyne tylko w vod poobcinane bo dają seriale , canal vod , prapremiery tv i przez neta : net vod podstawowe oraz canal net

do tego 6 * canal

i hbo całe

wszystko za 99 zł na 12 miesięcy

Moim zdaniem oferta OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem :roll: Standardowa oferta. Identyczną miałem po drugiej rozmowie z ICA. :?

Nie wiem co miałeś i ile płaciłeś ale ja bym cisnął! :oops:

Inna sprawa, że

do tego 6 * canal
nie jest niczym nadzwyczajnym przy Platynie. To wchodzi w skład Palatyny :lol2:

Eh ludziska, coś mało asertywni ostatnio jesteście :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takiej ofercie , wcześniej dawali nic nie warte zostało mi kilka dni umowy i praktycznie w myślach już się pożegnałem z nimi dzisiaj zaproponowali:

praktycznie platyne tylko w vod poobcinane bo dają seriale , canal vod , prapremiery tv i przez neta : net vod podstawowe oraz canal net

do tego 6 * canal

i hbo całe

wszystko za 99 zł na 12 miesięcy

Moim zdaniem oferta OK.

 

Czy ja wiem :roll: Standardowa oferta. Identyczną miałem po drugiej rozmowie z ICA. :?

Platinum (z opcjami VOD wchodzącymi w skład tego pakietu, a nie okrojone) z C+ i HBO za 99zł to zła oferta nie jest. Standardowo to dawali mi kiedyś goły Platinum bez HBO za 99zł.

Bo jest różnica m.in. Universe + 6xC+ i HBO a pełną Platyną.

 

Ale zawsze można spróbować zejść do 89zł :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85, nie miałem na myśli tego, że jest to oferta standardowa czyt. oferowana jako oficjalna. Chodziło mi raczej o to, że jest to pakiet, o który tak na prawdę nie trzeba "walczyć" nie wiadomo jak. W moim przypadku, takie zestawienie, w tej cenie dostałem od ICA w pierwszej rozmowie po złożeniu wypowiedzenia, bez specjalnego mruczenia z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja początkowo właśnie w tą cenę celowałem za ofertę z Canal+ i HBO. Co ciekawe nawet nie zależało mi na tych kolekcjach VOD. Po wysłaniu wypowiedzenia pierwszy telefon i taka oferta (z VOD) za 89zł. Myślę że kolega powyżej też może jeszcze powalczyć o te parę złotych. Ale jak pisałem nawet za 99zł jest to oferta całkiem OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie padało kilka razy, ale nie znalazłem odpowiedzi. Powtórzę je więc: czy jest jakaś osoba, która miała wcześniej n bez nPremium, a dostała przy migracji do nc+ 6xCanal+ za 59 zł?

 

miałem pakiet bez n-premium (za 54zł)

od wczoraj po miesięcznym wypowiedzeniu i nastu telefonach padło: silver - 49zł

 

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem. Wiele nerwów, wiele telefonów i nie zmieniam opinii że NC+ i ich pracownicy to jedna wielka porażka

Oto moja oferta:

pakiet

CANAL+ Platinum

opcje dodatkowe:

Cinemax

Redlight HD

SunDance HD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

Najem ultraBOX+ Peace PRV 500 GB

Filmbox

netVOD+ konto podstawowe

HBO

Twoje saldo wynosi:

-114,00 zł

Umowa na 12 miesięcy

Warto było czy się wygłupiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie to mój plan legł w gruzach bo chciałem walczyć o Universe + 6C+ za 59zł, ale nie posiadałem npremium. Czyli plan do niewywalczenia? :/

Tez celuje w taki plan. Dodam iż jeszcze nie zmigrowałem ( dotąd WPT 48zł + 20 MPremium ), wypowiedzenie wysłane. Telefon co drugi dzień ale nic szczególnego nie proponują. Oferty przedstawione na dzień dzisiejszy dla mnie: Uniwerse + za 49zł, Silver za 64zł i Platinium za 99zl. Nie do przyjęcia...

Na moje pytanie odnośnie Uniwerse + 6C+ za 59 zł konsultant mówi iż nie miałem NPremium i ta promocja nie jest dla mnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja nie mialem nPremium a sam Swiat HD . Po kilku ofertach nie do przyjecia zapytalem sam panienke z DUK czy za 69 zeta dostane oferte z 6 x C+ pogadala z kims tam i otrzymalem SILVER z 4xC+ . Pomarudzcie cos o przejsciu do Solorza to moze otrzymacie co chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...