Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich starych wyjadaczy i wszystkich nowych graczy;)

Z końcem sierpnia upływa termin końca umowy z C+ także rozpoczynam nową bitwę o pakiety :twisted:

Póki co:

1. Wysłany mail z prośba o adres, pod który należy wysłać wypowiedzenie.

2. Dzień później mail z odpowiedzią + telefon z działu promocji z ofertą: Platinum 109zł + MR 5zł ze "starymi" dekoderami. Podziękowałem.

3. W ciągu kolejnych 3 dni ok 30-40 telefonów z zastrzeżonego numeru.

4. W końcu odebrałem. Nowa oferta: Platinum 119zł + MR 0zł ze "starymi" dekoderami + po namyśle pakiet HBO. Podziękowałem.

Na prośbę o przedstawienie oferty uwzględniającej pakiet UNIVERSE otrzymałem odpowiedź, że póki co nie ma dla mnie innej oferty.

Podziękowałem i czekam dalej.

Celuję w UNIVERSE+6C+HBO+RedlightHD, ew. to samo bez HBO. Ktoś ma coś takiego?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a czy dostał ktoś Universe+ z MR standard i 6xC+ zamiast HBO za 59zł

 

Universe, 6C+, MR Standard w cenie (+opłata za aktywację dekodera dodatkowego 49zł) i HBO pół roku ale to było końcem kwietnia, kiedy im powiedziałem, że idę do polsatu

 

ponowie pytanie

czy dostał ktoś Universe+ z MR standard i 6xC+ zamiast HBO za 59zł? (albo 6xC+ i HBO) na 12 miesięcy

chodzi mi o oferty przdłuzeniowe w tym miesiącu

umowę mam do 31.07 dzisiaj znowu zadzwonili i dalej proponowali to co wcześniej czyli universe + HBO + MR za 59zł

powiedzieli że nie mogą nic więcej i nie moga zamienić również poinformowali że to juz ostatnia propozycja ijak się nie decyduję to w ciągu 14dni mam oddać sprzęt

 

............. i co teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również mam universa, 6 canalów i HBo na 12 miesiecy za 59. Także da się

lukas_drill byłeś abo N-ki czy Cyfry przed migracją??? I czy ewentualnie miałeś Npremium? Mi powiedzieli że taka promocja tylko dla wybranych którzy posiadali Npremium. Stąd to moje pytanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Universe + Pace + 6xcanal na 12mie. za 49zł. umowę miałem do końca lipca a wypowiedzenie wysłałem pod koniec czerwca. Z początku męczarnia z super "wyjątkowymi" ofertami za 99zł. Później chwila przerwy i na nowo. Najlepsze były smsy że wypowiedziałem umowę i przypominanie o zwrocie sprzętu:-), potem doszły meile. Olałem ich kompletnie i powiedziałem że więcej niż 50 zł nie zapłacę i jak się zdecydują na utrzymanie klienta to niech dzwonią. Telefon po tygodniu ciszy już z konkretną ofertą którą przyjąłem.

Fakt mogłem negocjować jeszcze przez te kilka dni a raczej w tej kwocie bym nic nie ugrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczęła się i walka u mnie. Za 64 zł proponują canal+ silver na 18 miechów. Grzecznie podziękowałem i poprosiłem o kontakt gdy będą mieli lepszą ofertę, która mnie będzie w stanie u nich zatrzymać, gdyż przymierzam się do rezygnacji (wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem, bo do końca umowy sporo czasu). Tak czytam wypowiediz wyżej, i dobrze widzę, że za te 64zł to spokojnie mogę wyrwać universe+/silver +6x Canal+ na 12 miesięcy? 12/18 miechów nie robi mi różnicy, natomiast 6x canal plus to u mnie podstawa. Ile da utargować by mieć taki pakiet? Multiroom mnie nie interesuje. Dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również mam universa, 6 canalów i HBo na 12 miesiecy za 59. Także da się

lukas_drill byłeś abo N-ki czy Cyfry przed migracją??? I czy ewentualnie miałeś Npremium? Mi powiedzieli że taka promocja tylko dla wybranych którzy posiadali Npremium. Stąd to moje pytanko

Byłem abonenten "N" i miałem nPremium i HBO. Płaciłem 69 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano przejście z Superpremium za 104 PLN (pakiet 89 PLN, MR 0 PLN, Pace 500 - 5 PLN i drugi Pace 500 za 10 PLN) na Silver 6x c+ oraz darmowy dostęp do HBO, przez cały okres za 89 PLN + MR 10 PLN, Pace 500 0 PLN i Drugi Pace 500 za 5 PLN. Czyli suma miesięcznych zobowiązań bez zmian, tylko kanały inne. Dodam, że obecna umowa trwa do września 2014 roku, a nowa miałby obowiązywać do lipca 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...