Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal + Platinum + , plus kanały HBO ( na cały okres umowy) ,wymiana dekodera PVR na mediaboxa - 0 zł aktywacja , 0 zł opłata miesięczna przez cały okres umowy.

Cena do 89 zł . Da radę ?

Wypowiedzenie wysłane .

Zapomnij.Możesz ewentualnie ugrać Platyna+HBO za 99 zł na okres całej umowy+0 zł za aktywacje Mediabox.Mi tak się udało.Niestety ale o dzierżawie Mediabox za 0 zł można tylko pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

dobrze mieć takie wpisy,mi sie udało że przedstawiciel NC+ do którego napisałem podszedł do sprawy poważnie i na fakturce pojawił się wpis"Canal+Premiere"

co widać na poprzedniej stronie :wink:

ps.zauważyłem że już chyba tym co mieli wyłączyć "Canal+" już to zrobili bo coś cicho w tym temacie....(oby już nikogo nie spotkała przykra niespodzianka po powrocie z wakacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + Platinum + , plus kanały HBO ( na cały okres umowy) ,wymiana dekodera PVR na mediaboxa - 0 zł aktywacja , 0 zł opłata miesięczna przez cały okres umowy.

Cena do 89 zł . Da radę ?

Wypowiedzenie wysłane .

Zapomnij.Możesz ewentualnie ugrać Platyna+HBO za 99 zł na okres całej umowy+0 zł za aktywacje Mediabox.Mi tak się udało.Niestety ale o dzierżawie Mediabox za 0 zł można tylko pomarzyć.

 

A jak z dzierżawą za mediaboxa ? Ile trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Start+ na 15 mies za 13zł, oraz propozycję migracji drugiej umowy z Komfortu (6 miesięcy do konca umowy) na Compact+ z kanałami Multi+ za 29zł/mies. Też bym wziął ale obecnie mam Pace SD w dzierżawię i chce wymienić na BOX+ a proponują tylko szrot cyfry czyli Sagemcoma, jak dadzą BOX+ to biorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi tydzień rozmów z konsultantami . umowa wypowiedziana , kończy się w lipcu więc 1,5 tyg. do końca .

wczoraj canal + silver do tego 4 xC+ ( czyli razem 6 x C+) na cały okres = 69 zł / 12 m-c - nie biorę

 

dziś platinium + HBO + wymiana philips pvr na pace pvr = 99 zł / 12 -mc - zastanawiam się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie codziennie bombardują telefonami, jak nie dział promocji to DUK. Za każdym razem ta same propozycje. Pakiet Silver + Canal + i Canal + Sport + HBO + Cinemax za 79 zł na 12 miesięcy. Dzisiaj Pani zaszalała i zaproponowała mi jako stałemu klientowi pakiet Platinium za 99 zł. :D Twardo się upiera, że dla nowych klientów jest to w cenie 119 zł. :D Jak jej powiedziałem, że rezygnuje to zapytała czy nie mam kogoś w rodzinie kto może przejąć moją umowę, bo mam takie cudownie wypracowane rabaty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

jestem ostatnio trochę poza tematem...

Powoli dobiega do końca umowa z Cyfrą... Co można teraz utargować aby utrzymać coś na poziomie dawnego C+ Optimum --> płacę średnio około 60zł/mies. Zaznaczam, że głownie chodzi mi sport i żadne dodatkowe usługi nie mają dla mnie znaczenia. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie codziennie bombardują telefonami, jak nie dział promocji to DUK. Za każdym razem ta same propozycje. Pakiet Silver + Canal + i Canal + Sport + HBO + Cinemax za 79 zł na 12 miesięcy. Dzisiaj Pani zaszalała i zaproponowała mi jako stałemu klientowi pakiet Platinium za 99 zł. :D Twardo się upiera, że dla nowych klientów jest to w cenie 119 zł. :D Jak jej powiedziałem, że rezygnuje to zapytała czy nie mam kogoś w rodzinie kto może przejąć moją umowę, bo mam takie cudownie wypracowane rabaty. :)

 

 

Stary to dobra oferta taniej raczej ci nie dadzą - to co Ci proponują to tak jakbyś dostał pakiet platinum bez tych wszystkich internetowych dodatków za 79 złotych.

Ja bym na twoim miejscu się zgodził. Owszem możesz dostać silvera z canalami za 69 złotych ale HBO to najwyżej dadzą ci na pól roku a nie na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...