Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę uważacie, że będzie możliwość wynegocjowania Platyny przy przedłużaniu umowy za 79 zł ? Mi osobiście wydaje się to nie możliwe. Bardziej realne wydaje mi się 89 zł i to jak ktoś jest twardym negocjatorem. :D Chociaż skoro kiedyś oferowali Superpremium z HBO za 99 zł to wszystko już jest możliwe. :)

teraz dają platynę z hbo,mr 2 karty i dekiem pvr za 99.to jest duża szansa na 79 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Świat HD z własnym dekoderem i umową na czas nieoznaczony,płacę 49 zł. Czy są w stanie zaoferować mi coś lepszego w podobnej cenie prócz gołego Universe. Zależy mi na paczce z Canal+.

wszytsko zależy co i za ile

comfort+z pakietem 6xC+ to chodzi po 64 zł

universe+ i pakiet C+ oficjalnie niedostępny ale byli tacy co twierdzą że dostali za 54 a nawet za 49 /ale to raczej ściema/

realnie to przy migracji universe+ za 49 ew jakis bonus na 2 miechy - culi za to samo ciut wiecej niz dzis masz - pakiet Multi+

wszystko zależy od tego na jakich kanałach ci zależy, ale na tani pakiet 6xC+ raczej nie masz co liczyć

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eljotnes

 

Nie wiem kto i co dostal wiem co mam ja za 59zl.

2hqvtys.jpg

Na 18 miesiecy.

 

Jak widac po ostatnich promocjach dla nowych abonentow chyba sprzedaz nie idzie zbyt dobrze. Chcialbym wiedziec ilu nowych abonentow przybylo po powstaniu marki nc+.

Wiadomo ze kto byl cierpliwy wyczekal i konczyla mi sie umowa dostac mogl cos podobnego jak ja. Ilosc rezygnacji przy takich ofertach z pewnoscia zostala ograniczona. Ile osob jednak z rezygnowalo ?

Znajac komeptencje i fantazje konsultantow wiekszosc umow migracyjnych opieralo sie pewnie o reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo obniżek dla nowych abonentów na swojej stronie, nc+ nadal do mnie przysyła oferty migracji jak poniżej (oferta przysłana w dniu dzisiejszym). Komentarz co do oferty zbędny.

 

CANAL+ Platinum+ HBO 149 zł 18 m dla Abonentów

Dzięki skorzystaniu z promocji CANAL+ Platinum+ HBO 149 zł 18 m dla Abonentów

uzyska Pan dostęp do pełnej oferty kanałów tematycznych, do kanałów CANAL+ Family

HD, CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ HD, Canal+ Sport

HD, opcji HBO oraz do kolekcji: VOD+Seriale+ , Prapremiery. TV, VOD+CANAL+Platinum,

net VOD+ konto podstawowe i net VOD+CANAL+Platinum, net VOD+ HBO OD.

Kolekcje: VOD+ Canal+ Platinum, VOD+ Seriale+, VOD+ Prapremiery.TVP świadczone są

wyłącznie na sprzęcie typ: ultraBox+, turboBox+ oraz mediaBox+.

Usługa netVOD+ świadczona jest wyłącznie na sprzęcie typ turboBox+ oraz mediaBox+.

Miesięczny abonament będzie wynosił 149 zł. Umowa zostanie przedłużona do końca

miesiąca aktywacji oraz na kolejne 18 miesięcy.

Po okresie gwarantowanego korzystania z promocji, pakiet CANAL+ Platinum+ HBO będzie

udostępniany za 179 zł. miesięcznie, usługa net VOD+ konto podstawowe za 1,99 zł.

miesięcznie, natomiast net VOD+ HBO OD za 10 zł. miesięcznie. Zachęcam do kontaktu

przed zakończeniem okresu gwarantowanego korzystania w celu zapoznania się z nowymi

ofertami promocyjnymi.

 

All Inclusive + 179/199 zł 18 m dla Abonentów

Dzięki skorzystaniu z promocji All Inclusive+ 179/199 zł. 18 m dla Abonentów uzyska

Pan dostęp do pełnej oferty kanałów tematycznych, do kanałów CANAL+ Family HD,

CANAL+ Family 2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ HD, Canal+ Sport HD,

opcji: Cinemax, Filmbox, History HD, HBO, NOC, Redlight HD oraz do kolekcji:

VOD+Seriale+ , Picture Box, Prapremiery. TV, VOD+CANAL+Platinum, Fun VOD+, net

VOD+ konto podstawowe i net VOD+CANAL+Platinum, net VOD+ HBO OD, net VOD+ National

Geographic, net VOD+ Dzieci, net VOD+ Kino Świat, net VOD Najlepsze.TVP.pl.

Kolekcje: VOD+ Canal+ Platinum, VOD+ Seriale+, VOD+ Picture Box, VOD+

Prapremiery.TVP, VOD+ Fun VOD+ świadczone są wyłącznie na sprzęcie typ: ultraBox+,

turboBox+ oraz mediaBox+.

Usługa netVOD+ świadczona jest wyłącznie na sprzęcie typ turboBox+ oraz mediaBox+.

Dodatkowo uzyska Pan dostęp do usługi nc+GO.

Abonament przez pierwsze 9 miesięcy będzie wynosił 179 zł. miesięcznie, natomiast od

10 miesiąca 199 zł. Umowa zostanie przedłużona do końca miesiąca aktywacji oraz na

kolejne 18 miesięcy.

Po okresie gwarantowanego korzystania z promocji, pakiet All Inclusive+ będzie

udostępniany za 249 złotych miesięcznie, usługa net VOD+ konto podstawowe za 1,99

zł. miesięcznie, natomiast kolekcje dodatkowe za 30 zł. miesięcznie. Zachęcam do

kontaktu przed zakończeniem okresu gwarantowanego korzystania w celu zapoznania się

z nowymi ofertami promocyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@jvc tak to właśnie wygląda....

ja sie zabezpieczałem na kilka sposobów i do tego kilka telefonów + e-maile(do konsultantów min z DUK) i działa mi Gold taki na jaki się zgodziłem a migrowałem dwa dni po tobie czyli 29 kwietnia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...