Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Po fali niespodzianek typu "Brak Canal+ " postanowiłem napisać e-maila do pani z DUK gdzie migrowałem i oto odpowiedz:

image.jpg

 

ps.chyba będzie oki jak wróce do domu po urlopie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonił znowu DUK, czy zastanowiłem się na ofertą. Na razie nie chcą dać 6xC+HBO+Cinemax za 79 zł . Oferują ciągle 4xCanal+ (bez Film i Film2) +HBO+Cinemax. Konsultantka mi powiedziała, że oferują mi cenę 79 zł, bo płacę 70.99 zł. Wychodzi na to, że gdybym nie miał History HD, to by mi dawali oferty za 69 zł.

 

Powiedziałem, że wybiorę ofertę innego dostawcy, ale była nieugięta. Do końca sierpnia dużo czasu, najwyżej wezmę 4xCanal +. Prawda jest taka, że filmy i tak pojawiają się na wszystkich Canal+, więc dużej straty nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia migracji z n do ncminus:

1. list od żabojada

2. mój brak reakcji na list

3. chyba z 10 ofert - za każdym razem to samo - platyna za 99zł + 20 za MR Premium - oczywiście wyśmiałem

4. po liście otwartym prezesika zostałem w n

5. w kwietniu złożenie w punkcie nc rezygnacji z końcem umowy (miałem z n do końca czerwca)

6. 27. maja zadzwonił konsultant z DUK i zaproponował Universe za 49 zł + 6xC+ za 0 zł + MR Premium za 20 zł na okres umowy 12m - oczywiście się zgodziłem (pytałem o HBO na 6m ale się nie zgodził), taka oferta mnie zadowalała

7. wszystko cacy do wczoraj (13 czerwca) - kanały 6xC+ (od 30 do 35) zniknęły! informacja na ekranie, żeby zgłosić błąd

8. wczoraj zgłosiłem to przez formularz online, żeby wyjaśnić powody wyłączenia kanałów

9. zadzwoniłem dzisiaj żeby przyspieszyć sprawę - nic z tego, po chyba siódmym albo ósmym przełączeniu do innego konsultanta dostałem odpowiedź, że muszę złożyć reklamację (rozpatrywanie 30 dni!!!), bo oni nie mają nigdzie zapisane, że mam dostać 6xC+ za darmo!!! Kpina z ludzi, żałuję, że zgodziłem się na tę ofertę, tylko wyłudzanie kasy i obietnice bez pokrycia! Dobrze, że mam rozmowę nagraną.

 

Po 26 dniach "rozpatrywania" reklamacji w końcu zadzwonił gość z działu reklamacji i potwierdził po odsłuchaniu rozmowy z konsultantem, że należy mi się paczka 6xC+ za free na cały okres umowy. Jako "rekompensatę" dał do końca lipca pakiet HBO za free - szkoda tylko że wyjeżdżam akurat w tym terminie i nic mi po tej "rekompensacie". Dostałem też e-maila z odpowiedzią (w skrócie to samo, co mówił gość z działu reklamacji) na reklamację. Odpisałem, że w związku z pozytywnym rozpatrzeniem mojego zgłoszenia reklamacyjnego, wnoszę o korektę faktur z okresów, w których była rozpatrywana reklamacja. Czy ktoś zrobił podobnie i otrzymał pozytywną odpowiedź? Zaznaczam, że od momentu złożenia reklamacji nie zapłaciłem oszustom ani grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze crosspost z grupą C+, ale ten wątek wydaje się być zdecydowanie bardziej odpowiedni dla mojego zapytania:

 

Witajcie,

wypowiedziałem umowę C+, już ją zarejestrowali i teraz chciałbym negocjować z nc+.

Dotychczas miałem Canal+ Superpremium HBO. Do tego Mezzo i Pace PVR i płaciłem: 108+4+10+5(papierowa faktura) = 127zl miesięcznie.

 

Obecnie widzę, że według cennika jest:

Canal+ Platinum 119 + HBO 30zl + Mezzo 5zl(?) = 154zl miesięcznie. Do tego trzeba doliczyć jednorazowo 149/199 za nowy dekoder.

 

Czy ktoś znegocjowal cenę powyższego pakietu do ceny nie wyższej niż moja dotychczasowa ??

 

Dodatkowo, czy w trakcie trwania umowy z nc+ można dodać multiroom ?

 

Generalnie zależy nam na 6xC+, HBO, Mezzo, nowym dekoderze i może w przyszłości też Multiroomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arcus84. list wysłałeś,ale nie do żabojada,tylko do iti,tam gdzie cały czas byłeś i jesteś.nawet nie wiesz kto jest twoim operatorem,a piszesz o żabojadach.pamiętaj,że to iti taki syf zrobiło,a żabojady teraz biorą się za tych [beep]ów z iti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam pakiet extra hd w n (taki universe teraz)+ nPremium + HBO. Zaproponowali mi dzisiaj: Universe+ 4XCanal+ (bez film i film 2) + HBO. To wszystko w cenie 69, na 12 miesięcy(HBO też na 12 miesięcy).

Czy warto wziąć czy potargować się jeszcze?

Umowa do 31 lipca 2013, wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam pakiet extra hd w n (taki universe teraz)+ nPremium + HBO. Zaproponowali mi dzisiaj: Universe+ 4XCanal+ (bez film i film 2) + HBO. To wszystko w cenie 69, na 12 miesięcy(HBO też na 12 miesięcy).

Czy warto wziąć czy potargować się jeszcze?

Umowa do 31 lipca 2013, wypowiedzenie złożone.

Jak dają jeszcze 2xc+film, to bierrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkopuł w tym, że żadne VOD mnie nie interesują i dekodery z nagrywarkami i dyskami...Canały Filmy i Film2 to też badziew nie wart zachodu, więc nie to będzie języczkiem u wagi...zgodziłbym się w przypadku opłaty 59/mies, lub dorzucenie czegoś do ceny 69 (jakieś inne kanały/kanał)--> tylko jaki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze crosspost z grupą C+, ale ten wątek wydaje się być zdecydowanie bardziej odpowiedni dla mojego zapytania:

 

Witajcie,

wypowiedziałem umowę C+, już ją zarejestrowali i teraz chciałbym negocjować z nc+.

Dotychczas miałem Canal+ Superpremium HBO. Do tego Mezzo i Pace PVR i płaciłem: 108+4+10+5(papierowa faktura) = 127zl miesięcznie

Obecnie widzę, że według cennika jest:

Canal+ Platinum 119 + HBO 30zl + Mezzo 5zl(?) = 154zl miesięcznie. Do tego trzeba doliczyć jednorazowo 149/199 za nowy dekoder.

Czy ktoś znegocjowal cenę powyższego pakietu do ceny nie wyższej niż moja dotychczasowa ??

Dodatkowo, czy w trakcie trwania umowy z nc+ można dodać multiroom ?

Generalnie zależy nam na 6xC+, HBO, Mezzo, nowym dekoderze i może w przyszłości też Multiroomie.

zdecydowanie lepszy wątek dla ciebie,to masz tutaj : viewtopic.php?f=174&t=30988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowano mi standardowo Platynę za 99 zł. Jako abonent n płacę 60.99 zł w Wielkiej Rewolucji. Umowa już od dawna przeszła na czas nieokreślony. Nie podpalałem się z migracją i czekałem na pojawienie się ciakwej oferty z ich strony. Bez wypowiedzenia nic się ugrać nie dało, więc wczoraj je wysłałem. Patrząc, że teraz Platinum dają za 99 złotych dla nowych to już powinienem być na uprzywilejowanej pozycji jeśli chcą mnie zatrzymać ( już nawet bez wypowiedzenia), a wypowiedzenie chyba stawia mnie w lepszej sytuacji, zobaczymy co się da utargować przy takich czynnikach jakie od dziś mają miejsce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważacie, że będzie możliwość wynegocjowania Platyny przy przedłużaniu umowy za 79 zł ? Mi osobiście wydaje się to nie możliwe. Bardziej realne wydaje mi się 89 zł i to jak ktoś jest twardym negocjatorem. :D Chociaż skoro kiedyś oferowali Superpremium z HBO za 99 zł to wszystko już jest możliwe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...