Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

pytanie do byłych abo Nki

czy gratis który dostaliście na pół roku np:HBO macie wpisany w ICA?

powie tak na fakturach mam wpisany RedlightHD a w ICA tam tego niema...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

czy dostał ktoś z was informacje na dekoder:że skończył się promocyjny dostęp do Canal+.

podobno już ktoś dostał takie info....

żeby sie nie okazało dla wielu że promocja typu: Silver + "6canal+" to ściema....

 

Cytat

image.jpg

ps.oby to była ściema.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon z DUK. Tym razem pakiet Silver + 4 C na 12 miesięcy za 79 zł. Druga propozycja to pakiet Silver, ale tylko 4 Canaly + (bez Film i Film 2) oraz dodatkowo HBO i Cinemax. Dziwna ta druga propozycja. Powiedziałem, że jeszcze się wstrzymuje. Ogólnie Pani całkiem miła i nie natarczywa. Na pewno się wybierze coś sensowego. Jestem w stanie za 6xCanal+, HBO i Cinemax zapłacić 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dostał ktoś z was informacje na dekoder:że skończył się promocyjny dostęp do Canal+.

podobno już ktoś dostał takie info....

żeby sie nie okazało dla wielu że promocja typu: Silver + "6canal+" to ściema....

 

Cytat

image.jpg

ps.oby to była ściema.....

 

 

Nie tylko na dekoder , wysyłali takie e-maile , wklejałem go tutaj parę dni temu , dokładnie taka sama treść jak na załączonym przez Ciebie obrazku . Niestety może tak być , że znikną komuś kanały z rodziny Canal+ jeśli nie ma stosownej adnotacji w ICA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

hmm trzeba pamiętać że różnie przychodzą uprawnienia na dekoder....

ps.radze tym co mają zamiar migrować żeby prosili o potwierdzenie oferty na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw, kiedy dokładnie są aktualizacje uprawnień, dodam tylko że od początku lipca obowiązuje mnie Universe+ (+ MR) w cenie 59zł. A świeci to co miałem wcześniej za 83zł Czyli Full +Paczka FILMBOX + 6x CANAL+. Mam nadzieję że to od nich pomyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dla wielu oferty za "49 pln z 6xCANAL +" okażą sie zwykłą ściemą......

nikt ze znajomych kto dostał taką ofertę nie mieli problemów mi też już trzeci miesiąc wszystko śmiga trzeba tylko pilnować co mówią jak zgadzamy się na ofertę

 

fakt, że sporo ludzi na forach zgłaszało, że nie dostali tego co im zaoferowali ale to już nawet w starej n były problemy, kilkakrotnie musiałem reklamować rachunki bo naliczali nienależne koszta, i kiedy jedna babka mówiła mi, że oczywiście reklamacja jest słuszna to na następny dzień inna, że nieprawda he he tak czy siak ugrałem zawsze swoje

 

pytanie do byłych abo Nki

czy gratis który dostaliście na pół roku np:HBO macie wpisany w ICA?

powie tak na fakturach mam wpisany RedlightHD a w ICA tam tego niema...

pozdrawiam

 

hbo mam w ica, nie mam paczki c+, ale zawsze widzę je na rachunku jako canal+ op czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i koleżanki mam taką małą prośbę odnośnie zamieszczanych przez was informacji odnośnie migracji. Moglibyście zamieszczać w punktach kolejno:

1. Jak długo jesteście związani umową i w jakiej platformie

2. Jaki pakiet posiadacie obecnie przed migracją i za ile (ze wszystkimi opcjami dodatkowymi)

3 Jaki pakiet udało wam się wynegocjować

 

Moim skromnym zdaniem znacznie by to ułatwiło porównywanie ofert dla osób które nie mają czasu przekopywać całego tematu i wprowadzi pewien porządek.

 

Odnośnie mnie:

1. Abonent N praktycznie od pocztąku

2. Wszystkie kanały tematyczne za 59zł (bez żadnych n premium filmboxów itd)

 

Jestem w fazie negocjacji odpowiednio wcześniej wysłałem wypowiedzenie (umowa do końca lipca) dziś Pani do mnie zadzwoniła w związku z tym wypowiedzeniem i zaoferowała :

1) pakiet silver za 64zł + multiroom za 10zł mc i dwa nowe dekodery (bo chce multiroom) z aktywacją 149zł+49zł drugi. Łącznie 74zł + 200zł aktywacja za sprzęt niestety nie pamiętam jaki :P

2)pakiet universe za 59zł+10zł MR i wszystko jak wyżej...

 

Generalnie taką ofertę mam nie powiem gdzie.. Jak dzwoniłem do CP zaproponowali mi pakiet z MR za 59zł bez dodatkowych opłat i dodatkowo jak przyjdę do punktu i pokaże wypowiedzenie z n to HBO i filmbox dodatkowo bez opłat oczywiście najlepsze dekodery.

Może mam pecha do konsultantki ale faktem jest, że to pierwsza oferta po przesłaniu wypowiedzenia.. niestety Pani mówiła jakby miała kluskę w buzi i co gorsza zadeklarowała się że będzie do mnie jeszcze dzwonić :? mi natomiast poleciła żebym sobie przemyślał ofertę bo z racji tego że jestem długo abonentem dostaje ten pakiet 20zł taniej w porównaniu do nowych abo (pewnie to była aluzja do mojego wypowiedzenia bo strasznie tam pojechałem z tym jak traktują starych klientów :lol: )

 

Odnośnie sprzętu do multi roomu lub bez tej opcj ktoś dostał np mediaBOX za free albo za jakąś mniejszą złodziejską stawkę jednorazową ?

Jeszcze jedno pytanko to prawda że w CP jest taka słaba jakość np kanałów HD. Kaażdy pracownik nc+ odradza CP wiadomo czemu ale jedna kobitka mi powiedziała, że tak słaba jakość jest jak u znajomej oglądała że aż oczy bolą :D Kompletnie nie zależy mi na tej platformie i jestem skłonny przejść do cp w sytuacji gdy nie dostane universum za 59zł + wszystkie c+. Na Tv 46" i 55" będzie widać znacząco różnice? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow kolejna oferta: tym razem Platinum za 79zl/mc. Gosciu z DUK mowi ze nic nizej sie nie da, to prawda ? I chyba przystane na ta oferte, bo juz mam dosc czytania ze ktos to dostaje taniej a drugi o te 2 dychy wiecej. Fakt faktem, dalem [beep] bo troche pozno wyslalem wypowiedzenie i na Universe + 6xC+ chyba juz nie mam co liczyc... Radzicie zeby jeszcze poczekac czy przyjac ? Nizej juz nie zejda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Szczerze mowiac, HBO czy Cinemaxy mnie nie interesuja........

HBO polecam tym co lubią dobre seriale : "True Blood" , "Rodzina Borgiów" ,"Gra o Tron" "Spartacus" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

od 2008 w N.... od kwietnia NC+ i HBO cały czas mam za darmo 8)

kiedyś HBO było jakieś lepsze..... dobrze że mają swoje produkcje "seriale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...