Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Czy ma ktoś podobnie że w ICA w opcjach dodatkowych nie ma wyszczególnionego bonusa..... natomiast na fakturze jest..

wsumie większego znaczenia to nie ma ale ....

kto zna odpowiedz na tą zagadkę? ;)

image.jpg

 

20130621_143918.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakoś nie mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy wolą płacić grubo ponad 100 zetów za pełną ofertę nc+, a nie widzą, że produkt wiązany, to jest Premium w CP za 90 + Universe+ z 6xC+ za 49, daje razem TYLKO 139 złotych miesięcznie do zapłacenia, a korzyści płyną z tego o niebo większe, niż wykupienia tego samego w nc+?

 

Zaćmienie jakieś?

 

Ja rozumiem, że jest gorąco, ale żeby takie skutki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
HBO OD jest dodatkowe płatne.majac opcje netVOD+ nie daje ci możliwości oglądania HBO OD.nawet jak masz paczkę HBO,to musisz dodatkowo zamówić HBO OD.koszt to 5 plnów :)

Thanx 4 that info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy wolą płacić grubo ponad 100 zetów za pełną ofertę nc+, a nie widzą, że produkt wiązany, to jest Premium w CP za 90 + Universe+ z 6xC+ za 49, daje razem TYLKO 139 złotych miesięcznie do zapłacenia, a korzyści płyną z tego o niebo większe, niż wykupienia tego samego w nc+?

 

Zaćmienie jakieś?

 

Ja rozumiem, że jest gorąco, ale żeby takie skutki? ;)

Może głównie chodzi o wygode, bo czy jest mozliwość aby to miec wszystko na jednym dekoderze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę zrozumieć, dlaczego niektórzy wolą płacić grubo ponad 100 zetów za pełną ofertę nc+, a nie widzą, że produkt wiązany, to jest Premium w CP za 90 + Universe+ z 6xC+ za 49, daje razem TYLKO 139 złotych miesięcznie do zapłacenia, a korzyści płyną z tego o niebo większe, niż wykupienia tego samego w nc+?

 

Zaćmienie jakieś?

 

Ja rozumiem, że jest gorąco, ale żeby takie skutki? ;)

Nie bardzo to samo, musiałabym dokupić VOD i netVOD i dodatkowo HBO OD, bo na tablecie seriale ciężko mi się ogląda,więc jakoś nie widzę aby to było to samo, dodatkowo następne kable z talerza ciągnąc, trochę dużo kombinacji a wyszłabym dużo drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto potwierdzenie tego co ostatecznie wynegocjowałem w kwietniu (maj miałem za darmo):

 

jmwv.jpg

 

 

 

Powiedzcie mi tylko dlaczego płacę 15 (a nie 10 zgodnie z tym co mówił konsultant) za multiroom od starej N-ki (nie wymieniałem dekoderów ani kart)

i co to jest "Kanały CANAL+ Premiere" za 20-20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja też mam Golda 6xCANAL + a zapisu nie mam na fakturze "Canal+Premiere" (choć potwierdzenie mojej oferty mam :D)

oj będzie się działo 1 lipca na forum.................... ;)

ps.ciekawe ile osób posiadających np:silver 6xCANAL + już sie martwi o to co będzie........

zwłaszcza że widzę że kolega jest były abo Nki a to niby cyfrowcy mają zapisy"Canal + Premiere "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Może głównie chodzi o wygode, bo czy jest mozliwość aby to miec wszystko na jednym dekoderze :?:

Oczywiście, że jest taka możliwość, oczywiście dopóty, dopóki można w nc+ korzystać z kart Cameleon, no i dekoder musi być niezależny od operatora.

Mieć cały dwupak w jednym pudełku, to raczej wygoda, nie sądzisz?

 

Nie bardzo to samo, musiałabym dokupić VOD i netVOD i dodatkowo HBO OD, bo na tablecie seriale ciężko mi się ogląda,więc jakoś nie widzę aby to było to samo, dodatkowo następne kable z talerza ciągnąc, trochę dużo kombinacji a wyszłabym dużo drożej

Co do VoD, to faktycznie CP jest w tyle, ale oferta HBO jest w CP bardzo podobna do tego co oferuje nc+, poza tym jest dostęp do rozszerzonego katalogu ipla, choć jak dla mnie, to są to usługi kompletnie bez znaczenia.

 

ps.

Nie wiem doprawdy, o jakich dodatkowych kablach mówisz, chyba że rozważasz tylko opcję korzystania z dwupaku na sprzęcie operatora, ale to nie jest zbyt wygodne?

Jedyna opcja, to dekoder własny o odpowiednich możliwościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głównie chodzi o wygode, bo czy jest mozliwość aby to miec wszystko na jednym dekoderze :?:

Oczywiście, że jest taka możliwość, oczywiście dopóty, dopóki można w nc+ korzystać z kart Cameleon, no i dekoder musi być niezależny od operatora.

Mieć cały dwupak w jednym pudełku, to raczej wygoda, nie sądzisz?

To było pytanie retoryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym MR to w bambuko cie zrobili,bo kosztuje 10 zł.a premeire to chyba o to chodzi,że do golda dostałeś 2 dodatkowe kanały z rodziny c+

 

 

Canal + Premiere to dwa kanały Canal+ i Canal+ Sport , a Canal+ Film to dwa kanały filmowe (Canal + Film , Film2 ) . Takie mają nazwy podzielone paczki kanałów Canal + dzielone na dwa w paczce , wiem bo mam w opcjach dodatkowych tak je opisane w ICA . Cztery brakujące kanały jako dwie opcje dodatkowe ( po dwa kanały w opcji ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do VoD, to faktycznie CP jest w tyle, ale oferta HBO jest w CP bardzo podobna do tego co oferuje nc+, poza tym jest dostęp do rozszerzonego katalogu ipla, choć jak dla mnie, to są to usługi kompletnie bez znaczenia.

 

ps.

Nie wiem doprawdy, o jakich dodatkowych kablach mówisz, chyba że rozważasz tylko opcję korzystania z dwupaku na sprzęcie operatora, ale to nie jest zbyt wygodne?

Jedyna opcja, to dekoder własny o odpowiednich możliwościach.

Widziałeś ofertę Ipla ? Jest kiepska, więc muszą jeszcze dużo nad tym popracować, CP ma HBO GO trochę inne kolekcje niż HBO OD i na inne platformy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...