Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z dekoderem? Masz jakiegoś PVRa teraz od nich? Do wyrwania gratis, czy jakaś opłąta, jeśli jak to ile? Ja płacę teraz 5zł za wynajem.

 

Nie, najbardziej zależało mi na niezależnych kartach przy MR. Dekodery jakie posiadam to własny Globo 7010CX i dzierżawiony (0 zł) stary Thomson TS4P

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę obecnie 128 złotych Superpremium (czyli C+ i HBO) z MR cameleon i Pace + 2 dekoder na własność. I nie mam zamiaru płacić o więcej, bo tak naprawdę, jako abonent C+ nie dostaje niczego więcej, może prócz NSport. Ktoś tu pisał, że obecni abo N są w o wiele lepszej sytuacji, bo zyskują C+, a my? W [beep]ę z taką ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe czy jest na forum ktoś kto już zmigrował, a miał wcześniej C+ Optimum HD; Optimum HD Promo, MR i dwa PVR dzierżawione?

Jestem ciekawa co można wyrwać od nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest na forum ktoś kto już zmigrował, a miał wcześniej C+ Optimum HD; Optimum HD Promo, MR i dwa PVR dzierżawione?

Jestem ciekawa co można wyrwać od nc+ :)

 

Ja mam taki zestaw tylko jeden Pace a drugi to Philips 250.Ale jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.Jak juz pisałem wcześniej interesuje mnie C+ Platinum z MR w cenie max 89zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze jestescie hojni z tym 89 zl za platyne z Mr. Ja mam to co w podpisie za 71 I moim zdaniem te pare nowych kanalow nie jest warte 89 zl a maks, podkreslam maks 79 zl z darmowym mr I darmowa dzierzawa dekoderow. Nie badzmy [beep]ami I nie dajmy sie lupic na rachunkach za tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest na forum ktoś kto już zmigrował, a miał wcześniej C+ Optimum HD; Optimum HD Promo, MR i dwa PVR dzierżawione?

Jestem ciekawa co można wyrwać od nc+ :)

 

Ja mam taki zestaw tylko jeden Pace a drugi to Philips 250.Ale jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.Jak juz pisałem wcześniej interesuje mnie C+ Platinum z MR w cenie max 89zl.

 

Mnie interesuje all za 128, ale wiem, że nie m na to szans, więc po co to bicie piany? Mylisz, że ktoś tutaj z nc+ to przeczyta i weźmie sobie Twoje żądania do serca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy "Już jadą po kosztach"?

gdyby jechali "po kosztach" to by ofertę skalkulowali taniej, żeby przyciągnąc klienta, a nie - jak teraz - go zniechęcić.

nie braliby w pacht tych jakichś badziewnych dekoderów, tylko sprzedawaliby karty nieparowane, żeby więcej klientów mogło wykorzystać sprzęt, który posiadają.

przecież to prosta logika. Ciemni są?

ja po roku użytkowania ich thomsona kupiłem najpierw jednen, potem drugi tuner - oba niezłe, dośc kosztowne i wcale się z nimi (tunerami) nie rozstanę tylko dlatego, że jakieś głupki w jakiejś firmie dały innej firmie zarobić zlecając produkcję czegoś bardzo przeciętnego (w najlepszym razie).

zdecydowanie szybciej zrezygnuję z tych płatnych cudowności, niż dam sobie wmusić drogie pakiety z dodatkowymi gratami elektronicznymi, które mi się nie podobają.

ONI nie "jadą po kosztach". To NAS chcą zmusić, żebyśmy jechali "po kosztach". ale nigdy!

 

Jadą, jadą. Przy tych cenach mają maleńki zysk jeśli w ogóle licząc wprowadzenie nowego dekodera. Przy tak małym zysku Francuzi nie odzyskują pieniędzy wyłożonych na n-kę. Czyli balansują na krawędzi bankructwa.

 

Wybacz. Oni pierwsi robią telewizję płatną na świecie? Jeśli to prawda, co piszesz - to kto im kazał wprowadzać swoje dekodery?

W Niemczech, co wielokrotnie tu podnoszono, full pakiet kosztuje 40 euronów, tj. 160 zł - przy jakże inaczej kształtujących się kosztach utrzymania!

Albo są firmą złożoną z kompletnych ignorantów, nie potrafiących kalkulować jakiego typu ofertę polski rynek zdolny jest wchłonąć, albo są przekonani, że Polacy - jak za komuny - od ust sobie chleba odejmą, ale "zagraniczne, zachodnie" filmy i programy nałogowo muszą oglądać. W obu przypadkach mamy do czynienia z głupotą po prostu.

Jakby jechali po kosztach, to - oprócz tego co już pisałem (tzn. niewprowadzania swoich badziewnych tunerów) stworzyliby ofertę megaelastyczną - tak jak ongiś to było. Chcesz canal+ - proszę bardzo: podstawowy pakiet za te ok. 30 zł plus canal+ za kolejne 30 zł (ja tak zaczynałem w cyfrze!). Chcesz jeszcze coś do tego - proszę: HBO tyle, Cinemaxy tyle, paczka cała Discavery tyle, Francja tyle itp.itd. - wszystko do kupienia odrębnie, w rozsądnych granicach cenowych, do strawienia finansowego.

A tu co mamy? Pakiety tak skonfigurowane, że elastyczności praktycznie zero, a ceny kosmiczne jak na nasze warunki.

Prosty księgowy wie, że najpierw są rachunki konieczne (prąd, woda itp.) - a rozrywka na końcu, zwłaszcza że niezłe rzeczy można obejrzeć na darmowych zagranicznych kanałach, coraz mniej egzotycznych językowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niech abonenci Cyfry dokładnie przeanalizują sobie tą fuzję.

N-kowcy zyskują naprawdę mega ofertę - dostają całą paczkę C+ z filmem i sportem, do tego cały pakiet tematyczny Cyfry, do tego mogą zostać przy swoim sprzęcie, nie muszą płacić aktywacji, multiroom przedłużają im z tego co widać za 0 zł;

Cyfra: co my zyskujemy ? Wypada nam wiele programów z obecnej oferty, dostajemy niewiele nowych programów z oferty N, w tym tylko kilka ciekawych /Discovery Historia, FOX, MGM/, z oferty sportowej wraca to co już KIEDYŚ MIELIŚMY czyli Serie A, dochodzi LM i LE; z oferty filmowej wracają wytwórnie KTÓRE JUŻ MIELIŚMY, i to wracają NIE WSZYSTKIE; sprzęt z reguły musimy wymieniać, chcą byśmy płacili za aktywacją, za multiroom każą sobie extra płacić.

N-kowcy zyskują znacznie więcej, ja jako abonent Cyfry nie widzę wielu pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma Pakiet Canal + Start HD w promocyjnej cenie 39zł jeszcze przez ponad rok. Dzwoniłem do przedstawicela u mnie w mieście i zapytałem ile mam czasu na wypowiedzenie umowy w związku z fuzją. On powiedział że póki co w cyfrze sie nic nie zmieniło i nie mam podstaw do rozwiązania umowy, a od 5 kwietnia programy GOL i WEEKEND zmienią swoją nazwę. Co będzie po 1 lipca on jeszcze sam nie wie (nie ma takich informacji). Mówi że jesli zadzwonią i przedstawią warunki na niekorzyść klienta to wtedy możemy rozwiążać umowę. Obecnie tylko klienci "N-ki" mogą rozwiążać umowę.

P.S mam dekoder sagemcom DSI83 i nie moge odbierac nadal tvn24, dawałem wyszukaj programy i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mam zamiaru płacić o więcej, bo tak naprawdę, jako abonent C+ nie dostaje niczego więcej, może prócz NSport. Ktoś tu pisał, że obecni abo N są w o wiele lepszej sytuacji, bo zyskują C+, a my? W [beep] z taką ofertą.

 

Nie ma jak niewiedza, niby masz racje ale czy wziales pod uwage ze pakiet canal+ wchlonal wytwornie ktore mialo npremium?? Ja jako n-kowicz naprawde wolalbym zebys mial ten c+ a ja swoj npremium!!! Szczerze dla mnie canal zadna atrakcja, bulic za mix sportu z filmem. w npremium tez mi bruzdzili tym [beep]em("sport") ale nie tyle ile to ma miejsce w canal, nie mowiac ze dla mnie content filmowy byl o niebo gorszy! c+. Szczerze mialem nadzieje ze w koncu ten [beep] wydziela i nie beda musial sponsorwoac tego szrotu chcac ogladac filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma Pakiet Canal + Start HD w promocyjnej cenie 39zł jeszcze przez ponad rok. Dzwoniłem do przedstawicela u mnie w mieście i zapytałem ile mam czasu na wypowiedzenie umowy w związku z fuzją. On powiedział że póki co w cyfrze sie nic nie zmieniło i nie mam podstaw do rozwiązania umowy, a od 5 kwietnia programy GOL i WEEKEND zmienią swoją nazwę. Co będzie po 1 lipca on jeszcze sam nie wie (nie ma takich informacji). Mówi że jesli zadzwonią i przedstawią warunki na niekorzyść klienta to wtedy możemy rozwiążać umowę. Obecnie tylko klienci "N-ki" mogą rozwiążać umowę.

P.S mam dekoder sagemcom DSI83 i nie moge odbierac nadal tvn24, dawałem wyszukaj programy i nic.

Z n-ki będzie nozna rezygnować od kwietnia usuwają pare kanałow min. npremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze jestescie hojni z tym 89 zl za platyne z Mr. Ja mam to co w podpisie za 71 I moim zdaniem te pare nowych kanalow nie jest warte 89 zl a maks, podkreslam maks 79 zl z darmowym mr I darmowa dzierzawa dekoderow. Nie badzmy [beep]ami I nie dajmy sie lupic na rachunkach za tv.

Przesadzacie i to bardzo. Wszystkie kanały tematyczne i pełny pakiet C+ za 79 czy 89? Tyle to kosztuje w CP (razem z HBO), a nowy pakiet Canal+ bije na głowę HBO. Około 100 za C+Platinum, to byłaby optymalna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na przedłużenie umowy Canal+ Silver za 99 zł z multiromm ( klient cyfry ) . Po dłuższej rozmowie za 89 zł . Brak możliwości wyboru innego pakietu . Teraz posiadam pakiet Kompakt + w cenie 38 zł + multi za 10 zł . Umowa do końca maja , wypowiedzenie zarejestrowane . Nawet nie chciał mi zaoferować pakietu Universe bez Canal + , bo mówił ze nie ma dla mnie takiej propozycji . Po prostu wymuszanie od klient kupienia droższego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawo24

Wyznacznika nie ma, bo jeszcze nikt nie był w sytuacji umowy kończącej się w ostatnim dniu.

Dopiero po 31.03, kiedy pierwsze osoby którym wygasają umowy z dniem 1 kwietnia przedstawią wyniki swoich negocjacji dowiemy się jaki jest wyznacznik na ten miesiąc.

Osobiście uważam że konsultanci nie odpuszczą i będą negocjacje do ostatniej minuty.

Jedynie wola abonenta o rozwiązaniu umowy skłoni konsultanta do odstąpienia od rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Powiem wam, ze jestescie hojni z tym 89 zl za platyne z Mr. Ja mam to co w podpisie za 71 I moim zdaniem te pare nowych kanalow nie jest warte 89 zl a maks, podkreslam maks 79 zl z darmowym mr I darmowa dzierzawa dekoderow. Nie badzmy [beep]ami I nie dajmy sie lupic na rachunkach za tv.

Przesadzacie i to bardzo. Wszystkie kanały tematyczne i pełny pakiet C+ za 79 czy 89? Tyle to kosztuje w CP (razem z HBO), a nowy pakiet Canal+ bije na głowę HBO. Około 100 za C+Platinum, to byłaby optymalna cena.

Ależ jeśli ktoś ma ochotę tyle zapłacić to ja mu na drodze do szczęścia nie stanę :) Wiem ile płacę teraz, a ile nie chciałabym płacić w przyszłości za nawet nie to samo, bo za mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest na forum ktoś kto już zmigrował, a miał wcześniej C+ Optimum HD; Optimum HD Promo, MR i dwa PVR dzierżawione?

Jestem ciekawa co można wyrwać od nc+ :)

 

Ja mam taki zestaw tylko jeden Pace a drugi to Philips 250.Ale jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.Jak juz pisałem wcześniej interesuje mnie C+ Platinum z MR w cenie max 89zl.

 

Mnie interesuje all za 128, ale wiem, że nie m na to szans, więc po co to bicie piany? Mylisz, że ktoś tutaj z nc+ to przeczyta i weźmie sobie Twoje żądania do serca?

 

Po pierwsze piszę co mam teraz i co mnie interesuje w nowej umowie, i za ile jestem skłonny przejść do NC+.Nie wiem czy jesteś starym abonentem czy nowym ale ja juz dobrych kilka lat jestem w C+ i wiem co się dzieje po wysłaniu wypowiedzenia i odmowie na kilka telefonów.A po drugie to po co piszesz że chcesz ALL za 128 jak nie ma na to szans?? To ty bijesz piane nie ja.Napisałem ile jestem w stanie zapłacić i myślę w przeciwieństwie do ciebie że jest to osiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...