Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do nich nie mam zamiaru dzwonić. Zrobię tak jak mówicie. Nie o to chodzi. Ale boję się, że np. w ostatnim tygodniu pęknę i się zgodzę na jakąś średnio dobrą propozycję. Chyba bym się bała czekać do ostatnie dnia, bo potem to nowa umowa pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek telefon do nc posiadałem pakiet superpremium z hbo , cinemax za 137 umowa do konca roku oferta z playstation 3 , posiadam stary mooltirom czyli dwie karty i dekodery pace 500gb i phil 250gb w starej ofercie pierwszy za 0 zł drugi 5 zł i moltiroom 20zł daje sume 162 zł , miła pani 219 za all bez negocjacji, odmowa....wczoraj telefon i mowa kontaktował sie pan wczoraj mamy propozycje 179 zł za all z mooltiromem dwie karty na 18 miechów , odmowa zejscie na 169 dekodery zostaja karty zostaja jestem zadowolony 7 zł drozej i mam all...... cos tam brzeczał ze jeszcze cos sprawdzi bo nie dopatrzył czy zatwierdzi migracje bo mam ps3 jako gadzet do konca roku ale przeszło , wspomniał ze moga być problemy u innych jezeli okres z gadzetem bedzie dłuzszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co parę dni będą schodzili trochę w dół, oczywiście do pewnego poziomu, poniżej którego zejść nie mogą.

Moim zdaniem realnie ceny zejdą do:

ALL INCLUSIVE - 149 zł max

Platinum - 79 zł

Gold - 59 zł

Silver - 49 zł

 

Co do tych tańszych to nie mam pojęcia, bo moim zdaniem w krótkim czasie i tak nastąpi kolejna re-pakietyzacja.

 

Dziecięce bzdury.

 

Optimum kosztował 51zł to jak mają dać Silver za 49zł? Jak mają dać Gold za 59zł? Już jadą po kosztach. To już jest prawie bankructwo. Cyfra przy dotychczasowych cenach wcale nie miała dużego zysku.

 

co to znaczy "Już jadą po kosztach"?

gdyby jechali "po kosztach" to by ofertę skalkulowali taniej, żeby przyciągnąc klienta, a nie - jak teraz - go zniechęcić.

nie braliby w pacht tych jakichś badziewnych dekoderów, tylko sprzedawaliby karty nieparowane, żeby więcej klientów mogło wykorzystać sprzęt, który posiadają.

przecież to prosta logika. Ciemni są?

ja po roku użytkowania ich thomsona kupiłem najpierw jednen, potem drugi tuner - oba niezłe, dośc kosztowne i wcale się z nimi (tunerami) nie rozstanę tylko dlatego, że jakieś głupki w jakiejś firmie dały innej firmie zarobić zlecając produkcję czegoś bardzo przeciętnego (w najlepszym razie).

zdecydowanie szybciej zrezygnuję z tych płatnych cudowności, niż dam sobie wmusić drogie pakiety z dodatkowymi gratami elektronicznymi, które mi się nie podobają.

ONI nie "jadą po kosztach". To NAS chcą zmusić, żebyśmy jechali "po kosztach". ale nigdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pójdę do punktu N wypowiedzieć umowę z tytułu wprowadzonych zmian to do kiedy będę mieć bieżącą umowę, chodzi mi żeby dać im czas na skontaktowanie się ze mną w sprawie lepszej oferty. Czy umowa jest rozwiązywana od razu czy z miesięcznym wypowiedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co parę dni będą schodzili trochę w dół, oczywiście do pewnego poziomu, poniżej którego zejść nie mogą.

Moim zdaniem realnie ceny zejdą do:

ALL INCLUSIVE - 149 zł max

Platinum - 79 zł

Gold - 59 zł

Silver - 49 zł

 

Co do tych tańszych to nie mam pojęcia, bo moim zdaniem w krótkim czasie i tak nastąpi kolejna re-pakietyzacja.

 

Dziecięce bzdury.

 

Optimum kosztował 51zł to jak mają dać Silver za 49zł? Jak mają dać Gold za 59zł? Już jadą po kosztach. To już jest prawie bankructwo. Cyfra przy dotychczasowych cenach wcale nie miała dużego zysku.

 

co to znaczy "Już jadą po kosztach"?

gdyby jechali "po kosztach" to by ofertę skalkulowali taniej, żeby przyciągnąc klienta, a nie - jak teraz - go zniechęcić.

nie braliby w pacht tych jakichś badziewnych dekoderów, tylko sprzedawaliby karty nieparowane, żeby więcej klientów mogło wykorzystać sprzęt, który posiadają.

przecież to prosta logika. Ciemni są?

ja po roku użytkowania ich thomsona kupiłem najpierw jednen, potem drugi tuner - oba niezłe, dośc kosztowne i wcale się z nimi (tunerami) nie rozstanę tylko dlatego, że jakieś głupki w jakiejś firmie dały innej firmie zarobić zlecając produkcję czegoś bardzo przeciętnego (w najlepszym razie).

zdecydowanie szybciej zrezygnuję z tych płatnych cudowności, niż dam sobie wmusić drogie pakiety z dodatkowymi gratami elektronicznymi, które mi się nie podobają.

ONI nie "jadą po kosztach". To NAS chcą zmusić, żebyśmy jechali "po kosztach". ale nigdy!

 

Jadą, jadą. Przy tych cenach mają maleńki zysk jeśli w ogóle licząc wprowadzenie nowego dekodera. Przy tak małym zysku Francuzi nie odzyskują pieniędzy wyłożonych na n-kę. Czyli balansują na krawędzi bankructwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anaila

Dokładnie. Granie po kosztach ? Wmuszanie w pakiet nikomu nie potrzebnych [beep]erel, vodów, netvodów i innych takich - to powinno być opcjonalne, bo tylko niewielka część abonentów tego używa.

Do tego jedna wielka ekscytacja programowa - czym ? N-kowcy są może zadowoleni, bo im doszła dobra paczka premium, a co zyskują abonenci z cyfry ? kilka zbędnych programów, a ile za to wypada z obecnej oferty Cyfry!

Ile programów nie jest gwarantowanych !

Dalej: "Metro Goldwyn Mayer, 20th Century FOX oraz Monolith, HBO i KinoŚwiat – to unikalne połączenie repertuaru największych hollywoodzkich studiów filmowych i producentów oferujących alternatywę"

A gdzie jest Paramount, Dreamworks, Universal ???

To jest ta mega oferta filmowa ?

W zasadzie jak porównuję oferty i patrzę na to co oglądam, to wolałbym zostać w Cyfrze na kolejny kontrakt, bo może nie miałbym żużla i Ligi mistrzów, ale miałbym za to programy które oglądam, a których nie ma w nc+ lub które nie są gwarantowane. I za zmianę na gorsze oni chcą mi jeszcze podwyższyć abonament o 100%.

Normalnie kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy ktoś do którego już dzwonili próbował uzyskać multiroom z 2 kartami, ale żeby jednym z dekoderów był ich nowy mediabox? Parowanie karty z dekoderem mi nie przeszkadza i jestem ciekaw czy można dostać od nich nowy dekoder zostając na 2 niezależnych kartach. Bo na Pace PVR nie mam chyba co liczyć na nowe oprogramowanie i wszystkie usługi typu Radio+ czy NetVod w sprzęcie Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy ktoś do którego już dzwonili próbował uzyskać multiroom z 2 kartami, ale żeby jednym z dekoderów był ich nowy mediabox? Parowanie karty z dekoderem mi nie przeszkadza i jestem ciekaw czy można dostać od nich nowy dekoder zostając na 2 niezależnych kartach. Bo na Pace PVR nie mam chyba co liczyć na nowe oprogramowanie i wszystkie usługi typu Radio+ czy NetVod w sprzęcie Cyfry.

Nie ma takiej opcji. Albo 2 karty Cyfry, albo multiroom w wersji N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109 zł za Canal+ Platinum, w cenie multiroom na starych zasadach Cyfry+. Powiedziałem, że przemyślę sprawę i się z Nimi skontaktuje. :-)

Rozumiem, że to bez HBO?

 

 

Tak, bez, chociaż na początku proponował 109 zł + 10 zł multiroom. Zapytałem, czy MR może być w cenie i po chwili namysłu konsultant zaproponował mi taką ofertę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

109 zł za Canal+ Platinum, w cenie multiroom na starych zasadach Cyfry+. Powiedziałem, że przemyślę sprawę i się z Nimi skontaktuje. :-)

Rozumiem, że to bez HBO?

 

 

Tak, bez, chociaż na początku proponował 109 zł + 10 zł multiroom. Zapytałem, czy MR może być w cenie i po chwili namysłu konsultant zaproponował mi taką ofertę. :smile:

 

A jak z dekoderem? Masz jakiegoś PVRa teraz od nich? Do wyrwania gratis, czy jakaś opłąta, jeśli jak to ile? Ja płacę teraz 5zł za wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...