Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie listem za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Zawsze wysyłałem na adres: Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o., skrytka pocztowa 8, 02-100 Warszawa

 

W lutym z dużym wyprzedzeniem złożyłemwypowiedzenie, jest zarejestrowane u nich w systemie. Do końca kwietnia mam umowę. Będę czekał do ostatniej chwili. Można naprawdę dużo ugrać, tylko najważniejsze, by zachować zimną krew i nie zgadzać się od razu na pierwszą ofertę, można potem żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wysyłając wypowiedzenie można więcej zyskać niż stracić. Interesuje mnie Platinum z MR, tylko nie wiem jak cena jest rozsądna za ten pakiet, i czy mój dotychczasowy dekoder(iti-5800sx) się nada do MR. Jeśli nie to dojdą koszty dwóch dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kto już zrobił migrację do NC+ , wybrał jakiś tam pakiet, może odpowiedzieć na pytanie:

 

czy po migracji nadal masz dostęp do odpowiedników kanałów HD w SD czyli np do kanałów minimini SD/kuchnia SD, hbo SD, national geografic SD, natgeo wild SD itd ?

 

A pytam o o dlatego że jeśli jest zła pogoda to na kanałach HD obraz się zacina natomiast na SD w tym czasie mimo że sygnal skacze nadal jest OK (wiadomo kanały SD mają mniejsze potrzeby)

Pewnie ktoś powie : daj większą antene ale to nie tu jest problem bo problem jest w bliskości lini lasu :) i niestety tego się nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tych kanałów na liście nc+ nie ma w SD. Gdyby można było zachować swój dekoder, to wtedy mógłbyś je sobie ustawić. A tak nowa lista chyba nie przewiduje kanałów w SD.

Mnie cały czas interesuje, za ile dają All Inclusive+ (interesuje mnie tylko taki pakiet), ale bez Multiroomu i z opcją wzięcia dekodera mediaBOX+ Ciekawe, czy dałoby radę za 159zł miesięcznie? Zostawiłem swoje dane w formularzu na ncplus.pl w czwartek wieczorem, ale nikt się jeszcze nie kontaktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś z Was mi podpowie jakie są moje opcje. Mam C+ i N. C+ odbieram na nboxie z Enigma2 a N na zwykłym białym bez PVR od N. Planuję przenieść się do NC+ z opcją multiroom i teraz kwestia dekoderów. Czy nbox z enigmą będzie działać? Podejrzewam że ten od N będzie ok. Jakie są dla mnie inne opcje jeśli nie. Mam teraz 1x karta cameleon i druga od N. Czy można będzie zrobić z tego MR na innych dekoderach niż te co teraz oferują? np ferguson, VU, nbox E2, czy jakieś arivy? Czy już nie będę miał takiej możliwośći bo ten cameleon nie będzie pracował z nową kartą i czy jedyna opcja na multiroom dla mnie to 2 nowe sparowane dekodery od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj kontaktowałem sie z BOA w sprawie migracji ( dzwoniłem ja bo mieszkam za granica). Mam C+ Prestiż którą przedłużyłem 3 tyg temu. Powiedziano mi że po nowym tygodniu dopiero bedzie opcja dla tych co dopiero przedłużyli umowy z Cyfrą niedawno. Mam dzwonic w nastepnym tyg a migrowac musze do konca kwietnia. Generalnie po nowym tygodniu musze decydowac wóz albo przewóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z cyfrą od ok. 3 lat. Płaciłem na początku ok. 130, później 120, obecnie 99 za superpremium hd+multi+pace+sagecom+mgm+nsport+filmbox+cinemax. Wcześniej byłem w n (2 abonamenty). Z ciekawości zadzwoniłem zapytać o ofertę. Mało rozgarnięty konsultant zaproponował 159 za platynę z hbo i nowymi dekoderami +aktywacja. Kolejny konsultant już 139 przy pozostawieniu pace+sagecom. I oczywiście twierdzi: jeśli się Pan nie zgodzi po 5.04. zostanie wysłany do pana list z migracją, tak więc lepiej zmigrowac teraz bo większy wybór kanałów, nowe (!!!) i lepsze canal+, co wzbogaci pana ofertę (hahaha).

 

Powiem szczerze, że mógłbym nawet wziąć od nich all inclusive (za np. 139) ale: nie interesują mnie w ogóle treści internetowe, vod, seriale, netvod, czy ncgo itp, które są wmuszane; co w przypadku gdy chcę multiroom a nie mam internetu na nowych dekoderach - brak możliwości (trzeba podpisać kolejną lojalkę na internet) i wiercić w ściankach, no chyba że kupie transmitery wifi za kolejne 200 pln,.

 

Obecnie czekam sobie spokojnie, mam umowę do sierpnia 2014 (przedłużona w marcu na 18 mscy). Jeżeli nie będzie platyny+hbo+multi+pace w rozsądnej cenie max 110 pln - niech im będzie chociażby za FOX hd, polsat hd, za te premiery, które może będą i lm oraz le, ale jeśli coś wyżej to oczywiście czekam na wypowiedzenie i przejdę niestety do polsatu - tam zapłacę 89 bez canal.

 

Ogólne podsumowanie oferty i możliwości migracji w skali 1-10 to 0. Kosmiczne ceny, niepotrzebne sporej grupie abonentów usługi internetowe, brak elastyczności. Mam nadzieję, że z atka ofetrtą długo nie pociągną oraz z obecnych 2,5 mln abo (a nawet mniej, gdyż wiele osób ma umowy i w c+ i n) zostanie im raczej ok. 1,5 mln lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co parę dni będą schodzili trochę w dół, oczywiście do pewnego poziomu, poniżej którego zejść nie mogą.

Moim zdaniem realnie ceny zejdą do:

ALL INCLUSIVE - 149 zł max

Platinum - 79 zł

Gold - 59 zł

Silver - 49 zł

 

Co do tych tańszych to nie mam pojęcia, bo moim zdaniem w krótkim czasie i tak nastąpi kolejna re-pakietyzacja.

 

Dziecięce bzdury.

 

Optimum kosztował 51zł to jak mają dać Silver za 49zł? Jak mają dać Gold za 59zł? Już jadą po kosztach. To już jest prawie bankructwo. Cyfra przy dotychczasowych cenach wcale nie miała dużego zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tych kanałów na liście nc+ nie ma w SD. Gdyby można było zachować swój dekoder, to wtedy mógłbyś je sobie ustawić. A tak nowa lista chyba nie przewiduje kanałów w SD.

Mnie cały czas interesuje, za ile dają All Inclusive+ (interesuje mnie tylko taki pakiet), ale bez Multiroomu i z opcją wzięcia dekodera mediaBOX+ Ciekawe, czy dałoby radę za 159zł miesięcznie? Zostawiłem swoje dane w formularzu na ncplus.pl w czwartek wieczorem, ale nikt się jeszcze nie kontaktował.

zgodnie z tym: https://satkurier.pl/news/83970/nowa-lis ... la-nc.html

 

kanały SD są nadal w dekoderach po C+ na dalszych pozycjach czyli powinny świecić, czy ktoś z NC+ potwierdzi że działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radziu84 przecież nie masz umowy w nc+ tylko w C+.

@grzechot idź do punktu i tam w systemie "n" zarejestruje i wydrukuje Ci wypowiedzenie.

Ogólnie teraz to wszystko "prawie działa", systemy im się wieszają, strony www ciągle modyfikują i sami nie widzą czego chcą, jak to zrobić by pieniądze od nas wyssać, zostaje pozostać biernym, wyjątkiem jest jeżeli komuś okres rabatów kończy się w najbliższym czasie to trzeba wysłać wypowiedzenie.

Gdy ONI ochłoną, konsultanci się zapoznają, komputery ostygną, można myśleć co dalej, przecież telewizor jak działał tak działa nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie - nie chcesz płacić więcej, to masz wybór - kablówka albo polsat;

Ale ja mieszkam na wsi i co? Polsatu nie chcę - chcę canal+!

Dlaczego nie chcę Polsatu - nie wiem do końca... Gdzieś tu na forum padło pytanie, dlaczego nienawidzimy Polsatu Cyfrowego. Szczerze mówią nie mam pojęcia. Ale nie lubię i nie chcę tam iść. Może p. Solorza nie lubię...

Umowa mi się kończy 30 czerwca - i za to co mam teraz - canal+ optimum + optimum HD + multi (HBO, Cinemax, Filmbox) z własnymi Opticumami płacę 137,00. To już jest dla mnie drogo. Miałam nadzieję że w NC+ za to samo dadzą mi lepszą cenę. I co mam zrobić? Ja bym sobie darowała, ale tata bez sportu... No żal mi go po prostu... Ale wypowiedzenie i tak złożę, a nuż coś się uda wynegocjować dobrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba negocjować ceny! Ja za wszystkie kanały (poza erotycznymi) i bez multiroomu płacę 137zł miesięcznie i też mam własnego opticuma. Myślałem, że w cenie 140zł będzie pakiet All Inclusive+, wydaje mi się jednak że cenę 199zł można spokojnie negocjować i będzie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że zaczyna się negowanie moich wczorajszych wieczornych postów, co oznacza że konsultanci nc+ już pracują.

 

Ludzie - nic nie negocjujcie. Konsultant dzwoni, wali standardową formułkę a Wy na to przepraszam, ale nie mam zamiaru marnować Pana i swojego czasu, moja oferta jest taka: mówicie co chcecie, on mówi że się nie da, Wy na to no to jak się nie da to się mówi trudno, on wtedy zapisuje Wasze propozycje i mówi że się skontaktuje jak będzie miał lepszą ofertę.

I tyle. Doczekacie się tej lepszej oferty. Po prostu bądźcie CIERPLIWI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...