Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jeszcze czekać, ale jednak skusiłem się, bo niedługo żużlowa ekstraliga, a nie miałem kanału nSport. Jako abonent z pakietem Canal+Optimum dostałem Canal+Platinium + MultiRoom za 99 zł. Myślę, że nie jest najgorzej.

 

cześć

dostałem to samo co kolega wyżej z z multiroom za 99 zł oferta nie jest zła

a co do kanałów które są nie gwarantowane i w tzw fazie testowej konsultant powiedział że trwają rozmowy z dystrybutorami o możliwości wprowadzenia ich do oferty nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś kto już zrobił migrację do NC+ , wybrał jakiś tam pakiet, może odpowiedzieć na pytanie:

 

czy po migracji nadal masz dostęp do odpowiedników kanałów HD w SD czyli np do kanałów minimini SD/kuchnia SD, hbo SD, national geografic SD, natgeo wild SD itd ?

 

A pytam o o dlatego że jeśli jest zła pogoda to na kanałach HD obraz się zacina natomiast na SD w tym czasie mimo że sygnal skacze nadal jest OK (wiadomo kanały SD mają mniejsze potrzeby)

Pewnie ktoś powie : daj większą antene ale to nie tu jest problem bo problem jest w bliskości lini lasu :) i niestety tego się nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie warto migrować bez wcześniejszego wypowiedzenia umowy. To miedzy wierszami powiedziała konsultantka stwierdzajac że jeśli wpłynie i bedzie zarejestrowane w systemie wypowiedzenie, wtedy oferta zostanie przygotowana indywidualnie (czytaj dostaniesz to, co chcesz i za ile chcesz)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na migrację, mam nadzieję że nie będę tego żałował. Czy wie ktoś gdzie na stronie ncplus.pl można znaleźć regulaminy, cenniki itp? Myślę że istotne przy podejmowaniu decyzji o migracji jest to ile dane pakiety kosztują dla nowych klientów, bo wtedy można porównać czy dostało się dobrą czy złą ofertę. Na stronie są gołe pakiety bez dodatków, ile więc kosztują takie pakiety dodatkowe jak HBO, Cinemax czy Filmbox? Wiem tylko że normalna cena HBO jako opcji dodatkowej to 25zł.

Trochę żałosne że tak zmarginalizowali pakiet HBO i przesunęli go na tak odległą pozycję, czyżby Canal+ obawiał się że nikt nie wykupi ich pakietu?

 

Na dole strony po lewej jest zakładka dokumenty.

 

Ale paczka canal+ sie nie otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś powie : daj większą antene ale to nie tu jest problem bo problem jest w bliskości lini lasu :) i niestety tego się nie przeskoczy.

Niemożliwe, by las oddalony o kilkanaście metrów od anteny zasłaniał niebo... :? Ile masz do tych drzew?

 

Możliwe u mnie np drzewo oddalone o jakieś 15 m było problemem dopiero przesunięcie antenty o ok 2m w bok zaradziło sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś powie : daj większą antene ale to nie tu jest problem bo problem jest w bliskości lini lasu :) i niestety tego się nie przeskoczy.

Niemożliwe, by las oddalony o kilkanaście metrów od anteny zasłaniał niebo... :? Ile masz do tych drzew?

 

bardzo proszę nie komentować tylko jeśli ktoś ma już nowe NC+ proszę napisać czy nadal ma obraz na zwykłych kanalach SD

a odpowiadajac na pytanie o las powiem tak: w innym miejscu jak ogladam i wali deszcz to nie ma szans na kanały HD natomiast kanały SD działają bez problemu mimo że sygnał skacze idzie oglądać ale HD już pikseloza dlatego jest to dla mnie ważne pytanie do tych co już mają nc+ czy macie obraz na odpowiednikach kanałów HD czy już na tych kanałach jest ciemność.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadajac na pytanie o las powiem tak: w innym miejscu jak ogladam i wali deszcz to nie ma szans na kanały HD natomiast kanały SD działają bez problemu
Też tak miałem, kupiłem większą antenę i problemy ustąpiły. Żaden deszcz nie straszny. Co najwyżej ekstremalnie silne zachmurzenie (ze dwa razy do roku tak miewam) i śnieg... jak nie odśnieżę czaszy. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem abonentem n (migrowałem z nnk), mającym pakiet Komfort HD za 19,90 zł, od lipca za 33 zł.

Mam kilka pytań:

czy będę mógł doczekać do końca umowy? Nie ukrywam, że moje obecne warunki są niezwykle atrakcyjne.

czy będę mógł migrować na pakiet Universe+ i Mezzo? Jeśli tak, w jakiej cenie?

Proszę o odpowiedzi obeznanych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadajac na pytanie o las powiem tak:

Żaden deszcz nie straszny. Co najwyżej ekstremalnie silne zachmurzenie (ze dwa razy do roku tak miewam) i śnieg... jak nie odśnieżę czaszy. :wink:

 

 

Wieksza antena to jaka srednica??

Ja mam 70 i z z HD jest roznie szczegolnie ostatnio jak zaczeli grzebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy

mam pytanko. posiadam aktualnie pakiet C+ HBO SUPERPREMIUM razem z konsolą PS3. jestem zainteresowany przejściem na nc+ na pakiet all inclusive z tym nowym dekoderem ale bez multiroomu. jakiej ceny moge sie spodziewac?? albo inaczej na jaką cenę powinienem sie zgodzić?? dodam ze teraz wykladam 137 zeta/m-c. z tym ze jest jeden problem a mianowicie nie dzwonią do mnie, a sam tez nie chce dzwonic zeby nie widzieli ze mi za bardzo zależy. umowę mam do grudnia 2013. prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy jak nie zmigruję, to orócz nSportHD będę miał (do czasu podjęcia decyzji) wszystko co do tej pory w opcji kompakt+HD? Umowa do lipca, a obecne "promocje" to jakiś koszmar.

Czy jak dzwonią, to od razu walą z grubej rury 120 zeta, jak w cenniku, czy jednak dają kilka złotych upustu? :mrgreen:

"Panie Stoisławie, mamy dla pana super ofertę!" He, he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam umowę bezterminową w n-ce, płacę teraz 59zł z npremium hd, czy tez mogę się spodziewać telefonu od konsultanta. Interesuje mnie Platinum, do tego chciał bym wziąć MR, tylko nie wiem czy mój nbox będzie pasował. Jaką mogą mi zaoferować ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy

mam pytanko. posiadam aktualnie pakiet C+ HBO SUPERPREMIUM razem z konsolą PS3. jestem zainteresowany przejściem na nc+ na pakiet all inclusive z tym nowym dekoderem ale bez multiroomu. jakiej ceny moge sie spodziewac?? albo inaczej na jaką cenę powinienem sie zgodzić?? dodam ze teraz wykladam 137 zeta/m-c. z tym ze jest jeden problem a mianowicie nie dzwonią do mnie, a sam tez nie chce dzwonic zeby nie widzieli ze mi za bardzo zależy. umowę mam do grudnia 2013. prosze o odpowiedź

Mam podobna sytuację tylko Superpremium HBO z TV + multiroom ale na pewno nie dam ani jednej złotówki więcej po migracji, a nawet mniej ponieważ obecna umowa jest do końca roku a po migracji będzie nowa już na 12 lub 18 m-cy.

Jednym słowem jeszcze nie przygotowali oferty ponieważ tez sledzę ten temat i nikt z tej grupu nie pochwalaił sie migracją.

Cierpliwie czekać ponieważ pośpiech jest złym doradca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...