Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Teraz jestem w C+ i mam wykupiony MR (dwie karty). Chodzi mi to na jakimś Sagemcomie SD i Sagemcomie HD (bodajże DSI 87) - oba na własność. Czy jak przejdę do NC+ i wezmę tam MR i ten ich nowy internetowy dekoder, to Multiroom będzie mi działał między tym nowym dekoderem a Sagemcomem HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Teraz jestem w C+ i mam wykupiony MR (dwie karty). Chodzi mi to na jakimś Sagemcomie SD i Sagemcomie HD (bodajże DSI 87) - oba na własność. Czy jak przejdę do NC+ i wezmę tam MR i ten ich nowy internetowy dekoder, to Multiroom będzie mi działał między tym nowym dekoderem a Sagemcomem HD?

Nie. Jak weźmiesz Multiroom w postaci dwóch dekoderów ADB to tylko za ich pomocą będziesz miał dostęp do oferty nc+. Dekodery te muszą być też spięte kablem LAN. Sagemcom'y wówczas możesz wyrzucić na śmietnik albo zrobić z nich podstawki pod kwiatki. :P

Skoro masz dwie niezależne karty Cameleon i dwa wykupione na własność dekodery Sagemcom to je sobie lepiej zostaw tak, jak masz. Do funkcji internetowych najlepiej nadaje się... komputer. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Teraz jestem w C+ i mam wykupiony MR (dwie karty). Chodzi mi to na jakimś Sagemcomie SD i Sagemcomie HD (bodajże DSI 87) - oba na własność. Czy jak przejdę do NC+ i wezmę tam MR i ten ich nowy internetowy dekoder, to Multiroom będzie mi działał między tym nowym dekoderem a Sagemcomem HD?

Nie. Jak weźmiesz Multiroom w postaci dwóch dekoderów ADB to tylko za ich pomocą będziesz miał dostęp do oferty nc+. Dekodery te muszą być też spięte kablem LAN. Sagemcom'y wówczas możesz wyrzucić na śmietnik albo zrobić z nich podstawki pod kwiatki. :P

Skoro masz dwie niezależne karty Cameleon i dwa wykupione na własność dekodery Sagemcom to je sobie lepiej zostaw tak, jak masz. Do funkcji internetowych najlepiej nadaje się... komputer. :P

 

Chciałbym je zostawić, bo w sumie to wylane mam na ten internet w dekoderze, ale ten mój Sagemcom HD jest bez dysku, a na nagrywaniu i wypożyczaniu filmów to mi trochę zależy. Ale mimo wszystko dzięki za konkrety. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj dostałem ofertę nc+ zaznaczam, że jest to obecna umowa z telewizorem lg 3d, która została zawarta wiosną ubiegłego roku. Pan bardzo grzecznie przedstawił mi ofertę, że za wszystko tj dwa dekodery cyfry plus pace PVR + philips PVR + obecny multiroom (czyli dwie niezależne karty) pierwsza propozycja 199 zł na 18 miesięcy. Po krótkich bardzo kulturalnych negocjacjach zeszedł do tego, że przez pierwsze 9 miesięcy oferta za 179 zł i następne miesiące 199 zł. Postawiłem twardy warunek, że gdy dostanę to wszystko za 179 zł na 18 miesięcy to przedłużam umowę natychmiast. To bardzo miło Pan powiedział, że obecnie jest to maks co na chwilę obecną jest mi w stanie przedstawić i jeżeli jestem zainteresowany ofertą za 179 zł to on to w systemie zapisze i prosi o kontakt w dniu jutrzejszym ponieważ oferty z dnia na dzień są inne. zagwarantował mi, że obecna propozycja będzie nadal aktualna jeżeli nie będą mi w stanie zaproponować tego czego ja sobie życzę. Widzę, że powoli dochodzę do tego czego chcę. Wczorajsza propozycja od nich to było 214 zł na 18 miesięcy. Bądź co bądź jeżeli dostanę ofertę za 179 zł to jednak wydaje mi się, że na nią przystanę. Niestety w moim przypadku można mieć umowę platinium + HBO + multiroom + 2 dekodery ale jednak cena to 99+25+10+15 za dekoder oraz chciałbym jeszcze History HD więc wychodzi ponad 150 zł i zapytał mnie wprost czy jestem usatysfakcjonowany taką ofertą ponieważ ze względu na umowę z TV w tej kwestii nie przysługuje mi nic innego. Co o tym sądzicie? Może forumowicze mi podpowiedzą czy takie warunki jakie ja postawiłem są za wysokie za niskie (179 zł za pełną ofertę z dekoderami)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym je zostawić, bo w sumie to wylane mam na ten internet w dekoderze, ale ten mój Sagemcom HD jest bez dysku, a na nagrywaniu i wypożyczaniu filmów to mi trochę zależy. Ale mimo wszystko dzięki za konkrety. ;)

 

Jeśli zależy ci na wypożyczaniu filmów (czyli usłudze VOD) to obawiam się, że nc+ zaproponuje ci wtedy już tylko dekodery ADB. A wtedy to już z dwiema niezależnymi kartami Cameleon trzeba się będzie pożegnać. Dekodery ADB są sparowane z nowymi kartami nc+ i działają w systemie Conax, stosowanym wcześniej przez n'kę.

Ja na twoim miejscu olałbym ten cały VOD i zostawił sobie te dwie karty Cameleon. 8)

A swoją drogą, ten Sagemcom HD jest dekoderem typu PVR-ready, więc można podpiąć do niego np. pendrive albo zewnętrzny dysk twardy i też nagrywać. :) Tyle tylko, że w tym przypadku nie można korzystać z uslugi VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym je zostawić, bo w sumie to wylane mam na ten internet w dekoderze, ale ten mój Sagemcom HD jest bez dysku, a na nagrywaniu i wypożyczaniu filmów to mi trochę zależy. Ale mimo wszystko dzięki za konkrety. ;)

 

Jeśli zależy ci na wypożyczaniu filmów (czyli usłudze VOD) to obawiam się, że nc+ zaproponuje ci wtedy już tylko dekodery ADB. A wtedy to już z dwiema niezależnymi kartami Cameleon trzeba się będzie pożegnać. Dekodery ADB są sparowane z nowymi kartami nc+ i działają w systemie Conax, stosowanym wcześniej przez n'kę.

Ja na twoim miejscu olałbym ten cały VOD i zostawił sobie te dwie karty Cameleon. 8)

A swoją drogą, ten Sagemcom HD jest dekoderem typu PVR-ready, więc można podpiąć do niego np. pendrive albo zewnętrzny dysk twardy i też nagrywać. :) Tyle tylko, że w tym przypadku nie można korzystać z uslugi VOD.

 

Masz rację, i tak zrobię. Przeraża mnie przymus migracji do tego NC+. Stracę przez to dwa dekodery, będę musiał płacić za dwa nowe. Karty cameleon do wy[beep]a, dostanę jakiś dodatkowo płatny parowany szajs. I na dodatek zapewne splitter nie będzie działał z tymi nowymi dekoderami od NC+, a splittera aktualnie używam. Jestem trochę podłamany, bo liczyłem na naprawdę fajną zabawę z NC+, a tu same problemy. Szczęście, że umowę mam aż do października, to mi przynajmniej do tego czasu tego wszystkiego nie zabiorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na migrację, mam nadzieję że nie będę tego żałował. Czy wie ktoś gdzie na stronie ncplus.pl można znaleźć regulaminy, cenniki itp? Myślę że istotne przy podejmowaniu decyzji o migracji jest to ile dane pakiety kosztują dla nowych klientów, bo wtedy można porównać czy dostało się dobrą czy złą ofertę. Na stronie są gołe pakiety bez dodatków, ile więc kosztują takie pakiety dodatkowe jak HBO, Cinemax czy Filmbox? Wiem tylko że normalna cena HBO jako opcji dodatkowej to 25zł.

Trochę żałosne że tak zmarginalizowali pakiet HBO i przesunęli go na tak odległą pozycję, czyżby Canal+ obawiał się że nikt nie wykupi ich pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Platinum + HBO i HBO OD za 129zł + 10 za multiroom + 9,99 za WIMPa. Umowa przedłuża się na 18 mies. od 1 kwietnia, nie trzeba podpisywać żadnego aneksu, otrzymuje się jedynie potwierdzenie zawarcia aneksu pocztą. Po pierwszym kwietnia jak wywnioskowałem z rozmowy z konsultantką ma stać się skuteczny ten komunikat o którym była mowa z ostatnią fakturą w N-ce czyli wyłączenie Sportklubu, Universalów itp. ale nie będzie można już wypowiedzieć umowy bo wraz z przyjęciem oferty migracyjnej przestają obowiązywać ustalenia regulaminu N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy a więc pozdrawiam wszystkich: Jestem abonentem Cyfry od 13 lat a obecnie posiadam prawie Full pakiet ( bez Erotyki i Animal HD) z MR ( Pace i Philips oba z twardzielami) za 107 więc ciekawy jestem z jaką kwotą mi teraz wyskoczą ( umowa do końca sierpnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na własnej skórze już... nie prawda że ci co mają oferty z TV/PS3 mają blokadę..!!!

Obecnie superpremium + multiroom. +TV :)

Platyna 99 + HBO + Multiroom (Cameleon) = 139 odmówiłem,mimo że płacę 157 teraz.

129 mogę dać, jutro ponowna rozmowa! :P

 

Gdzie Ci dali taką ofertę ? Sam zadzwoniłeś czy wypełniałeś formularz ? Ja mam z konsola i przedluzenie na full 18 m-cy x 179 zł + 2 karty, niżej nie chcą zejść.

 

To Cie chyba omamili mnie za drugim razem zaoferowali dzisiaj 169zł ale odmówiłem 159zł moja oferta tak to jest podpisywać oferty na początku :brawo:

 

Ja sie nie zgodzilem, pasowala by mi platyna na dwie karty ale jakbys mogl to napisz jak sie kontaktowales z infolinia/czy oni z toba przez formularz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile najtaniej można wyrwać migrację z c+ dla chcącego oglądać wyłącznie sport? Interesuje mnie do tego jakiś sprzęcik z dwoma wejściami sat.

Wg cennika to będzie 119 + 10 lub 5. Do tego jednorazowy haracz 49 zeta. Masakra!

 

Chyba po 10 latach "współpracy" z c+, zainteresuję się tą naziemną "kablówką" i trudno... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest uzależniona od HBO OD - dodają go gdy dobierasz paczkę HBO. Platyna + HBO + MR ---> cena dla nowych 119 + 25 + 15 czyli 159zł, dla obecnych dają za 139zł czyli 20zł zniżki choć to i tak [beep] drogo :?

hahaha i dolicz sobie opłate za stary dekoder pace bądź pvr 20zł złodzieje [beep].....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

trzeba pamiętać, że TO TYLKO TELEWIZJA.

żadne dobro podstawowe.

na własnym doświadczeniu zrozumiałem już, że nie ma się co napalać.

teraz mam - do lipca - "wepchnięty" mi naiwnemu full pakiet z c+ za 129 zł.

więc mogłem prześledzić te różne opcje. Filmbox do wy[beep]a z miejsca. HBO i Cinemax - od czasu do czasu, ale życia bym za to nie oddał, jakkolwiek parę naprawdę dobrych filmów tam znalazłem, o dziwo, częściej na Cinemaxach niż na HBO.

Canalplus, Alekino, Planete, History, Travel i NationalG. - wystarczyłyby mi w zupełności. W sumie 9 kanałów (licząc canalplus x 4). maksymalnie 60-70 zł powinno to kosztować miesięcznie.

w życiu więcej za to nie dam.

a poza tym: kupić se Kindla i wrócić do czytania, kupić se stereo i zacząć znów słuchać muzyki. nie ogłupiać się telewizją bez umiaru.

co piszę po to, żeby nie dać się wkręcić w te ich gadki ile to kanałów za te kosmiczne pieniądze nam łaskawie zaoferują. w tym [beep]ie do oglądania jest tylko kilka.

 

 

Jakże bliskie jest mi twoje rozumowanie :) Faktycznie, przyjdzie rozstać się z tv, mam od 2006 n i obecnie Full pakiet za 99zł i nie zamierzam płacić więcej, a wszystkie oferty są droższe o co najmniej 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze czekać, ale jednak skusiłem się, bo niedługo żużlowa ekstraliga, a nie miałem kanału nSport. Jako abonent z pakietem Canal+Optimum dostałem Canal+Platinium + MultiRoom za 99 zł. Myślę, że nie jest najgorzej.

 

Dzwonili do Ciebie czy Ty do nich? Mi wczoraj to co Tobie za 130 zaproponowali i podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...