Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy z czego się migrowało, na forum antync+ też zauważyłem, ze Ci którzy nie mieli aktywnych npremium dostali zblizone do tych ostatnio wspomnianych tutaj migracji

 

miałem farta, że miałem wg starej umowy npremium jeszcze w gratisie akurat do 30.04:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś drogie macie te migracje. Ja migrowałem na universe + 6 canal plus + hbo za 59 złotych. Wszystko śmiga jak należy
to zależy z czego się migrowało, na forum antync+ też zauważyłem, ze Ci którzy nie mieli aktywnych npremium dostali zblizone i gorsze do tych ostatnio wspomnianych tutaj ofert

miałem farta, że wisiało mi jeszcze wg starej umowy npremium w gratisie akurat do 30.04:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczelinaa, czy drogie. Oczywiście ci co mieli npremium za 59 wcześniej migrowali i taniej. Ale golasy zWPT którzy zmigrowali z ful c+ za 59 to jednostkowe przypadki. Patrząc obiektywnie mam to co chciałem, na starcie nc+ za to co mam ddałbym spokojnie 79. Udało się po miesiącunegocjacji za 69. Na filmboxach i HBO mi nie zależało bo i tak wszystko oglądam wcześniej ściąganez sieci. Do tej pory płaciłem 49 + 20 za weebtv, teraz 69. Wiec tyle samo A jakość i stabilność weebtv daje jednak sporo do życzenia zzwłaszcza gdy ogląda się hitowe pozycję.

A tak BTW to antyncplus oraz fora takie jak to to świetna sprawa. Pokazaliśmy Julianowi ze trzeba się z nami liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW to antyncplus oraz fora takie jak to to świetna sprawa. Pokazaliśmy Julianowi ze trzeba się z nami liczyć.
dlatego cały czas tam zaglądam bez względu na podpisana umowę, to forum to jest dalej broń w rękach klienta, bardzo dobra akcja z tego wyszła i może dzięki działaniom tego forum nikt już nie podejmie się takich praktych jakie stosowało nc+ zaraz po fuzji

 

a i tak myśle, ze jest jeszcze o co powalczyc, lista gwarantowanych kanałów została tak jak była niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzejnik,co to jest ten bloker?

możesz kupić na alledrogo - wsadzasz to w dekoder, do tego Cameleona i nie łapnie ona wtedy żadnego ECM :) (kończy Ci się umowa, operator wysyła dezaktywacje karty, ale ten pakiet nigdy do niej nie dotrze i dalej dekoduje sygnał - jak sobie reaktywację karty zrobisz dzień przed końcem umowy to możesz tak pociągnać do 30 dni bo na tyle przedłużały się uprawnienia w C+)

Inna kwestia to termin zdania sprzętu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem Universe+,6xCanal+ HBO gratis na 6 miesięcy za 49 zł/m na 12m

Mam drugą umowę z n z dekoderem na własność czyli Kompakt HD za 19,90 zł/m złozyłem wypowiedzenie i najlepsza oferta z DUK w kwietniu to Comfort+ z multi z HBO gartis na 6 miesięcy za 29 zł/m. Od dzisiaj na umowie Kompakt hd zgodnie z zapowiedzią swieci 2x Canal family. Czekam na lepszą ofertę w maju.

Dzisiaj zgodnie z infomracją z DUK w ICA pojawiło się HBO a potwierdzenie paczki Canal+ ma przyjść listownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem Universe+,6xCanal+ HBO gratis na 6 miesięcy za 49 zł/m na 12m

Mam drugą umowę z n z dekoderem na własność czyli Kompakt HD za 19,90 zł/m złozyłem wypowiedzenie i najlepsza oferta z DUK w kwietniu to Comfort+ z multi z HBO gartis na 6 miesięcy za 29 zł/m. Od dzisiaj na umowie Kompakt hd zgodnie z zapowiedzią swieci 2x Canal family. Czekam na lepszą ofertę w maju.

Dzisiaj zgodnie z infomracją z DUK w ICA pojawiło się HBO a potwierdzenie paczki Canal+ ma przyjść listownie.

 

no ładnie utargowałeś a nie chciałeś tego w MR zamienic i zrezygnowac z drugiej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właczyli już może komus canal+???

Mi mieli właczyc od 1 maja a tu nic??

Dzwonie do DUK ale nikt nie odbiera!!!

 

Przecież dzisiaj masz wszystko nieczynne;d

Spójrz w kalendarz i zobacz jaka jest dziś data i wtedy się zastanów dlaczego nie odbierają;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@łyli28 no mi włączyli wczoraj 30 minut po migracji. Konsultant co prawda powiedział że może to trwać kilka dni, zazwyczaj do 24h. Ale po 30 minutach już wszystko świeciło. Dzisiaj DUK nieczynny nie masz co dzwonić. Jutro ich łap.

Ok. Dzieki.

Migrowalem w tamtym tygodniu a podobno od 1 maja miał swiecic canal+ a tu na razie nie ma nic. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzejnik,co to jest ten bloker?

możesz kupić na alledrogo - wsadzasz to w dekoder, do tego Cameleona i nie łapnie ona wtedy żadnego ECM :) (kończy Ci się umowa, operator wysyła dezaktywacje karty, ale ten pakiet nigdy do niej nie dotrze i dalej dekoduje sygnał - jak sobie reaktywację karty zrobisz dzień przed końcem umowy to możesz tak pociągnać do 30 dni bo na tyle przedłużały się uprawnienia w C+)

Inna kwestia to termin zdania sprzętu... ;)

 

Mi wysłali uprawnienia do 1/7/2013 ijak napisalem nie zdazyli wyslac uprawnień.Blokery na all... sa po 30zl ja mam akurat ustawiony OSCAM. :D

@czarek007 Twoj splitter ma bloker :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem Universe+,6xCanal+ HBO gratis na 6 miesięcy za 49 zł/m na 12m

Mam drugą umowę z n z dekoderem na własność czyli Kompakt HD za 19,90 zł/m złozyłem wypowiedzenie i najlepsza oferta z DUK w kwietniu to Comfort+ z multi z HBO gartis na 6 miesięcy za 29 zł/m. Od dzisiaj na umowie Kompakt hd zgodnie z zapowiedzią swieci 2x Canal family. Czekam na lepszą ofertę w maju.

Dzisiaj zgodnie z infomracją z DUK w ICA pojawiło się HBO a potwierdzenie paczki Canal+ ma przyjść listownie.

 

no ładnie utargowałeś a nie chciałeś tego w MR zamienic i zrezygnowac z drugiej umowy?

Na przykład na działkę a oferta była kusząca przejśćie z n na kartę do Kompakt HD za 19,90/m na 6 miesięcy.

Wczoraj konsultanci z DUK poinformowali mnie że od maja będą nowe oferty ale jak to oni czyli ostrzegają że te oferty mogą być gorsze lub lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzejnik,co to jest ten bloker?

możesz kupić na alledrogo - wsadzasz to w dekoder, do tego Cameleona i nie łapnie ona wtedy żadnego ECM :) (kończy Ci się umowa, operator wysyła dezaktywacje karty, ale ten pakiet nigdy do niej nie dotrze i dalej dekoduje sygnał - jak sobie reaktywację karty zrobisz dzień przed końcem umowy to możesz tak pociągnać do 30 dni bo na tyle przedłużały się uprawnienia w C+)

Inna kwestia to termin zdania sprzętu... ;)

 

Mi wysłali uprawnienia do 1/7/2013 ijak napisalem nie zdazyli wyslac uprawnień.Blokery na all... sa po 30zl ja mam akurat ustawiony OSCAM. :D

@czarek007 Twoj splitter ma bloker :)

 

no mieć diviso i o tym nie wiedzieć? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzwonilem do nich pytajac sie czy moje wypowiedzenie juz doszlo, na poczatku mowia ze zle zostalo napisane i odrzucono, to ja sie pytam co bylo zle, powiedzial koles ze odzwoni - a i twardo mowil zebym olal to wypowiedznie i dociagnal do konca umowy ( mam n bez npremium i bez hbo za 54zl) odzwonili do mnie i mowia ze jednak wypowiedzenie dobre jest i odrazu juz mowia ze moga mi cos zaoferowac:D a tak to caly czas niech pan trzyma sie starej umowy:D.. no to ja juz tak od niechcenia pytam a co macie mi do zaoferowania.. no to mowi silver + all canal + za 69 zl albo universe + cinemax albo filmbox + 6 miesiecy HBO. za 54zl .. ja mowie ze chce canal + i hbo , on mowi ze tak nie mozna ,no to podziekowalem. a i caly miesiac jeszcze za free i w czerwcu oddac dekoder jak sie nie zdecyduje.. btw mozna dostac wszystkie canal + i hbo tak do 70 zl.. co??? bo on twardo mowil ze nie ma [beep]a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś wyłączyli sygnał z C+ a miał być jeszcze cały maj, bo wypowiedzenia jeszcze ponoć 30 nawet nie dostali :D

 

U mnie również brak sygnału, zadzwoniłem i zapytałem się, co jest grane... Powołałem się na informację, którą dostałem od nich: "Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał,

w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów...". konsul powiedział że faktycznie maj jest za free, ale sygnał włączą 3 maja... jak dla mnie tak w ramach promocji długoweekendowej. OSZUŚCI!!! KŁAMSTWO I MATACTWO TO ZNAK FIRMOWY nc+ OD URODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...