Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj konsultant Twierdził że tej oferty dla mnie nie ma, a w piątek mi mówił że jest, a dziś kolejny telefon z DUKu i oferta się znalazła i z migrowałem do nc+ na następujących warunkach potwierdzone meilem

 

„ Umowa na 12 miesięcy, przez cały okres jej trwania ma Pan dostęp do wszystkich kanałów, które dostępne są w promocji Universe+ (109 kanałów w tym 34 w HD), ponad to również przez cały okres trwania umowy ma Pan dostęp do wszystkich 6 kanałów Canal +, kanału HBO dostępne będą do końca października, które po tym okresie wyłącza się automatycznie, stały abonament miesięczny 69 zł brutto. Miesiąc maj jest darmowy, więc pierwsza płatność w czerwcu. „

 

xxxxx xxxxx

Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

Sekcja Akcji Utrzymaniowych

 

Ps. Kanały C+ odkodowane a HBO do dwóch dni mają być odkodowane.

 

Mam WPT bez n premium 54zł (do kwietnia)

 

Jestem zadowolony że pośli po rozum.

 

Miłego majowego weekendu życzę wszystkim Forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oszuści. Dostałem telefon od 22 310 45 00, kiedy byłem akurat w sklepie. Powiedziałem, żeby zadzwonili za godzinę. Teraz dostałem SMS: "Pomimo wielu prób nie udało się nam skontaktować, aby przedstawić ofertę nc+. Uprzejmie prosimy o kontakt pod specjalnym nr telefonu: 22 310 45 62". Oczywiście nie widziałem na telefonie informacji o tych wielokrotnych próbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie do 22giej, no chyba oprócz świąt narodowych 1,3 maja, ale tego nie wiem.

A nie było czasem kiedyś tak, że w Cyfrze+ TCA było całodobowe?

Jakiś czas temu, jak dzwoniłem do działu sprzedaży, bo innej możliwości by się dodzwonić na infolinię nie było, tłumaczył mi facet, że CA jest dostępne całą dobę. Tylko, że za każdym razem jak dzwoniłem po 22, miły pan z "automatu" informował o tym, że infolinia czynna jest tylko do godziny 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z DUK i dwie oferty:

1) Universe+ oraz 6xCanal+ za 69 zł (nie chciałem żadnych innych dodatków typu HBO ,Cinemax, VOD itp.)

2) goły Universe+ za 54 zł (na moje pytanie: ile za wszystkie kanały bez 6xCanal+)

Wszystko na 12 m-cy.

Na razie słabiutko...postraszyłem CP :smile: i odrzuciłem te propozycje.

Czekam do końca maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się...

UNIVERSE+

 

OPCJE DODATKOWE:

Canal+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

maj w gratisie

umowa na 12 miesięcy

dekoder 500 gb

Wszystko za 59 zł

Chciałem HBO na 6 miesiecy ale Pani mówiła że nie ma opcji

Umowa kończyła mi sie dzisiaj. Wcześniej miałem canal kompakt z multirumem za 70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddałem się...

UNIVERSE+

 

OPCJE DODATKOWE:

Canal+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

maj w gratisie

umowa na 12 miesięcy

dekoder 500 gb

Wszystko za 59 zł

Chciałem HBO na 6 miesiecy ale Pani mówiła że nie ma opcji

Umowa kończyła mi sie dzisiaj. Wcześniej miałem canal kompakt z multirumem za 70 zł

 

dostałem to samo tydzien temu bez maja gratis ale z HBO czyli była opcja.

rozumiem ze dekodera 500gb nie miales wczesniej? Ile bedziesz płacił za jego aktywacje? (pytam bo na forum antync+ ktos chcial wymienic i nie wie jak mocno mozna zejsc z cena aktywacji przy wymianie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa też jest do dziś,i nawet nie zadzwonili .

Wniosek taki - że im nie zależy na abonamencie/kliencie.

A więc CP albo kablówka ale się nie martwie tym

 

Spokojnie jest czas do 31 Maja,osobiśćie dostałem info od Maja bedą nowe oferty wliczając jako Maj gratis,na pytanie pana czy nie będzie kar za spóżniony ewentualny zwrot sprzętu po 14-tym,twierdząco NIE,dodał jeżeli pan zadzwoni 2 Maja będzie nowa oferta i w tym czasie przecież pan kary nie zapłaci tylko z automatu miesiąc Maj gratis,plus albo opcja zostania na aktualnej starej umowie od 1 Czerwca lub oferta od nich migracji do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa też dziś kończy się i gostek dzwoniać mówił że dzis teoretycznie jest ostatni dzień w którym moze mi taką dobra oferte przedstawić tylko abym dziś poleciał do punktu i zgłosił że chcę miec multiroom -warunek konieczny lecz nie miałem dziś czasu i podziekowałem. Mówił równiez że w nowym miesiacu trzeba bedzie sie dowiadywac co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Sami do Ciebie jeszcze będą dzwonić;d

 

Ja z kolei na szczęście mam umowę do czerwca i nawet jak się dzisiaj okazało ku mojemu zdziwieniu że wysłałem wypowiedzenie i jest ono od dzisiaj zarejestrowane w systemie;d

Nawet mnie przełączali do innych konsultantów żeby dokładnie sprawdzić. Jedyny problem jest taki że ja żadnego wypowiedzenia nie wysłałem. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jest czas do 31 Maja,osobiśćie dostałem info od Maja bedą nowe oferty wliczając jako Maj gratis,na pytanie pana czy nie będzie kar za spóżniony ewentualny zwrot sprzętu po 14-tym,twierdząco NIE,dodał jeżeli pan zadzwoni 2 Maja będzie nowa oferta i w tym czasie przecież pan kary nie zapłaci tylko z automatu miesiąc Maj gratis,plus albo opcja zostania na aktualnej starej umowie od 1 Czerwca lub oferta od nich migracji do NC+.

 

No czy będą mieli to co ja bym chciał to się okaże????

No dali mi za free mc maj a wiec pojade.

A czy zadz w mc maj - tego nie wiem?!

Ja się do oszystów nie odezwe!

Zobaczymy co dalej,jak mi sygnał zniknie jutro to w czwartek oddaje im pace i 2 karty mr i żegam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...