Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników posiadających w n lub c+ pakiet bez n premium lub c+ wywalczył universe z 6xc+? Jeżeli tak to w jakiej cenie?:)

Bo mnie czeka przedłużanie umów właśnie:)

 

Czy ktos z Was kto placil 59 zeta za samo WPT bez nPremium dostal universa z 6xC+ za 69 zl ? W moim wypadku nie chca dac takiej oferty wiec w sobote chce oddac dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Comfort+ za 29 zł bez bonusów lub Universe+, 2 x Canal+ family za 39 zł na 12m.

Oo to już widzę ładnie cisną z cenami, 2x family do końca umowy czy tylko na 2 miechy? :)

do konca umowy ale zobaczymy co dzis mi zaoferuja w ostatnim dniu umowy z n i jest miesiac gratis i czas na zastanowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wczoraj zmigrowałem:

 

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

6 Canal + na 12 m-cy

3 HBO na 12 m-cy

5 Filmbox na 12 m-cy

nSeriale na 12 m-cy

netvod konto podstawowe

kanał Redlight za 6 m-cy za 0

 

dziś info w ICA :

2013_04_30_103009.jpg

 

PS.Redlight HD już świeci :D

hm chyba jestem zadowolony :D,a i jeszcze jedno to że mam zapisane gold to nie oznacza to że to jest to co na stronie internetowej (4 Canal Plus :)

to są oferty indywidulane a pani z DUK wytłumaczyła mi że na infolini i necie są oferty standardowe

Tylko DUK może coś konkretnego zmienić/zaproponować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernet napisal:

"Żadne reklamacje. Nie panikuj. Tyle razu już było tu napisane,że pełne ( uzgodnone ) dane będą widoczne PO 01.05."

 

Do paniki to mi jeszcze daleko. Czytam ten wątek i wiem, że w ICA uzupełnią dane w maju (podobno). ale...

 

1) Dzwoniłem w tej sprawie i konsultantka mnie nie uspokoiła. Stwierdziła że zweryfikują umowę. Nie dowiedziałem się od niej jakie pakiety zaznaczyli mi w systemie. Biorąc pod uwagę że pisemny aneks dostanę nie wiadomo kiedy, to skąd mam wiedzieć czy oferta na którą się zgodziłem telefonicznie została włączona?

2) Nie działa mi Cinemax, który miał być włączony po 48 godzinach od zaakceptowania nowego aneksu. Mija już tydzień. Konsultantka z którą rozmawiałem w tej sprawie też potwierdziła, że powinien być włączony po 48 godzinach.

 

Reklamację złożyłem mailem na wszelki wypadek, zobaczę jak sprawa się potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kingofsouth

Wielkie dzięki za scan, cena dobra.

Dodam jeszcze że z tego przedstawinego info wynika, tylko tyle ze masz pakiet Canal+Gold w którym są tylko 4 canal + (Famili, Family2, Film i FilmH2), oraz dodatkowo opcje Filmox i HBO bez podania terminu na jaki czas - i nic więcej o czym napisałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@ kingofsouth

Wielkie dzięki za scan, cena dobra.

Dodam jeszcze że z tego przedstawinego info wynika, tylko tyle ze masz pakiet Canal+Gold w którym są tylko 4 canal + (Famili, Family2, Film i FilmH2), oraz dodatkowo opcje Filmox i HBO bez podania terminu na jaki czas - i nic więcej o czym napisałeś ?

 

 

jeszcze jedno to że mam zapisane gold to nie oznacza to że to jest to co na stronie internetowej (4 Canal Plus)

to są oferty indywidulane a pani z DUK wytłumaczyła mi że na infolini i necie są oferty standardowe

Tylko DUK może coś konkretnego zmienić/zaproponować :D

Zresztą mam potwierdzenie na emailu zamówienia....na ICA nie bedzie napisane:CANAL GOLD czyli 6 * Canal + itd...

Też mam Redligt który mi sie nie pokazuje w ICA :D

Nazwy SILVER,GOLD,PLATINUM dla nas ludzi dostających z DUK propozycje różnią się w porównaniu z tym co na necie i na infolini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli moja umowa kończy się wraz z końcem czerwca br. to po tym czasie przejdzie na czas nieokreślony czy będę musiał zmigrować do nc+?

Obecnie przy już zmienionej polityce migracyjnej nc+ nie ma przymsu migracyjnego i spokojnie będziesz mógł przejść na umowe bezterminową.

Na jak długo?, - nie sposób tego przewidzieć !

Pamiętaj ze wtedy wszystkie zmiany bedą wymagały minimum 3 miesięcznego wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli moja umowa kończy się wraz z końcem czerwca br. to po tym czasie przejdzie na czas nieokreślony czy będę musiał zmigrować do nc+?

Obecnie przy już zmienionej polityce migracyjnej nc+ nie ma przymsu migracyjnego i spokojnie będziesz mógł przejść na umowe bezterminową.

Na jak długo?, - nie sposób tego przewidzieć !

Pamiętaj ze wtedy wszystkie zmiany bedą wymagały minimum 3 miesięcznego wypowiedzenia umowy.

Do końca jej obowiązywania a potem migracja albo rezygnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...