Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bliski

 

nagrałeś rozmowę? miałem identyczną propozycję a skończyło się tak iż od 1-05-2013r. czysta platyna bez dodatków za 99zł super okazja szczegóły tu http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=8892

 

 

Od poprzednich swoich postów pociągnąłem trochę temat kilkoma następnymi telefonami do naszej Nowej Wspaniałej Platformy i już wiem że na 100% jestem posiadaczem czystej platyny za 99zł a skąd z BOK .....

 

 

Nie nagrywałem rozmowy , bo jak widzisz po sobie nic ci to zbytnio nie daje musisz słać reklamacje i czekać,czekać, czekać. Ja mam inny patent na takie rozmowy, umowę mam na żonę ale to ja negocjuje warunki,użeram się z nimi i to ja przedłużam umowę tak jak w tym przypadku. Gdy konsultant nie chce zaakceptować umowy potwierdzonej przeze mnie to taką odmawiam. W momencie kiedy konsultant nic nie wspomina o żonie a mi pasują warunki potwierdzam umowę. W momencie kiedy chcą mnie wyrolować mają umowę na żonę potwierdzoną przez osobę trzecią a w takim przypadku takiego przedłużenia umowy nie ma. Więc mogą mnie ...... Należy pamiętać tylko o tym iż to działa tylko wtedy gdy oni dzwonią do ciebie bo na odwrót nie bo należy podać dane abo. więc nigdy nie dzwonie do nich pierwszy czekam na ich ruch. System sprawdzony w n-ce umowy wypowiadałem w sumie już 3-ci .raz za każdym razem w ten sposób przedłużałem i wszystko grało. System wymyślony po problemach z CP i z autopsji wiem że sprawdzony. Pozdrawiam i życzę powodzenia

 

dobry patent zacznę go stosować w przyszłości

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem za 69 silver+6C+ i HBO na 12 miesięcy, myślę że oferta realna. Aczkolwiek trochę się zląkłem czytając o tym, że robią w ciula i w sumie faktycznie, na ICA widnieje tylko pakiet silver, ale HBO i canal plusy są więc jak na razie wszystko OK. Mimo wszystko jutro zadzwonię na BOK bo muszę być w 100% pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem za 69 silver+6C+ i HBO na 12 miesięcy, myślę że oferta realna. Aczkolwiek trochę się zląkłem czytając o tym, że robią w ciula i w sumie faktycznie, na ICA widnieje tylko pakiet silver, ale HBO i canal plusy są więc jak na razie wszystko OK. Mimo wszystko jutro zadzwonię na BOK bo muszę być w 100% pewny

 

w moim przypadku HBO oraz Flimbox ma świecić do 30-04-13 -z poprzedniego pakietu w N

ps, też chciałem być pewny na 100% a jak wyszło wszyscy widzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim jestem tutaj nowy

 

Ja tez miałem dylemat czy aby na pewno mi dali co mówili w DUK ale napisałem do doradcy Paweł_nc+ nc+_przedstawiciel zapytanie:

 

Mam pytanie dzisiaj przeszedłem z platformy N do NC+ moje pytanie czy można sprawdzić przez państwa czy oferta która mi zaproponowali widnieje w systemie :

 

Canal+silver z 6x canal+ i Hbo na całą umowę czyli 12 miesięcy za kwotę

69zł

 

odpowiedz Pawła nc+

 

skrzynka doradca, została stworzona specjalnie dla użytkowników forum platformy nc+. Jeśli jesteś już naszym forumowiczem, prześlij nam swój nick (najlepiej wpisz go w temacie wiadomości), wówczas chętnie zajmiemy się Twoją sprawą.

 

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem naszego forum, zachęcamy do kliknięcia w adres http://forum.ncplus.pl/forum/register.php. Zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę rejestracji. Po ustaleniu swojego indywidualnego nicku, prześlij nam go w odpowiedzi na tę wiadomość. Nick prosimy umieścić w temacie wiadomości.

 

Moje dalej zapytanie :

 

Że oczywiście jestem abonentem N i podałem oczywiście nik mój

 

I zaraz przyszła już odpowiedź

 

Dziękuję za przesłanie nicku. Promocja główna to CANAL+ Silver 69zł 12m dla Abonentów. Dodatkowo w ramach przedłużenia umowy otrzymałeś 2 inne promocje specjalne czyli bezpłatny dostęp do kanałów CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Film, CANAL+ Film2 (kanały CANAL+ Family i CANAL+ Family2 wchodzą w skład promocji głównej) oraz do opcji HBO w cenie abonamentu do końca okres okresu oznaczonego umowy.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł_nc+

nc+_przedstawiciel

 

Także oferta zgadzała się z tym co dostałem przez DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeglądając wpisy na forum również pozwoliłem sobie na zweryfikowanie oferty migracyjnej na którą wyraziłem zgodę.

Potwierdzono mi dokładnie te same warunki, które ustaliłem z konsultantem BUK. Myślę, że nie trzeba szukać problemów tam gdzie ich jeszcze nie ma.

Niepotrzebnie wprowadzony zamęt wcale nie pomaga w ewentualnej decyzji - dla przypomnienia mi zaproponowano:

C+ Gold (tj. nVOD i SERIALE+) z kompletną paczką C+ oraz HBO + Cinemax + MR Standard za 89zł na 12 miesięcy.

Bylem abo N z pakietem npremium + hbo + filmbox (było złożone wypowiedzenie umowy).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się powoli denerwować , mam umowę w cyfrze do końca maja, dziś odebrałam już któryś telefon z super ofertą

PLATINUM + HBO + multiroom z cyfry+ w tym jeden dekoder PVR 139 zł/ 18 mies. !! i za każdym razem jest dostępna tylko ta oferta, o 12 miesiącach nie ma mowy w ogóle - CO JEST GRANE?! cały czas odmawiam, jutro wysle wypowiedzenie - moze coś lepszego dzięki temu się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brak ewentualnej możliwości obniżenia pakietu przy przedłużeniu jest po prostu nieuczciwy. Po pierwsze mogę dojść do wniosku, że i tak nie wykorzystuję tego co mam. Po drugie czasy są, jakie są. Dziś mnie stać, jutro niekoniecznie. Nie powinno być tak, że przywiązują kogoś do danej oferty, jak do pańszczyzny. Czas pokaże, jak w praktyce zapis słynnego punktu 3. regulaminu promocji będzie interpretowany. Jego treść ewidentnie mi się nie podoba.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Abonent w Okresie gwarantowanego korzystania z Pakietu CANAL+ Silver ani też po tym Okresie, nie może zrezygnować z Pakietu CANAL+ Silver poza przypadkami rozwiązania/wygaśnięcia Umowy.

 

Całość regulaminu:

https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... 4-2013.pdf

 

Takie same zapisy są przy Gold i Platinium.

 

Moim zdaniem ten zapis zakrawa na jakieś kuriozum.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to przymus utrzymania tego samego pakietu powinien dotyczyć wyłącznie okresu gwarantowanego, na który obowiązuje umowa. Wszystko zależy od tego, co rozumieją przez wygaśnięcie umowy. Podpisanie aneksu nie jest rozwiązaniem umowy i nie wiąże się też z jej wygaśnięciem. Może jest tu jakiś prawnik i się do tego odniesie?

 

Ja nie twierdzę, że ten zapis jednoznacznie przywiązuje użytkownika do pakietu, ale mam wątpliwości, czy tak nie jest.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,może nie w temacie,lecz czy można jeszcze wysłać wypowiedzenie z powodu usunięcia 13 street universal? Jestem abonentem C+ i obecnie płacę 96zł za C+optimum HD,HD promo,Pace pvr,Exxxtra oraz multiroom,z tego co tutaj teraz czytam to spokojnie mógłbym płacić około 30zł mniej za to samo plus HBO,które ostatnio zaproponowano mi w promocyjnej cenie 27zł :brawo: . Kolejne pytanie,czy jako abonent c+ mogę złożyć wypowiedzenie w punkcie nc+?

 

 

@clf wybacz,śpieszno do pracy,nie mam czasu na wertowanie setek stron w poszukiwaniu odpowiedzi,zamiast udawać się na osobiste wycieczki,łatwiej po prostu odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To im zalezy zyby abonent skorzystal z akcji "powrot" wiec nie moga nikomu narzucic z gory okreslonego pakietu jak ktos zmienil zdanie i chce cos innego. Bzdury i tyle.

 

Ja płaciłem w N 69PLN i pakiet jaki mi zaproponowano w tej cenie to był Silver ale że wytargowałem cenę przy migracji na 59PLN to mam niższy pakiet Universe. Ale Wam chyba chodzi o to że na koniec umowy z NC+ nie będzie można przedłużyć na niższym pakiecie od tego który się miało do tej pory.

Trochę to dziwne jest. Przykładowo jak kończyła się mi umowa w sieci komórkowej to nigdy nie było problemu zejścia na niższy abonament. A tutaj jakieś takie jazdy robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...