Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do kwietnia mam WPT 54zł. Wypowiedzenie wysłane. Dziś telefon z DUK 122947879 z ofertą Univers+ za 49zł innej oferty nie ma " nie miał pan N premium". Pora się będzie pożegnać nc+ Skoro tak traktują klienta to mam ich :censored:

 

No ale właściwie i tak dostajesz taniej niż płaciłeś w N za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że zaliczyli fatalny start, ale nie przesadzajcie , płaciłeś 54 zł bez npremium i teraz chcesz płacić 49 razem z paczką Canal+ ? To jest oferta dla tych co mieli wcześniej npremium . Skoro nie miałeś to nie dziwota że Ci tego nie chcą dać .Ba , jest to logiczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko 345 no nie bardzo rozumiem. miałeś WPT za 54 zł, teraz dostajesz pakiet Universe + a 49zł z podobną zawartościa, tj wszystkie pakiety tematyczne oferowane przez NC +, do tego 10 zł taniej niż nowi., taniej o kilka złotych niż miałeś w N WPT i co źle ? Teraz mi wytłumacz jak niby traktują klientów ? Ku*wa a pozniej jeden z drugim bedą pitolic ze same powtorki leca, a to ze za pol darmo rozdaja i nadal zle, to juz nie wazne. Czemu nie wzales w pormocji Npremium za 9,9 zł ? Bylo szkoda wysupłac pare groszy to teraz nie mozna przycwaniakowac ze nie dostaniesz w tej oplacie calej paczki C+. Gdzie tacy sie rodza to ja nie wiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kwietnia mam WPT 54zł. Wypowiedzenie wysłane. Dziś telefon z DUK 122947879 z ofertą Univers+ za 49zł innej oferty nie ma " nie miał pan N premium". Pora się będzie pożegnać nc+ Skoro tak traktują klienta to mam ich :censored:

 

No ale właściwie i tak dostajesz taniej niż płaciłeś w N za ten pakiet.

 

Kristoff a może tu nie chodzi o to czy taniej czy drożej -a jak traktują Klienta jak gó... niestety niesmak zagościł na stałe

 

Ja serdecznie też mam dość pomimo tego że migrowałem. Mam im udowadniać co konsultant i za ile mi zaoferował na dzień dzisiejszy w ich systemie oferta po migracji czysta Platyna za 99zł pomimo wypowiedzenia. A miało być dodatkowo HBO, Filmbox, Cinemax na 12mies. + History HD na 6 miechów -mam swoje nagranie rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kwietnia mam WPT 54zł. Wypowiedzenie wysłane. Dziś telefon z DUK 122947879 z ofertą Univers+ za 49zł innej oferty nie ma " nie miał pan N premium". Pora się będzie pożegnać nc+ Skoro tak traktują klienta to mam ich :censored:

A do nie dawna nkowiczom za 50 złotych w NC+ dawano wszytko ba nawet jeszcze więcej za 50 złotych nie dają już... Jak tak przejrzymy kilkanaście stron wcześniej za 50 złotych platyny z HBO brac nie chciano..! bo za drogo.. Czas weryfikuje kłamstwa pewnych userów piszących tu n forum SAT..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zgodziłem się na propozycję NC+, która ma zostać uruchomiona po 1 maja (chcę się zapoznać wpierw z umową). W C+ miałem Canal + OPTIMUM HD + Pakiet MULTI + HD OPTIMUM PROMO + MulitiRoom za 132 zł

Podczas rozmowy wynegocjowałem Platinum z HBO + Cinemax + Filmbox + MultiRoom za 129 zł na 12 m-cy.

Byłem nowym abonentem C+, umowę podpisałem w połowie marca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed chwilką tel z nc+ propozycja: c+ platinium(razem z vod) + hbo +cinemax +filmbox +prezent do wyboru na pół roku albo history hd albo xxx cena 99 zeta więc taka jaką płacę teraz w n-ce za tzw starego fulla (wszystko oprócz xxx) wszystko na 12 miesięcy. Wypowiedzenie do końca kwietnia,ani razu do nich nie dzwoniłem, brałem ich na przetrzymanie, widać więc że to jedyna metoda na ugranie coś sensownego bo oferta mi się podoba. Chyba więc moja bitwa z nc+ zostaję zamrożona na 12 miesięcy. Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych i bezstresowych negocjacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Świerzo po rozmowie z Krakowem Silver+HBO + C+6+MR na 12mc za 83pln, wcześniej WPT+npREMIUM 3 I 4+HBO+MR za 83 jestem zadowolony migrowałem :jupi:

 

Czy już widzisz wszyskie pakiety w ICA ? Czy tyko Silver ? Pytam z ciekawości, bo kilka osób dostało informację ( ja też ),że wszystko będzie widać po 01.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA na stronie rzeczywiscie sa braki informacji o dodatkach jakie uzgodniono podczas migracji, za to w ICA na dekoderze wszystko jest ladnie i przejzyscie, czyzby to byly jakies dwa roznie niezaleze od siebie systemy informacji?

U mnie w ICA tylko Silve. ICA na dekoderze: Silver+Cinemax. Wg. umowy z konsultantem DUK powinno być jeszcze C+ (6) + HBO (3)+ MR. Mam potwierdzenie tego na maila + "stenogram" ;-) rozmowy z konsultantem. Zaczynam się trochę martwić... A, jak jest u Was na ICA w dekoderze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem do NC+.

 

Płaciłem 59 zł + do konca kwietnia npremium gratis po tej dacie 10 zł więcej.

Nowa umowa:

WPT- czyli tak jak mam dotychczas

Cała paczka Canal +

Hbo - 6 miesięcy gratis

Cena - 49 zł przez całą umowę ( 12 miesięcy )

Umowa wchodzi w życie 1 maja.

 

Nie pisz takich rzeczy bo cię zaraz godunow zdemaskuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...