Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie pytanie trochę odbiegające od ofert migracyjnych

Mam Dekoder Sagecom Cyfra Plus Czarny mały gdzie karte daje się z boku powiedźcie mi czy do oferty Silver 64zł plus paczka 6 kanałów C+ i jakis gratis dostał ktoś turbo box+ albo PVR BOX + albo zwykłego białego małego BOX+ za 0zł lub za 0zł ale np opłata miesięczna 5zł ???

I którego polecacie bo ten czarny sagecom tak wolno reaguje i przezuca kanały że aż krew zalewa człowieka i czy jest różnica w jakości programów HD między dekoderami ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Chyba się zgodze...

 

Canal+ GOLD + 6xC+ + HBO umowa i wszystkie pakiety na 12 mc.

Dodatkowo mediaBOX+ za 10 zl miesięcznie, opłaty jednorazowe 0 zł.

 

Suma: GOLD(z C+ i HBO) za 89 zł i dek 10 zł.

 

 

Wcześniej byłem w C+ z superpremium. Za [beep] nie dzadzą mi UNIVERSE+ za 59 z C+ i HBO.... Chyba

 

Sami sobie strzelili w kolano. Miesiąc temu takie oferty by były brane z pocałowaniem ręki. Przecież jest to dobra oferta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem telefon z DUK.

Wypowiedziałem umowę z powodu usunięcia kanałów od 1 kwietnia.

Propozycja z ich strony to pakiet SILVER z Canal+ Platinum na okres 12 miesiecy za 64zł z dekoderem PACE PVR który posiadam 0zł

Pytałem jeszcze o Platinum umowa na 18 miesięcy 99zł dekoder Mediabox+ 10zł/miesiąc bez pierwszej opłaty.

mam sie zastanowić do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawdą jest że ludzie dostają univers z paczką c+ i hbo za 59zł to jest kur... skandal!!!! kilka dni temu podpisalem platinium za 109zł tylko ze względu na c+sport i dlaczego mam płacić 50zł więcej??? to jest sprawa dla UOKIK mam nadzieje że ktoś zareaguje

Sklepy też stosują promocje dla klientów: kupiłeś wczoraj, sorry niższa cena obowiązuje od dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawdą jest że ludzie dostają univers z paczką c+ i hbo za 59zł to jest kur... skandal!!!! kilka dni temu podpisalem platinium za 109zł tylko ze względu na c+sport i dlaczego mam płacić 50zł więcej??? to jest sprawa dla UOKIK mam nadzieje że ktoś zareaguje

Sklepy też stosują promocje dla klientów: kupiłeś wczoraj, sorry niższa cena obowiązuje od dzisiaj.

 

 

Ktoś musi sponsorować NC+ inaczej by zbankrutował jedni mają za 59 drudzy za 109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

 

Miałam w N-ce pakiet Hollywood z WPT, N-Premium 2 i 3, HBO, za 68 zł. i multiroom Premium za 20 zł. razem 88zł. Propozycja migracyjna to Silver+ za 79zł. Złożyłam wymówienie. Wczoraj po rozmowie z konsultantem, gdy powiedziałam, że za N-Premium prosze o całą paczkę Canal+ i chcę mniej płacić staneło na :

 

Universe+ z WPT oraz dodatkowo 6x Canal+, HBO, multiroom Premium, wszystko to w cenie 79 zł na 12 mies.

To mi odpowiada więc zmigrowałam do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to: mialem Npremium + HBO + Filmbox + nSeriale za 99 zł

 

propozycja z dzisiaj po otrzymaniu smsa z prośbą o kontakt po wypowiedzieniu umowy: 6xCanal + + HBO + Filmbox + nSeriale + Cinemax za 89 zł .. na 12 miesiecy?;) chyba ok

 

wychodzi 10 zl taniej a dodatkowo Cinemax no i wszystkie ligi europejskie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 kwietnia zadeklarowałem konsultantce, z którą rozmawiałem chęć powrotu do starej oferty z N (zmigrowałem do NC+ na platyne po szantażu z przesłanymi listami o przymusowej migraci). Wcześniej miałem wszystkie pakiety w N + Npremium, HBO i Filmbox za 99. Konsultantka oiadczyła, że żeczywiście jest możliwość powrotu i poinformowała, że zaznaczyła na moim koncie ową informację. Do dnia dzisiejszego po zalogowaniu do ICA widnieje pakiet platynowy. Nie powrócił stary pakiet. Proszę tych, kórzy także zadeklarowali powrót do starej umowy z N napiszcze, czy wam przywrócono na indywidualnych kontach stary pakiet. Fizycznie ponieważ miałem N premiumy to i tak przez kwiecień mam wszystkie c+ oraz HBO i Filmbox ze "starej" umowy z N, dlatego nie wiem czy wkońcu przywrócili mnie do starej umowy czy nie. Pozdrawiam.

Mam identycznie, ja nawet cofalem dzien wczesniej od Ciebie i do tej pory cisza!:-/ Moze pisz w tym temacie zebuy nie robic smietnika : viewtopic.php?f=174&t=31646

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że jest ten temat, bo zrobiłem tak jak inni tutaj, tzn. złożyłem 18 kwietnia wypowiedzenie. Dotychczas byłem abonentem "n" i miałem WPT + nPremium (4miesiące za 0zł, od czerwca miało być za 10zł), płaciłem 59zł/mies., umowa przedłużona na pół roku (styczeń-lipiec '13).

Wczoraj zadzwoniłem do DUK, wypowiedzenie zarejestrowane, ale że chcą przedstawić ofertę. Odpowiedziałem, że tak jeśli jest sensowna. Propozycja Universe + 6 Canal+ na 12 mies. za 59zł. Trochę trzeba było pogadać i stanęło na 49zł/mies. Chciałem też 18mies., ale tego już się nie dało w tej cenie. Przedłużyłem zatem na 12m i wreszcie jestem zadowolony :) bo już mi temat tego połączenia platform zbrzydł. W ICA świeci się tylko Universe, ale wszystkie 6 Canal+ działają w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zmigrowałem do nc+ z enki

 

miałem: WPT+npremium 3 i 4+ HBO+multiroom premium za 88 zł

 

wypowiedzenie złożyłem w APS 17.04

 

dzisiaj dostałem telefon z działu utrzymania klienta i udało się wytargować:

 

pakiet universe+6xCanal+HBO+multiroom premium na 12 mies. za 79 zł (dodatkowo Cinemax 6 mies. gratis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zmigrowałem do nc+ z enki

 

miałem: WPT+npremium 3 i 4+ HBO+multiroom premium za 88 zł

 

wypowiedzenie złożyłem w APS 17.04

 

dzisiaj dostałem telefon z działu utrzymania klienta i udało się wytargować:

 

pakiet universe+6xCanal+HBO+multiroom premium na 12 mies. za 79 zł (dodatkowo Cinemax 6 mies. gratis)

 

Witaj,

 

Oby to byłą prawda ja miałem płacić za Platynę HBO,Filmbox,Cinemax 12mies. + History HD na 6mies. miałem płacić 99zł

 

a na razie wygląda to tak http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=8892 sprawdzajcie w ICA jakie macie pakiety po migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...