Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 kwietnia zadeklarowałem konsultantce, z którą rozmawiałem chęć powrotu do starej oferty z N (zmigrowałem do NC+ na platyne po szantażu z przesłanymi listami o przymusowej migraci). Wcześniej miałem wszystkie pakiety w N + Npremium, HBO i Filmbox za 99. Konsultantka oiadczyła, że żeczywiście jest możliwość powrotu i poinformowała, że zaznaczyła na moim koncie ową informację. Do dnia dzisiejszego po zalogowaniu do ICA widnieje pakiet platynowy. Nie powrócił stary pakiet. Proszę tych, kórzy także zadeklarowali powrót do starej umowy z N napiszcze, czy wam przywrócono na indywidualnych kontach stary pakiet. Fizycznie ponieważ miałem N premiumy to i tak przez kwiecień mam wszystkie c+ oraz HBO i Filmbox ze "starej" umowy z N, dlatego nie wiem czy wkońcu przywrócili mnie do starej umowy czy nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem mieć universe z 6xC+ i filmbox na 6 m-cy za 59 zł. Wcale się o takie warunki nie targowałem. Zadzwoniła miła pani i dała...(czy już wtedy powinienem poczuć smród a teraz być sobie winnym że kupiłem co oferowano????:s) "Na szczęście" filmboxu nie włączyli przez cztery dni zadzwoniłem z prośbą i przypomnieniem a "przy okazji" dowiedziałem się że universe+ owszem i jest ale GOŁE! Jako wieloletni klient n mający w pakiecie kanały npremium otrzymałem dostęp do końca kwietnia do wszystkich kanałów C+ i pewnie jak wielu przechodzących do "super" nowej platformy nc+ nie przeczuwałem zagrożenia. Przypadek sprawił że przed 1 maja już wiem...pierwszy strzał w plecy to przymusowa migracja za dwukrotną wartość abonamentu na okres ustalony chyba w paryskiej knajpie, drugi to kłamstwa "konsultantów" przy przechodzeniu z n do nc+. Jeśli Was to również dotyczyć będzie nie pozostawiajcie tego bez echa....ja grosza nie daruję oszustą.

 

Może u ciebie było coś nie tak. Ja po 2 dniach od migracji z N (na Silver + 6x Canal+ + HBO / 12 miesiecy za 69 + 20 za MRPremium) zadzwoniłem do DUK, podałem tylko nr umowy i poprosiłem o przypomnienie uruchomionej promocji. Konsultantka w pełni potwierdziła to co obiecał mi konsultant wcześniej i poinformowała mnie, że w ICA dane (a myslę, że dział obsługi klienta bazuje właśnie na nich) zostaną zaktualizowane na początku maja. Oni tam po prostu mają bajzel. To co widzi w systemie DUK, nie pokrywa się z tym co widzi zwykły BOK. Oni nagrywają rozmowy, ja nagrywam rozmowy - jakby co to wyjaśnienie sprawy nie będzie wielkim problemem.

 

A ja złożyłam wypowiedzenie N-ki w punkcie 9 kwietnia i do tej pory ani jednego telefonu z DUK. Był tylko sms "Zostań z nami.... zadzwoń 122947879"

Mam WPT za 48zł. Umowa do 30 kwietnia 2013.

Ciekawe czy raczą zadzwonić? :>

 

Ja właśnie dzwoniłem pod ten numer. Jak miałaś gołe WPT, to ciężko będzie coś więcej dostać - przeważnie konsultanci nie dają na pełne 12 miesięcy C+ lub HBO. Co innego na 6 miesięcy - to może się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złożyłam wypowiedzenie N-ki w punkcie 9 kwietnia i do tej pory ani jednego telefonu z DUK. Był tylko sms "Zostań z nami.... zadzwoń 122947879"

Mam WPT za 48zł. Umowa do 30 kwietnia 2013.

Ciekawe czy raczą zadzwonić? :>

zadzwonią ale kokosów bym się nie spodziewał - standard universe+ za 49 zł /poczatkowo pewnie zaproponuja 49 na 9 m i 59 na kolejne 9/

ci co maieli npremium za taka samą kasę tj.49 lub 59 mają universer+ i 6 canal+ na cały okres umowy 12 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też złożyłem wypowiedzenie N-ki w punkcie 9 kwietnia i do tej pory ani jednego telefonu z DUK, ale okazuje się, że do tej pory nie zarejestrowano mojego wypowiedzenia. Już 12 dni im zajmuje wpisanie do sytemu. Mam gołe WPT ale za mniej niż 48zł.

Ciekawe czy zdążą zarejestrować do 30 kwietnia? Kpiny sobie urządzają z abonentów :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie mylisz.znajoma z n wyrwała za 54 zł universe+ i wszystkie kanały canal+ na 12 miesięcy.po wypowiedzeniu

jeżeli była tylko z WPT bez npremium /może miała npremium na 6m/ to byłaby nowość, bo dotychczas raczej nikt takiej opcji nie zgłaszał

jeżeli by sie to potwierdziło to zapowiada się nowa przewałka z nc+ dla tych, co mieli w n tylko WPT

jest o co walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też złożyłem wypowiedzenie N-ki w punkcie 9 kwietnia i do tej pory ani jednego telefonu z DUK, ale okazuje się, że do tej pory nie zarejestrowano mojego wypowiedzenia. Już 12 dni im zajmuje wpisanie do sytemu. Mam gołe WPT ale za mniej niż 48zł.

Ciekawe czy zdążą zarejestrować do 30 kwietnia? Kpiny sobie urządzają z abonentów :twisted: .

 

Trochę długo - ja wysyłałem wypowiedzenie 15.04 i zarejestrowali po 7 dniach 22.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prawdą jest że ludzie dostają univers z paczką c+ i hbo za 59zł to jest kur... skandal!!!! kilka dni temu podpisalem platinium za 109zł tylko ze względu na c+sport i dlaczego mam płacić 50zł więcej??? to jest sprawa dla UOKIK mam nadzieje że ktoś zareaguje

dostają ale tgylko w n i to ci co mieli WPT i npremium

po likwidacji npremium zamienili je poprostu na 6 x canal+

i tylko dla takich warunki migracji są OK dla pozostałych w tym głownie z cyfry+ jest ogółem do d...y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon. Chyba się zgodze...

 

Canal+ GOLD + 6xC+ + HBO umowa i wszystkie pakiety na 12 mc.

Dodatkowo mediaBOX+ za 10 zl miesięcznie, opłaty jednorazowe 0 zł.

 

Suma: GOLD(z C+ i HBO) za 89 zł i dek 10 zł.

 

 

Wcześniej byłem w C+ z superpremium. Za [beep]e nie dzadzą mi UNIVERSE+ za 59 z C+ i HBO.... Chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja 129 zl

canal+platinum 109 zl

multiroom 10 zl

mediabox+ 10 zl

box+ 0 zl

chciałem universe i c+ to nie ma takiej opcji:)

jak się podlacza multiroom wystarczy obydwa dekodery tylko podpiac do anteny czy trzeba ciagnac metrami po pokoju Ethernet ??

 

Mi oferowali podobnie "bo teraz płacę wiecej". Opcji Universe + 6 x C+ dla mnie nie ma.Zapomnieli ,że za tydzień w ogóle nie będę ich abonentem jak się nie dogadamy. Jakie to ma znaczenie ile płacę dzisiaj?

 

Multiroom można podłączyć przez WIFI przez router. Ja mam router Livebox 2.0 z Neostrady + dwa adaptery Netgear WNCE2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...