Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak czytam wasze propozycje to,sie zastanawiam czy my o tej samej firmie piszemy:) toz to niektore to jak science fiction,jak czlowiek placi 93zl obecnie w N i jedynie platyna za 99zl jest proponowana na 18m,do ktorej nie mozna wymienic dekodera nboxa na mediabox+ poniewaz 99zl abonament to zamalo :crazy:,to ja juz nic nie rozumie.

Jak ktoś dał wypowiedzenie to bez problemu takie dostaje oferty, bez wypowiedzenia już jest różnie...

Zaluje ze nie zlozylam wypowiedzenia,bo widze ze rzeczywiscie inna rozmowa jest z tymi,ktorzy to zrobili.Chyba jednak zrezygnuje z N,mam umowe na czas nieokreslony wiec moge wypowiedzenie dac,nie mam nerwow do nich. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wypowiedzenia i obecnie posiadanej oferty. Godząc się na nPremium kilka miesiecy temu w promocji za 9,90 zostajesz potraktowany jako abonent premium. Tak samo jak ktoś inny kto miał go za 25zł. Druga rzecz to listy które otrzymali abonenci N-ki z powodu wycofania nPremium, może chcą teraz zatrzeć złe wspomnienia. Poza tym to nie nowość że ludzie z podobnymi warunkami płacą zupełnie różne rachunki. Tak było w N, C+ i tak będzie w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I włączyli sami nowy pakiet. I teraz mam jeszcze pytanie, bo nie chce mi się do nich znowu dzwonić. Kurier przywiózł dzisiaj turboBOX i zabrał nbox. Teraz mi przyjdzie nowy nbox tak? Bo mam multiroom ale gościu powiedział, że najpierw przyjdzie pierwszy dekoder a multiroom będzie trochę później bo mają dużo zamówień. Miał ktoś taką sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniła baba ta która oferowała mi universe+ canal x6+mr na 12 miechów za 69 to było koło południa juz sie zmieniło teraz na 89 zl przeciez to jakas parodia to co robią

 

 

To jeszcze nic.... mój pakiet który mama zatwierdziła miał mieć Universe+ i paczke z kanałami sportowymi czyli 6x C+ i miało to być za 60 zł które teraz się okazało 130 zł do zapłaty w maju.... oszusci ... dzwoniłem już o reklamacje i o przesłuchanie rozmowy z mamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent CYFRY+

Do dzisiaj umowa superpremium + PS3 + pace 500gb + multiroom = 167zł (umowa z gadżetem na 26 miesięcy zawarta 11.2011). Wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia. Dzisiaj trzeci telefon i oferta, którą przyjąłem:

 

Platinum + pace 500gb + multiroom + hbo (6 miesięcy gratis) = 99 zł / umowa na 12 m-c.

 

Uważam, że oferta bez rewelacji ale nie spotkałem aby ktoś z gadżetem wynegocjował coś lepszego.

Bez wypowiedzenia musiałbym zapłacić do końca umowy 1670zł, tutaj wychodzi 1188zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowany dzisiaj.

Dzwoniłem sam do DUKa nki w Krakowie i miła pani przedstawiła mi nową propozycję.

Od teraz mam Pakiet Gold, c+x6, HBOx3, Filmbox x5 oraz MR standard za 99zł do 30 kwietnia 2014.

Nie mogli tak od razu???? ;)))) :brawo::lol2:

Drobna uwaga: chciałem mieć Platinum z HBO i zawsze cena była powyżej 129zł. :censored:

Teraz zapytałem o GOLD i sami dorzucili 6xC+. Mam to co chciałem za cenę, którą chciałem. :jupi::jupi::jupi:

W nce miałem FULL HD za 99zł. Wypowiedzenie poszło na początku kwietnia.

 

Powiało normalnością. To miło, że wszystko ci świeci. Ale argument, że masz co miałeś więc musi świecić - przy talencie tych kombinatorów jest żaden, przecież nazwa się zmieniła, to wystarczy. Dlatego zapytałam czy wszystko ok :wink: . Trochę się uspokoiłam - ja jestem przed ew. zmianą, mam podobny układ jak ty tylko w cyfrze - z pakietem c+ i hbo w cenie i dodatkowo dokupiony cinemax (po promocji). a że to cyfra więc ja płacę 114zł, w tym 5zł dek. Spodziewałam się i dalej spodziewam jakiegoś wałka przy nowej ofercie ale widzę po tobie, że czasem wszystko odbywa się jak należy. Pożyję, zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowany dzisiaj.

Dzwoniłem sam do DUKa nki w Krakowie i miła pani przedstawiła mi nową propozycję.

Od teraz mam Pakiet Gold, c+x6, HBOx3, Filmbox x5 oraz MR standard za 99zł do 30 kwietnia 2014.

Nie mogli tak od razu???? ;)))) :brawo::lol2:

Drobna uwaga: chciałem mieć Platinum z HBO i zawsze cena była powyżej 129zł. :censored:

Teraz zapytałem o GOLD i sami dorzucili 6xC+. Mam to co chciałem za cenę, którą chciałem. :jupi::jupi::jupi:

W nce miałem FULL HD za 99zł. Wypowiedzenie poszło na początku kwietnia.

 

Powiało normalnością. To miło, że wszystko ci świeci. Ale argument, że masz co miałeś więc musi świecić - przy talencie tych kombinatorów jest żaden, przecież nazwa się zmieniła, to wystarczy. Dlatego zapytałam czy wszystko ok :wink: . Trochę się uspokoiłam - ja jestem przed ew. zmianą, mam podobny układ jak ty tylko w cyfrze - z pakietem c+ i hbo w cenie i dodatkowo dokupiony cinemax (po promocji). a że to cyfra więc ja płacę 114zł, w tym 5zł dek. Spodziewałam się i dalej spodziewam jakiegoś wałka przy nowej ofercie ale widzę po tobie, że czasem wszystko odbywa się jak należy. Pożyję, zobaczę.

 

Kobieta potwierdziła, że to co mam będę miał po 1 maja, więc jestem spokojny.

Poza tym, że mam nke mam też Start HD z cyfry. Razem płaciłem 147zł miesięcznie. Teraz mam to wszystko za 99zł, więc jestem zadowolony i uważam migrację za udaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem dzisiaj z Cyfry +. Umowę miałem do końca kwietnia, wypowiedziana z 2 miesiące temu.

 

Miałem pakiet CANAL+ Kompakt + dodatkowy pakiet programów HD + Pace PVR - płaciłem 81zł.

 

Teraz dostałem pakiet Universe + 6xC+ (Platinum na cały okres umowy) za 59zł + HBO za 25zł + dekoder zostaje ten co mam= 84zł

 

Jeszcze w piątek dostałem telefon z ofertą Platinum za 99zł, za którą podziękowałem i dzisiaj Pani na wstępie od razu do mnie z pytaniem "Co możemy zrobić, żeby Pan z nami został, bo widzę, że ostatnią ofertę Pan odrzucił". Także widać, że szefostwo poszło po rozum do głowy.

 

Pytałem również o nc+GO, ale przy pakiecie Universe nie ma takiej opcji i nie wiadomo również, czy takowa w ogóle będzie, żeby sobie to dobrać w przyszłości.

 

Ogólnie jestem zadowolony, podwyżka o 3zł, a dodatkowych kanałów sporo (nSport, Foxy, HBO, Animal Planet, Discovery i jeszcze sporo innych).

 

Pozdrawiam i życzę równie owocnych negocjacji, bo ja jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że chcąc migrować do nc+ do pakietu All Inclusive+ z pakietu Prestiżowego w Cyfrze+ mogę otrzymać serwis muzyczny WiMP za darmo (normalnie kosztuje 9,99zł mies.)? Czytałem, że są osoby, którym się to udało. Chciałbym jednak mieć potwierdzone informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy zmigrowali do Universe, Silver czy Gold z paczką 6xC+ i ta paczka im nie świeci:

 

Mi po zmigrowaniu w sobotę ok godz. 14.30, aż do dziś też nie świeciły Canal+. Konsultanci twierdzili nawet, że nie ma takiej oferty oraz że nie mam tego w pakiecie. Po telefonie do BOKu pod numer 223104747 (który podał mi inny użytkownik tego forum) i po wybraniu 4 połączy z pomocą techniczną. Miła, i co ważniejsze, ogarnięta Pani włączyła mi paczkę 6xC+ w 5 min. Powiedziałem, że zmigrowałem, że miało świecić od soboty, że konsultantka na infolinii powiedziała, że więcej osób dzwoni z tym problemem (to ona mnie przekierowała na pomoc techniczną), i że przed migracją miałem Canal+, więc nawet jakby miało świecić od maja to teraz powinny też być. Albo konsultanci przeholowali trochę z ofertami (ja mam Universe + 6xC+ + MR - wszystko za 59zł, co faktycznie wydaje mi się tanio, bo przedtem płaciłem 72zł za Canal+ Kompakt + MR), albo robia to specjalnie, bo a nuż się ludzie nie upomną, albo (co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne) po prostu [beep] nie z tej Ziemii.

 

Zobaczymy co przyjdzie w umowie...

 

Prośba to bardziej aktywnych ode mnie użytkowników. Powielajcie mojego posta, gdy ktoś się będzie zgłaszał z podobnym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...