Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu do nich dzwonić codziennie - to moje zdanie, niekoniecznie słuszne ;)

 

Też tak myślę tylko byłem ciekaw jak często zmieniają ofertę wczoraj zadzwoniłem to zaproponowali comfor z C+ za 79. Później zadzwoniłem bo jeszcze chciałem dopytać o dekodery i przy okazji zaproponowali gołego silvera za 64 zł oba pakiety z MR. Wychodzi na to , że co konsultant to inna gadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MR standard nie msz opcji,że na drugim tunku vod poogladasz lub nagrane programy.aktywacje i inne opłaty to nie koniec wydatków :>

To wiem... jak już pisałem, na drugim deku nie interesuje mnie nagrywanie, pauzowanie itd.

Wystarczy jak mam te funkcje na pierwszym.

 

PS

Z VOD-a przez 10 lat nie skorzystałem ani razu. I niech tak zostanie... :lol2:

 

uwierz mi.jak bedziesz miał już mozliwość ngrywania i na drugim deku,to napewno skorzystasz z tej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jak bedziesz miał już mozliwość ngrywania i na drugim deku,to napewno skorzystasz z tej możliwości

 

Jesteś tego pewien?

 

Ja korzystam z dekoderów niezależnych PVR, a i tak nagrywam tylko sporadycznie, jak to mówią: "od wielkiego dzwonu".

 

A jeśli nawet coś nagram, to i tak nie mam kiedy tego obejrzeć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to widzisz wychodzi na to, że te 600 specjalnie przygotowanych ofert, to zwyczajna blaga, bo jakby się spiąć, to najwyżej doliczyć się można kilkudziesięciu.

Może wyjść ok 600 ofert. Zrobili kilkanaście pakietów (nie są takie same jak na stronie dla nowych abo), a każdy z nich ma po kilkanaście/kilkadziesiąt modyfikacji (głównie różniące się ceną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, może tak, może nie, nie wiem, bo w tym nie siedzę, ale tak sobie myślę, że jeśli ktoś tym handluje i ma bezpośredni wgląd w system nc+, to mógłby uchylać tak zwanego rąbka tajemnicy, umieszczając wiarygodne dane na temat najlepszych ofert, np. gdzieś w podpiętych.

 

Mamy tu niby kilku rodzynków, którzy mogliby to zrobić, ale dobrej woli jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

jak bedziesz miał już mozliwość ngrywania i na drugim deku,to napewno skorzystasz z tej możliwości

Jesteś tego pewien?

Ja korzystam z dekoderów niezależnych PVR, a i tak nagrywam tylko sporadycznie, jak to mówią: "od wielkiego dzwonu".

A jeśli nawet coś nagram, to i tak nie mam kiedy tego obejrzeć. :D

 

ja też korzystam z niezależnych i zawsze do nagywania uzywam też drugiego,może nie tyle co ja,ale synu.jak bym sam mieszkał,to spokojnie wystarczyłby mi jeden twin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może weź MR i Pace w przyszłym miesiącu albo w miesiącu planowanej migracji to mniej zapłacisz

Ale wtedy jakbym miał zostać na pejsach, to płaciłbym co miesiąc 4 dychy więcej... i jeszcze dycha za tego co mam. Hm...

Jeśli bez problemu dostanę przy migracji MR na zasadach jak wszyscy, czyli 199+49 aktywacja i 10zł co miesiąc za MR standart (nagrywanie, pauzowanie, przewijanie i VOD-y na drugim mnie nie interesują), to chyba "zaryzykuję" i poczekam bez MR do migracji... :mrgreen:

 

oferty przedłużeniowe są po to aby oprócz upustów na abonamence wytargować : MR za 0zł, wytargować główny dekoder Pace za 0zł, wytargować drugi dekoder Pace za 0zł, 5zł, 10zł, zależy jak się uda :D , wszystko zalezy od twoich umiejętności negocjowania, szczęścia, konsultanta :jupi:

przy dekoderach ADB zawsze zapłacisz aktywację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zakładam ten wątek , aby dać szansę abonentom C+ , którzy namawiani są przez NC+ do migracji na niego.

Obecnie NC+ nie daje żadnych bonifikat na ten pakiet , pomimo braku możliwości odbioru na nim wielu kanałów m.in Polsat HD i History HD oraz servisów VoD.

Namawiają na MR z nowym dekoderem i mi jeden konsultant zalecił remont domu , aby poprowadzić kable w ścianach na ich nową "rewolucyjną" usługę.

Walczmy razem o równość w ramach jednej platformy.

Piszcie jakie oferty Wam dają na ten pakiet oraz jakie remonty w związku z tym proponują.

 

Z poważaniem - Małgosia

Niestety nie zalozyla pani nowego wątku tylko dopisała się do innego. Jesli pani nie potrafi zrobić tak prostej czynnosci oraz nie ptrafi zrozumieć ze pakiet all inclusive został wycofany ze sprzedaży, to jak pani chce coś osiągnąć?

 

Wracajac do tematu ja majac dozywotni full byłem namawiany do wycofania wymowienia bez podania mi jakiejkolwiek oferty. Na szczęście moze cos sie zmieni. W czwartek dostalem emaila ze żałują ze napisałem wypowiedzenie i ze niedługo przedstawia mi nowa ofertę. Od tego dnia przestali tez do mnie wydzwaniac. Chyba zrozumieli ze rezygnacji nie wycofam.

 

Ps za to zaczęli wydzwaniaz do zony na ktora jest umowa WPT z mega propozycja 59 zł za universe+ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty przedłużeniowe są po to aby oprócz upustów na abonamence wytargować : MR za 0zł, wytargować główny dekoder Pace za 0zł, wytargować drugi dekoder Pace za 0zł, 5zł, 10zł, zależy jak się uda :D , wszystko zalezy od twoich umiejętności negocjowania, szczęścia, konsultanta :jupi:

przy dekoderach ADB zawsze zapłacisz aktywację

Niestety, w negocjacjach jestem cienki... studiowałem inne rzeczy. ;)

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem, jest szansa na taki manewr, że teraz przy migracji biorę pakiet jaki tam wytarguję i do tego MR standard za 10zł/mies. z mediabox (49zł +10zł/mies.) i box (0zł), a po 12 (18) miesiącach targuję cenę za pakiet (ileśtam) + 10zł/mies. MR + 0zł/mies. za deki? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, opłatę aktywacyjną za dzierżawiony dekoder płaci się tylko raz.

 

Pozostaje pytanie, co to jest ta "opłata aktywacyjna" i za co się ją w praktyce uiszcza?

 

teoretycznie powinna to być opłata za aktywację czyli za kartę - w praktyce jest tam ukryty koszt dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redlum, ale na Cienie Przodków, przecież nie nabywasz tego dekodera od nc+ na własność, tylko bierzesz w dzierżawę, więc o jakich kosztach tu mowa?

 

Chyba, że mają na myśli koszta obsługi ukrytej telemetrii, w tych paskudnych pudełkach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferty przedłużeniowe są po to aby oprócz upustów na abonamence wytargować : MR za 0zł, wytargować główny dekoder Pace za 0zł, wytargować drugi dekoder Pace za 0zł, 5zł, 10zł, zależy jak się uda :D , wszystko zalezy od twoich umiejętności negocjowania, szczęścia, konsultanta :jupi:

przy dekoderach ADB zawsze zapłacisz aktywację

Niestety, w negocjacjach jestem cienki... studiowałem inne rzeczy. ;)

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem, jest szansa na taki manewr, że teraz przy migracji biorę pakiet jaki tam wytarguję i do tego MR standard za 10zł/mies. z mediabox (49zł +10zł/mies.) i box (0zł), a po 12 (18) miesiącach targuję cenę za pakiet (ileśtam) + 10zł/mies. MR + 0zł/mies. za deki? :roll:

 

jak złożysz wypowiedzenie, to migrację potraktuj jako przedłużenie umowy i negocjujesz już przy migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to dobra oferta platyna c+ hbo cinemax filmbox multi rum premium 119

Nie do końca teraz. Tydzień temu ,to tak. Ale ocena zależy od Ciebie....

umowa na 18mc za platyne+hbo + pace pvr hd 500 + mr calosc za 109zl i gratis na 6mc filmbox i cinemax. poprzednio mialem c+superpremium + hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złożysz wypowiedzenie, to migrację potraktuj jako przedłużenie umowy i negocjujesz już przy migracji

Bez sensu... ale zamierzam tak zrobić.

 

Ja trochę o coś innego pytałem... :oops:

Odpowiedź na to pytanie jest o tyle istotna, że nie wiem co się bardziej opłaca - brać deka za np. 199zł +0zł/mies. czy może 49zł + 10zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebola1972, problem w tym, że najnowsze techniki telemetryczne mają charakter niejawny i niechętnie się na te tematy rozmawia.

 

Dla picu jednak instaluje się jednak u wybranych telewidzów, oczywiście za ich zgodą, urządzenia starego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złożysz wypowiedzenie, to migrację potraktuj jako przedłużenie umowy i negocjujesz już przy migracji

Bez sensu... ale zamierzam tak zrobić.

 

Ja trochę o coś innego pytałem... :oops:

Odpowiedź na to pytanie jest o tyle istotna, że nie wiem co się bardziej opłaca - brać deka za np. 199zł +0zł/mies. czy może 49zł + 10zł/mies.

 

 

teraz załapałem, jak masz kase to zapłać z góry bedziesz miał z głowy bo miesięcznie niewiele taniej (oszczędzasz 30zł) 49+12X10 to 169zł a potem i tak niewiadomo czy za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złożysz wypowiedzenie, to migrację potraktuj jako przedłużenie umowy i negocjujesz już przy migracji

Bez sensu... ale zamierzam tak zrobić.

 

Ja trochę o coś innego pytałem... :oops:

Odpowiedź na to pytanie jest o tyle istotna, że nie wiem co się bardziej opłaca - brać deka za np. 199zł +0zł/mies. czy może 49zł + 10zł/mies.

teraz załapałem, jak masz kase to zapłać z góry bedziesz miał z głowy bo miesięcznie niewiele taniej (oszczędzasz 30zł) 49+12X10 to 169zł a potem i tak niewiadomo czy za 0zł

 

... a poza tym, jak tu pisałem, jednorazowy wydatek 199zł sprawia,że przy przedłużeniu umowy ( kolejnej ) nie będziesz musiał

płacić dalej 10 zł./ mies.Ja tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra - skoro jesteś mam pytanie do Ciebie, byłbym wdzięczny za podpowiedź:

Obecnie mam Canal+ Optimum (76), MR (10), Pace (10), paczka HD (5) razem 101 płacę, czy w moim przypadku (umowa do października, wysłane wypowiedzenie wczoraj) jest możliwość wymiany na Mediabox za 0 zł, do tego MR też za 0?

Nie.

Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...