Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@adig - pytanie:

Te 119zł płacone do tej pory to dokładnie za co: jaki abo , z jakimi ew. dodatkami i ile płaciłeś za pace'a?

Optimum HD, Promo HD, HBO, Canal+, Pae PVR 500,

 

i wiem, że inni za to płacili mniej ale ja płaciłem tyle, teraz co prawda HBO tylko na pół roku, ale planowałem i tak z tego rezygnować więc niech na ten 6mieś jest.

 

Innym którzy płacili mniej przecież oferowali tańszy silver z całą paczką C+ ... wystarczy pare stron się cofnąć, więc idzie mniej przy wypowiedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników :)

Od dłuższego czasu przeglądam to forum i pozwoliło mi to podjąć decyzję, że dłużej nie pozwolę robić z siebie jelenia...

Po sławetnym piśmie o migracji (propozycja Universe za 79 zł sic!), wysłałem rezygnację dostarczoną przez Pocztę 29 marca. Kilka dni temu postanowiłem sprawdzić telefonicznie w biurze w K-owie (tel. 12 294 78 00) czy wszystko OK z moim wypowiedzeniem, gdzie miła Pani potwierdziła, że owszem i przekonywała do wycofania rezygnacji ("przecież, ma Pan 6X C+ Premium do końca września czyli do końca trwania umowy"). Na moje stwierdzenie, że jestem również abonentem C+ i płacę 130 zł uraczyła mnie "specjalnym" numerem 22-310-45-45 dla abonentów obu platform. Oferta pod tym numerem - "może Pan pozostać na kwotach, które Pan płaci, tzn. 129 zł w C+, ale niestety już bez Cinemax i Filmbox na 18 m-cy !!!!!! a N proszę sobie zostawić do końca trwania umowy bo to się najbardziej opłaca".

Moja reakcja to oczywiście brak akceptacji i wypowiedzenie C+ w autoryzowanym punkcie (z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament).

Na dziś rezygnuję z obu umów (199 zł mniej miesięcznie dla NC+). Mimo, że deklarowałem pozostawienie obu umów (2 różne lokale) przy rachunkach za obie Total max 150 zł i elastycznym wyborze przeze mnie tego co chcę oglądać. Nikt nie rozumie albo nie chce zrozumieć, że to klient decyduje ile może zapłacić i czy to co za to może kupić go zadowala !!!!

Dziś rano telefon z NC+ i propozycje !!! LOL : scalenie obu umów 1 jedną za jedyne 189 zł (do tego koszta wymiany dekoderów, żebym mógł korzystać ze wszystkich usług etc.) i umowa 18 m-cy lub łaskawie pozwolą mi płacić dalej tyle samo za 2 umowy przez następne 18 m-cy. Jak widać "Ludzki Pan" z tego Juliena ;) Na moje pytanie, czy Pan Konsultant rozumie, że za niecałe 2 tygodnie stracą klienta i obie umowy wygasną miły Pan odpowiedział, że on nie widzi w systemie moich wypowiedzeń... Ręce mi opadły i poinformowałem go, że albo zadzwoni ktoś ogarnięty albo niech nie zawracają mi [beep].

Obserwując wszystko co się dzieje z NC+, wydaje mi się, że są na najlepszej drodze do upadku, totalna ignorancja i zwykła głupota ludzka muszą do tego doprowadzić.

Więc od 1 maja DVBT i więcej ruchu na świeżym powietrzu co wszystkim polecam. To tylko telewizja !!! Nie dajmy się zwariować :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś dostałem propozycję po złożeniu wypowiedzenia (mam WKT N, 4 n premium i HBO za 79 zł) propozycja to pakiet Gold z 6 canal +, HBO, HBO OD, powększenie pamieci tunera do 500 gb oraz (Cinemax lub Filmbox 6 miesięcy gratis) umowa na 12 miesięcy za 79 złotych, co o tym sądzicie warto czy można jeszcze coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza regułę, że niżej niż obecny abonament zejść nie da rady i płacący do tej pory np. 99 złotych, będą dostawać oferty za 129. Płacący 59 będą szczęśliwi (i w cale się nie dziwie), że dostają praktycznie to samo za 69 złotych.

 

Dokładnie tak to wygląda, choć chyba jednak bez podwyżek w moim wypadku... Ja płaciłem 109zł, teraz 99 + 1,99 history... Tak czy siak taniej i w granicach rozsądku :jupi:

No chyba, że History HD nie włączą, to będzie kolejna wojenka i może coś dorzucą do umowy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...