Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak narazie takie oferty dostaja tylko abonenci N tylko ze tam chyba tez nie zdaja sobie sprawy ze skoro teraz wszyscy co dostaja takie oferty z umowa na 12 m-cy to za rok bedzie powtorka z rozrywki i zamiast podwyzek abonamentow beda musieli proponowac to samo gdyz ponownie bedzie fala wypowiedzen i nc+ ponownie bedzie stratna... ale to juz nie nasze zmartwienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wy bierzecie 99 zł za platinum z hbo...właśnie dzwoniłem do konsultanta..Nie ma takiej możliwości. Powiedziałem , że w takim razie wysyłam wypowiedzenie. Nie zrobiło to na nim wrażenia..Obecnie mam Superplatinum z HBO za 99

 

 

ja biore umowa wczoraj przedłużona na 12 pełny pakiet c+ cały hbo filbox seriale cinemax mr canal platynowy axn spin działa od wczoraj bez picturebox 119 złotych za całość tak jak miałem w n rozmowa z konsultantką zaczęta od mojej propozycji że chce to co miałem w tej samej cenie vod+tez dziala od wczoraj umowa do domu przyjdzie jest od 1 maja do końca kwietnia 2014 kazałem dwa razy powtórzyć wszystko żeby nie było problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa z n

Wysyłałem wypowiedzenie 27 marca 2013 roku i nie zarejestrowali wypowiedzenia bo dzwoniłem na infolinie i pisałem e-mail

Co w tej sytuacji robić? wypowiedzenie wysłanie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Umowa kończy się z dniem 30 kwietnia.

 

Proszę o pomoc w tej sytuacji co należy zrobić? czy pisać do nich reklamacje i wysyłać im dowód nadania czy kłócić się na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa z n

Wysyłałem wypowiedzenie 27 marca 2013 roku i nie zarejestrowali wypowiedzenia bo dzwoniłem na infolinie i pisałem e-mail

Co w tej sytuacji robić? wypowiedzenie wysłanie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Umowa kończy się z dniem 30 kwietnia.

 

Proszę o pomoc w tej sytuacji co należy zrobić? czy pisać do nich reklamacje i wysyłać im dowód nadania czy kłócić się na infolinii?

Ja na twoim miejscu najpierw bym im nawtykał na infolinii, że mają [beep], a później wziąłbym ze sobą umowę, dowód, i potwierdzenie nadania listu i ruszył do punktu nc+ żądając natychmiastowego przyjęcia mojego wypowiedzenia w punkcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet C+Optimum (w promocji 50% na 6m/100% na 6m)+ MR dobrany za 15zł w trakcie, pierwsza umowa, ważna do końca sierpnia 2013. Od marca rachunki 115zł.

Oferta z dziś, tel 22 310 45 45.

Już myślałem, że przystali na moje warunki z maila, bo mieli w tej sprawie dzwonić (zaproponowałem dobrowolną migrację za 99zł PLATINUM + MR + HBO na 12m).

Myliłem się. Propozycja - Platinum za 109zł + MR 10zł (2 karty) w umowie na 18 miesięcy. Pierwsza propozycja + HBO za 149zł.

Wróciłem do tematu maila - korzystam z wynajmowanego modułu CAM, na którym serwisy VOD nie działają i zaproponowałem zniżkę za Platinum do 99zł - brak zgody po konsultacji.

O inne pakiety nie pytałem bo mnie nie interesują. Grzecznie zaproponowałem telefon po akceptacji moich warunków. Spokojnie czekam na okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie wynika, ze "atrakcyjne" promocje są dla tych co wysłali wypowiedzenie i system widzi, że uciekacie! :brawo:

 

Tak więc:

OFERTA 23.03. >

PLATINUM > 99zł/m-c

WYPOWIEDZENIE WYSŁANE 02.04 > zarejestrowane > 08.04 z CYFRĄ+ żegnam się 30.04.

OFERTA z WCZORAJ >

PLATINUM > 99zł/m-c

Więc wg. mnie o abonentów Cyfry+ nie dbają w ogóle.

 

MÓJ CEL:

PLATINUM + MR Premium = 99zł/m-c

ZA WYMIANĘ SPRZĘTU ZAPŁACĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa z n

Wysyłałem wypowiedzenie 27 marca 2013 roku i nie zarejestrowali wypowiedzenia bo dzwoniłem na infolinie i pisałem e-mail

Co w tej sytuacji robić? wypowiedzenie wysłanie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Umowa kończy się z dniem 30 kwietnia.

 

Proszę o pomoc w tej sytuacji co należy zrobić? czy pisać do nich reklamacje i wysyłać im dowód nadania czy kłócić się na infolinii?

Ja na twoim miejscu najpierw bym im nawtykał na infolinii, że mają [beep], a później wziąłbym ze sobą umowę, dowód, i potwierdzenie nadania listu i ruszył do punktu nc+ żądając natychmiastowego przyjęcia mojego wypowiedzenia w punkcie!

 

Dzięki, ale czy to wogóle coś da? bo jeśli wyśle drugi raz to umowa się przedłuży o miesiąc i będę musiał płacić normalne stawki, chyba 92,00 zł z tego co mi się wydaje. 2 tyg czasu a oni "podobno" wypowiedzenia nie zarejestrowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie: Umowa z Cyfrą kończy mi się 31 maja, mam pakietm C+ komfort z multiroomem za 67zł miesięcznie. Nie dostałem do dzisiaj żadnego listu z nc+ ani żadnego telefonu. Chciałbym wypowiedzieć umowę, żeby nie przechodzić na nowe warunki niezależnie jakie one będą. Moje pytanie kiedy mam wysłać wypowiedzenie i o jakiej treści.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie wynika, ze "atrakcyjne" promocje są dla tych co wysłali wypowiedzenie i system widzi, że uciekacie! :brawo:

 

Tak więc:

OFERTA 23.03. >

PLATINUM > 99zł/m-c

WYPOWIEDZENIE WYSŁANE 02.04 > zarejestrowane > 08.04 z CYFRĄ+ żegnam się 30.04.

OFERTA z WCZORAJ >

PLATINUM > 99zł/m-c

Więc wg. mnie o abonentów Cyfry+ nie dbają w ogóle.

 

MÓJ CEL:

PLATINUM + MR Premium = 99zł/m-c

ZA WYMIANĘ SPRZĘTU ZAPŁACĘ.

 

... Na pewno jest to przykre, że abonenci N-ki mają dużo dużo lepsze przywileje niż abonenci Cyfry+ ... Jest to związane na pewno z tymi wysłanymi listami, ale nie powinno tak być i wszyscy powinni być traktowani JEDNAKOWO ... NC+ znowu DUŻY MINUS dla Was ... Traktujcie wszystkich jedną miarą, mamy być chyba wspólnotą prawda, bo znowu posypią się lawinowe negatywne komentarze ! Nie popełniajcie kolejnych błędów ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy dostali Silver, paczkę Canal+ i HBO na 12 m-cy za 69 zł.

Czy w ICA macie wszystkie te opcje, czy tylko Silver? Ja zaakceptowałem te warunki wczoraj i zamiast wszystkich opcji mam w ICA tylko Silver. Próbowałem dzisiaj dodzwonić się i zapytać się o tę sprawę, ale po 15 min. oczekiwaniu zrezygnowałem. Może ktoś z was ma jakieś info na ten temat?

 

Migrowałem wczoraj na takich samych warunkach i też w ICA mam Silver tylko. Podobno od 1 maja mają być zaznaczone te dodatkowe opcje.

 

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantką, która powiedziała, że wszystkie opcje powinny być widoczne najpóźniej 48 godz. od momentu zgody przejścia na nowe warunki. Gdyby po tym czasie w ICA nie było tych opcji, to mam dzwonić ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@REBUS82

 

art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament

 

"...uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia

w terminie 1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany

ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło

do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK

umowa na 12 miesiecy wszystkie pakiety tematyczne ( dawny świat HD , plus cała paczka canal plus ( Family 1,2 , Film 1,2 , sport i plus ) pytałem trzy razy czy to rzeczywiście te kanały a nie domo , i ale kino konsultant trzy razy powtarzał że to te , potwierdził że to się nagrywa , oraz HBO na 12 mies za free , HISTORY HD 6 mies free potem 1,90 zeta) dekoder Nbox recorder 500 Gb zostaje bez dodatkowych opłat wszystko to za 60,90zł..

Zmigrowałem :smile: .

Płacę taniej o 5 zeta mam to co chciałem. Da się ? da się a nie cyrkowac od 23 marca :crazy: .

Udanych negocjacji ja już mam dość tego zamieszania.

Dzięki wszystkim z anty nC+ to było coś :brawo: , socjologiczny fenomen, wiele mi ten portal pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK

wszystkie pakiety tematyczne ( dawny świat HD , plus cała paczka canal plus ( Family 1,2 , Film 1,2 , sport i plus ) pytałem trzy razy czy to rzeczywiście te kanały a nie domo , i ale kino konsultant trzy razy powtarzał że to te , potwierdził że to się nagrywa , oraz HBO na 12 mies za free , HISTORY HD 6 mies free potem 1,90 zeta) dekoder Nbox recorder 500 Gb zostaje bez dodatkowych opłat.

Zmigrowałem :smile: .

Płacę taniej o 5 zeta mam to co chciałem. Da się ? da się a nie cyrkowac od 23 marca :crazy: .

Udanych negocjacji ja już mam dość tego zamieszania.

Dzięki wszystkim z anty nC+ to było coś :brawo: , socjologiczny fenomen, wiele mi ten portal pomógł.

 

Nie miałes npremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś może Universe z paczką C+ za 49 złotych?

jeżeli już to chyba tylko w przypadku gdy wcześniej ktoś był w N i miał opcję WPT+nPremium

osobiscie jestem sceptyczny, co do otrzymania na stałe takiego pakietu za tą cenę - wszystko wyjdzie po 1 maja /czy ewentualnie, co wyłaczą, bonus na stałe czy tylko na miesiąc /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem od pana konsultanta że 6x C+ przysługuje tym którzy mieli npremium. Jesli ja nie miałem npremium to mogę mieć silver za 64 zł.

Moim zdaniem dyskryminacja.

Spoko do końca miesiąca jeszcze 2 tygodnie. Jeszcze mają czas aby zmięknąć.

Ja jak pisałem albo universe +6xC+ albo nic. Maks 64/69 nie miałem npremium. Za maks 2 tygodnie się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...