Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ile czekacie na aktywacje? Ja od 17 wczoraj ;/

 

Teoretycznie niby 24 godziny. Ja pamiętam, że musiałem dzwonić do nich, żeby ponowili uprawnienia bo 2 dni minęły i nic. Jak wziąłem multiroom, to na aktywację czekałem z 5 dni (na szczęście na małym dekoderze od multi dostępna była przez te dni oferta telewizji na kartę).

 

A tak swoja drogą, te pytania nie powinny się znaleźć w jakimś wątku o problemach technicznych?

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale dziwnym zbiegiem okoliczności pomimo wielu prób nie mogę się doczekać na maila z przypomnieniem hasła czy z aktywacją nowego konta, ciekawe dlaczego :D )

poszukaj w spamie tam często lądują takie emaile

 

propozycja z wczoraj dla mnie drugi telefon z nC+

gold za 79 zeta

mam to co w stopce za 65 zeta

grzecznie podziękowałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich trochę się pogubiłem mam Cyfrę do 18.06.2013r

z tego co widze po forum enkowicze mają Raj a my mamy ochłapy więc chcę zerwać umowę z Cyfrą i jak to zrobić najlepiej:

1) Zerwać z powodu odebrania gwarantowanych programów?

2) Zerwać z powodu kończącej się umowy ?

 

Na jaki prawidłowy adres wysłać wypowiedzenie tak żeby zgłoszenie na 100% wpłyneło w APS nie chcą przyjąć ( oczywiście za potwierdzeniem )

Czy wzór na antync+ jest prawidłowy ?

Wielkie dzięki za pomoc

Dzisiaj chcę wysłać i będę czekał bo takie lecenie z abonentami cyfry + w kulki jest delikatnie mówiąc s[beep]......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dojdzie na bank. To jest standardowy adres korespondencyjny Cyfry+ zatem bez obaw. Twój wybór z jakiego powodu chcesz rozwiązać umowę - jeśli wyślesz w związku z usunięciem kanałów to umowa wygaśnie 30.04, nie wiem do kiedy masz umowę. Niemniej wypowiedzenie z tego czy innego powodu można zawsze wycofać w ostatnim dniu i kontynuować umowę (jeśli jest dłuższa niż do końca kwietnia). Ja wypowiedziałem z powodu usunięcia kanałów mimo, że umowa kończy się w lipcu, ale tylko dlatego, że właśnie kończy mi się promocja i od maja musiałbym płacić 117 za C+Optimum z MR + Pace PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dojdzie na bank. To jest standardowy adres korespondencyjny Cyfry+ zatem bez obaw. Twój wybór z jakiego powodu chcesz rozwiązać umowę - jeśli wyślesz w związku z usunięciem kanałów to umowa wygaśnie 30.04, nie wiem do kiedy masz umowę. Niemniej wypowiedzenie z tego czy innego powodu można zawsze wycofać w ostatnim dniu i kontynuować umowę (jeśli jest dłuższa niż do końca kwietnia). Ja wypowiedziałem z powodu usunięcia kanałów mimo, że umowa kończy się w lipcu, ale tylko dlatego, że właśnie kończy mi się promocja i od maja musiałbym płacić 117 za C+Optimum z MR + Pace PVR.

 

Umowe mam do 18.06.2013 r kanał kompakt plus cała paczka C+ za 59zł umowa od około 5-6 lat.

To teraz nie wiem czy wysłać teraz ( ale mogą mi wyłączyć od 1 maja kanały czyli końcówki lig w europie ) czy wysłać w maju to do 1 czerwca będę miał tv.

Tylko czy w maju mogę wysłać ze zabrali programy czy już tylko z powodu końca umowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy tel. z nc+

Oferta nr 1 - Platyna, 18m - 99zł

Oferta nr 2 - Universe + 6m gratis paczka Filmbox, 18m - 59zł

 

Obecnie WPT za 54zł... Czekam dalej... 8)

 

może doczekasz się - Pakiet Universe+; pełna paczka Canal+ na cały okres; umowa na 12 msc - 49zł/msc -ktoś pisał że dostał taką ofertę

ale osobiscie bym na to nie liczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nacieszyłem już dziś z mogracji na Platinium z HBO na 12 miesięcy (o której dziś trzy razy pisałem).

W ICA mowa tylko o gołym Platinium, co też potwierdzają trzej konsultanci (służę nazwiskami w razie potrzeby).

No to teraz czeka mnie jazda z reklamacją.

 

Po koszmarze rozmów z niezorientowanymi w niczym (ofercie: ależ nie ma takiej możliwości; kontakcie z nimi - porady: proszę wykręcić ten sam numer i jeszcze dwójkę i jeszcze dwójkę, formie rozmowy: ton rozmowy taki, że cokolwiek mówią, słyszysz tekst ala Król Julian do Morta: idź stąd) atrapami konsultantów, napisałem maila z prośbą o pomoc do doradcy z enkowego forum (na którym oczywiście dziwnym trafem nic napisać nie mogę) no i dopiero on potwierdził, że usługa wraz z habeło jest zarejestrowana w systemie.

Rozumiem, dlaczego ludzie się wyżywają na "konsultantach", bo skonsultować z nimi cokolwiek graniczy z cudem, oni są zwykłymi naganiaczami i domokrążcami, jeszcze do tego nieuprzejmymi i niedouczonymi.

Można przecież grzecznie powiedzieć: niestety, przykro mi, nie wiem, przepraszam, proszę o kilka dni cierpliwości. Ale nie, trzeba opowiadać głupoty.

Tak że na razie się uspokajam, com chciał, mam na piśmie i czekam na kolejne emocje (po 1.05 ? Przy kolejnym rachunku ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ernet, a niby dlaczego Polsat HD miałby nie działać na sprzęcie enki, skoro do tego kanału od dawna jest dodany conax?

 

Nie ma tylko Mediaguard i dlatego jest na dekach c+ niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem SMS-a z prośbą o kontakt pod numer 122947879 (wypowiedzenie n złożone, rozwiązanie na koniec kwietnia), zadzwoniłem,

 

Propozycja:

 

Universe za 59 zł z paczką C+ (wszystkie 6), umowa na rok, dodatkowo MR standard w cenie 10 zł lub premium w cenie 20 zł. Możliwość wymiany dekodera na mediaboxa w cenie 199 zł + drugi dekoder w cenie 49 zł lub dla MR premium do opłaty miesięcznej 20 zł + aktywacja w cenie 99 zł.

 

przekazuje informacyjnie, mam jeszcze cyfrę (MR dwie niezależne karty) za 67 zł do końca roku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...