Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa kończy się w lipcu 2013r.

Planowałem wysłać wypowiedzenie dopiero w czerwcu, ale w sumie, po co tyle czekać?

Jeżeli wyślę wypowiedzenie teraz (z racji wypadnięcia z oferty kanałów gwarantowanych) to umowa przestanie być ważna z początkiem czy końcem maja?

(oczywiście jestem abonentem CYFRY+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w lipcu 2013r.

Planowałem wysłać wypowiedzenie dopiero w czerwcu, ale w sumie, po co tyle czekać?

Jeżeli wyślę wypowiedzenie teraz (z racji wypadnięcia z oferty kanałów gwarantowanych) to umowa przestanie być ważna z początkiem czy końcem maja?

(oczywiście jestem abonentem CYFRY+)

 

Niby 30 kwietnia ale oni mają na to 30 dni to być może że będziesz miał do końca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś z CYFRY+ komu umowa kończy się w tym miesiącu i wysłał już wypowiedzenie?

Czy tacy ludzie nie otrzymują od Działu Utrzymania Klienta podobnych ofert co enkowicze ?

Innymi słowy - czy Dział Utrzymania Klienta zlewa takich ludzi, czy również zabiega o ich pozostanie i przejście na nc+ ?

Jest to o tyle istotne pytanie, że pozwoli nam poznać strategię nc+. Bo w końcu czym się różni dotychczasowy enkowicz, który wysłał wypowiedzenie od dotychczasowego abonenta Cyfry+, któremu właśnie wygasa umowa i również chce odejść.

 

Ja mam wypowiedzenie , umowa do końca kwietnia ( wypowiedzenie zaakceptowane ), nigdy nie dzwoniłem - sami to robią ( ostatnio w poniedziałek )

Najniższa oferta to Platinum 99 zł

Multiroom 0 zł

DRugi PVR 20 zł

w sumie 119 zł umowa na 12 miesięcy.

Nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wypowiedzenie do końca kwietnia w C+, żadnego telefonu, ojciec sam też nie dzwoni. W APS potwierdzili, że wypowiedzenie jest i zaproponowali Platinum 109 + MRS 10 + Turbo 149/49 + 5/msc i drugi białas za 49. Jakoś nas nie zachwyciła ich definicja rozrywki (zaznacze ze ze dwa tygodnie temu byliśmy w APS, choć nie wierzę, że coś zmienili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponawiam zapytanie bo nie wiem co robic.

 

Wyswietla mi sie na TV informacja o wlaczeniu C+ x6 do konca umowy, a w momencie migracji byl to zwykly silver.

 

Jak radzicie? Dzwonic do NC+ w celu potwierdzenia wlaczenia tych C+ x6?

Pozdrawiam,

twardych i owocnych negocjacji,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kopara mi opadła. Mój szwagier ma umowe z n do końca maja za 69 zł (full + HBO). Tydzień temu wysłał wypowiedzenie. Gościu zadzwonił i zaproponował mu platyne za 69 zł do końca maja a od czerwca 79 zł na to szwagier że ok ale wcześniej miał HBO....gościu po chwili ok niech bedzie. Ja jestem obonentem cyfry od 8 lat mam optimum HD za 62 zł do końca grudnia więc dzwonie. Pan oferuje mi standardowo platyne za 99 zł więc sie wku..... i mówie dlaczego inni dostaja platyne z HBO za 79 zł, pan z nc+ oczywiscie sie wypiera takiej oferty. Więc podaje mu dane szwagra, gosciowi kopara opadła, więc pytam dlaczego wieloletni klienci cyfry są olewani...Pan na to że nic nie może poradzić w tym, temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ci co mieli n-ke dostali listy z pogrozkami o migracji, i teraz nc+ zeby nie stracic klientow z n, bo jak wiadomo prawie wszyscy powysylali wypowiedzenia, dostaja takie sliczne promocje, ale nie ma co sie martwic, jak abonenci c+ hurtem powysylaja wypowiedzenia to tez BOK do nich sie usmiechnie, jak widac dla prezesury nieco rura zmiekla jak polawila sie wizja szybkiego bankructwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem abonentem N z umową do 07.2013 czy mogę w tej chwili wypowiedzieć umowę czy muszę czekać do końca umowy

 

Wydaje mi się, że jeśli miałeś paczkę nPremium, to możesz wypowiedzieć do 19.04. W przeciwnym przypadku (jeśli miałeś tylko kanały tematyczne WPT) do 14.03.

Natomiast zawsze możesz wysłać oświadczenie o nie przedłużaniu umowy po okresie gwarantowanym (czyli teoretycznie dokańczasz umowę na aktualnych warunkach do 07.2013). W praktyce taka informacja traktowana była zawsze przez N jak wypowiedzenie umowy i na trzy miesiące przed jej zakończeniem można było negocjować nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferta NC+:

Pakiet Universe+; pełna paczka Canal+ na cały okres; umowa na 12 msc - 49zł/msc

 

To się nazywa równe traktowanie abonenta :brawo: . A cyfrowicze 99zł za platyne.

 

WPT w N kosztowały 48zł, a uniwerse+ to to samo /wymian kilku kanaow i tyle/, więc opcja z 6 Canal+ na cały okres umowy /12-18m/ za 49 zł /czy nawt 59/??? - dla mnie ściema bo oznacza, że 6 kanałow Canal+ /a to kanały Premium/ dają za 0 zł - aż tak zdesperowani w nc+ chyba nie są i dlaczego taka promocja miałaby dotyczyc tylko abonentów N a nie cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnych parę lat z cyfrą, wypowiedzenie wysłane i umowa kończy się za dwa tygodnie...przynajmniej wiem na czym stoję: póki co dwa telefony z platinum za 99 i jak nie zjadą mi do universe z C + paczką do 60/70 zł to się żegnamy.

Nie dam się dymać skoro z Nki mogą dostać dobre oferty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferta NC+:

Pakiet Universe+; pełna paczka Canal+ na cały okres; umowa na 12 msc - 49zł/msc

 

To się nazywa równe traktowanie abonenta :brawo: . A cyfrowicze 99zł za platyne.

 

WPT w N kosztowały 48zł, a uniwerse+ to to samo /wymian kilku kanaow i tyle/, więc opcja z 6 Canal+ na cały okres umowy /12-18m/ za 49 zł /czy nawt 59/??? - dla mnie ściema bo oznacza, że 6 kanałow Canal+ /a to kanały Premium/ dają za 0 zł - aż tak zdesperowani w nc+ chyba nie są i dlaczego taka promocja miałaby dotyczyc tylko abonentów N a nie cyfry+

 

a jednak - wielokrotnie wałkowane na tych stronach

 

Abo N-ki wysłali kilkaset tysięcy wypowiedzeń, więc nc+ rura zmiękła - ot, cała filozofia.

 

Teraz Abo Cyfry+ będą mieć czas na wypowiadanie umów. Jak się zmobilizują, to pewnie efekt końcowy będzie podobny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...