Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosiłbym od wiktor3a i mixer4all numery umów. Jak powiedział przełożony konsultanta podanie samego tylko numeru umowy nie stwarza żadnego ryzyka dla podającego a innym stwarza możliwość podpisania takiej samej oferty.

 

Pozwól,że zrozumiem twój tok myślenia:

 

Zadzwonisz i podasz mój numer mówiąc że ja chcę tak jak on ma?

 

Bitch please :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko potwierdzą mi przyjęcie wypowiedzenia, to dam znać co proponują w moim przypadku(59+10npremium). Tych cen w wysokości 49 - 59 też jakoś nie widzę, ale 64 - 69 wydaje mi się realne. Oby:)

69 potwierdzam jeszcze raz,ze 3 razy się upewniałem podczas rozmowy, narazie w ica figuruje canal+ silver, umowa zaczyna sie od 1 maja...

 

U mnie jest dokładnie to samo. A poza tym świeci AXN Spin którego na pewno nie było w N, poza tym to co do tej pory C+ i HBO,a nagle już dzisiaj została wystawiona nowa faktura na kwotę 69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, ale beka. Jeszcze nie dawno Universe to było max. 49zł, a teraz universe dają za 49zł z 6x c+ :D Albo Canal+ Silver z 6x c+ i hbo za 69zł, i jeszcze w to wierzycie :D HAHAHA. Pewnie jak piszą 6x c+ chodzi im o 6 kanałów Cyfry+, czyli kuchnia, domo itd.

Bzdury piszesz. Np. "Domo HD" nie nazywa się "Canal+ Domo HD". To tylko jeden przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie biały nbox z n od 6 lat z małą przerwą, od 3 tygodni miałem WPT+Npremium(obecnie Canal+)HBO na okres 6 miesięcy za 59zł/m. Złożyłem wypowiedzenie z powodu automatycznej migracji.

Druga umowa Komfort HD za 20 zł na własnym dekoderze. do konca czerwca złożone wypowiedzenie.

Dzisiaj telefon do BOK czy wypowiedzenie jest ważne i chwila zastanowienia i decyduję że nie wycofuje wypowiedzenia. Następnie telefon do DUK pierwsza oferta 59 zł/m za Universe+, paczka Canal+,HBO na 12m druga opcja U+, paczka Canal+ za 49zł/m na 12m powiedziałem żeby konsultantka zadzwoniła za 3 godziny i nie zadzwoniła więc po 20.00 telefon do DUK i negocjacie i wynik:

Universe+, paczka Canal+, HBO gratis na 6m za cenę 49zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co musi być na rzeczy z tymi cenami ..Ja wysłałem wypowiedzenie z cyfry plus..Dziś do mnie dzwonili tylko mnie niestety takich cen nie proponowano

A na pytanie dlaczego tak droga..pani mnie poinformowała że tylko abonenci z N mają duże zniżki bo masowo wysłali wypowiedzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak pisałem kilka postów wcześniej, zmigrowałem dziś do NC+ na warunkach, które mi całkowicie odpowiadają. Mam już to za sobą: całe godziny na forach, śniące się mi układy programów i różne opcje umów :lol2: Także długie, "nocne rozmowy" z konsultantami :D

Chciałbym podziękować Wszystkim za dobre rady, dzielenie się swoim doświadczeniem w rozmowach z konsultantami oraz za wszelkie

informacje pomagające mi (nam) w osiągnięciu zaplanowanego celu :-). Wszystkim- przy okazji- życzę udanych umów i szybkiej ich realizacji.

Tak czy tak: zostaję z Wami i,jak będę mógł pomóc, to będę tu pisał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dla Cyfry+ nic nie będzie bo nasze umowy/wypowiedzenia rozejdą się w czasie około 12-15 miesięcy i nie bedzie takich ofert

Enkowicze się spisali wyslali 200-300 tysiecy wypowiedzeń i ceny poszły około 30-40% w dół a dla nas tak nie będzie raczej czas odegra tutaj kluczową rolę.

Zastanawia mnie co po roku dla enkowiczów?? Ceny 50% w górę albo pa pa pewnie nc+ bedzie musiało się odbic

wysłali wypowiedzenia, bo dostali listy z "propozycją nie do odrzucenia" i dlatego taka reakcjia + uokik + antync+. Nie piszcie ze dzięki n-kowiczom coś sie zmienia, bo gdyby pierwsze listy poszły do abonentów Cyfry to było by tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sam dopiero co się tutaj zarejestrowałem (od 2011 mam konto na starym 'nhdtv' tj. dzisiejszym forum ncplus, ale dziwnym zbiegiem okoliczności pomimo wielu prób nie mogę się doczekać na maila z przypomnieniem hasła czy z aktywacją nowego konta, ciekawe dlaczego :D ) Również mogę potwierdzić info o korzystniejszych warunkach :)

 

Umowa z N:

Przedłużenie umowy na 6 msc podpisane 30.01.13 + nPremium do 31.05.13 - 59zł/msc

 

Oferta NC+:

Pakiet Universe+; pełna paczka Canal+ na cały okres; umowa na 12 msc - 49zł/msc

 

Koło godziny 14 sam zadzwoniłem pod numer DUK N ( 12 294 78 79) Wypowiedzenie zarejestrowane. Początkowa propozycja na to co wyżej - 59zł. Krótka piłka z mojej strony - zgodzę się, ale za 49zł/msc. Konsultacja z kierownikiem - dał zielone światło. Umowa od 01.05.13 do 30.04.2014. Warunki powtórzone kilkukrotnie + potwierdzone kolejnym telefonem po 30 min. Dla pewności jutro przedzwonię jeszcze raz i sprawdzę czy wszystko się zgadza. Dodatkowe info od konsultanta - po upływie 12 msc cena pakietu będzie wynosić 79zł także trzeba pamiętać o końcu umowy i negocjacjach/wypowiedzeniu. Imię i nazwisko rozmówcy oczywiście zapisane na wszelki wypadek. Jak widać konsultant też człowiek :P

 

Sam jestem jak najbardziej zadowolony, głównie zależało mi na niższej cenie abonamentu + kanale sportowym. O HBO czy inne wodotryski nawet nie pytałem. Jak widać opłacało się czekać i nie brać pierwszej lepszej oferty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Universe+; pełna paczka Canal+ na cały okres; umowa na 12 msc - 49zł/msc

 

no. teraz tylko jakieś 200.000 cyfrowiczów, którzy zapłacą za to samo 99 i bilans jest ok.

 

 

Ktoś musi za to zapłacić w tym wypadku będą to byli abonenci cyfry..Dziękuje im bardzo za takie przywileje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś z CYFRY+ komu umowa kończy się w tym miesiącu i wysłał już wypowiedzenie?

Czy tacy ludzie nie otrzymują od Działu Utrzymania Klienta podobnych ofert co enkowicze ?

Innymi słowy - czy Dział Utrzymania Klienta zlewa takich ludzi, czy również zabiega o ich pozostanie i przejście na nc+ ?

Jest to o tyle istotne pytanie, że pozwoli nam poznać strategię nc+. Bo w końcu czym się różni dotychczasowy enkowicz, który wysłał wypowiedzenie od dotychczasowego abonenta Cyfry+, któremu właśnie wygasa umowa i również chce odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś z CYFRY+ komu umowa kończy się w tym miesiącu i wysłał już wypowiedzenie?

Czy tacy ludzie nie otrzymują od Działu Utrzymania Klienta podobnych ofert co enkowicze ?

Innymi słowy - czy Dział Utrzymania Klienta zlewa takich ludzi, czy również zabiega o ich pozostanie i przejście na nc+ ?

Jest to o tyle istotne pytanie, że pozwoli nam poznać strategię nc+. Bo w końcu czym się różni dotychczasowy enkowicz, który wysłał wypowiedzenie od dotychczasowego abonenta Cyfry+, któremu właśnie wygasa umowa i również chce odejść.

dopiero 15kwiecień-spokojnie ,jeszcze przyjdzie czas na "cyfrowiczów" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cesc4 umowa kończy mi się 30 kwietnia , wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane , Kontaktu zero . Pisali e-mail żeby wycofać wypowiedzenie , no i sms że mają dla mnie ofertę bym do nich zadzwonił . Nie zamierzam dzwonić , niech Oni dzwonią .

 

Może wysłałeś groźne wypowiedzenie że boją się do ciebie zadzwonić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dziś przyszło na meila

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy

o Abonament. Gorąco zachęcamy do pozostania w gronie naszych

Abonentów i odwołania wypowiedzenia.

 

W dalszym ciągu będą Państwo mogli korzystać z usług CYFRY+

na warunkach wcześniej zawartej Umowy, z zastrzeżeniem ewentualnych

zmian programowych i wyłączeniem okresowych promocji.

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że udostępniamy Państwu

kanał nSport, na warunkach obecnej Umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

W celu odwołania wypowiedzenia prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum

Abonenta pod specjalnie dedykowanym numerem 22 22 00 191.

 

 

Pozdrawiamy,

nc+

 

 

dzwonić do nich nie bede, jak im smierdzi moja kasa to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...