Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dowiedzieć się co z abonentami, którzy mają umowy z PS3/TV. W chwili obecnej nie ma dla takich abonentów oferty migracyjnej z uwagi na dosyć odległy termin okresu minimalnego. Niemniej jak poinformował mnie pan, z którym miałem okazję rozmawiać za kilkanaście dni powinno się wszystko wyjaśnić. Czyli wersja na ten moment to zostajemy na obecnych warunkach.

 

Wypytałem też o kwestię podziału poszczególnych meczów na konkretne kanały. Otóż wszystkie ligi piłkarskie będą w CANAL+. Wyjątkiem są mecze Ligi Mistrzów, które będą też w NSPORT HD i prawdopodobnie Liga Europejska, więc dla abonentów C+ jest to niezbyt dobra informacja, gdyż na nie mamy dostępu do tego kanału, a właśnie tam mają lecieć te ciekawsze mecze (patrząc na program telewizyjny). Pytałem o możliwość dołączenia NSPORT do C+, ale na ten moment nie ma takiej możliwości (lub dalej jest tylko dla wybranych).

 

Jeśli spojrzycie w program na stronie C+, zauważycie, że w najbliższej kolejce mamy już transmisję z Serie A, a także tradycyjnie z pozostałych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem przed chwilą z przedstawicielem Nc+ i niestety Gold z multi za min. 99zł, nie ma szans na 89zł a o 79zł to nawet rozmawiać nie chcieli, tak więc 01.04 bay, bay N i witaj nieszczęsny CP, szkoda nerwów, chciałem zostać z NC+ ale nie za te pieniądze, a z własnego doświadczenia wiem że dzwoniąc do CP wystarczy powiedzieć że "ucieka się przed NC+" to nagle pojawiają się fajne promocje, premium za 69 zł i multi za darmo przez 6 miesięcy, co jest bardzo kuszące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam promocję StartHD za 39 zł, umowa skończyła się pod koniec lutego(obecnie czas nieokreślony), czy mogę rozwiązać umowę bez 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia? Kanałów w tej ofercie po wejściu nc+ chyba nie ubyło, jednak nie ma już możliwości korzystania z dodatków np. programów nPremium. Aha wyczytałem gdzieś, jednak nie pamiętam gdzie, że od teraz nie można zrezygnować z usług w punkcie, jedynie listownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to nie godzic sie na kilka pierwszych ofert z kosmosu. Oni chyba sie mocno myla, myslac, ze ludzie beda placili taka kase za TV. Nie ma bata! Rozmawialem z kilkoma znajomymi posiadajacymi Cyfre i N, ktorzy srednio sie orientuja w temacie fuzji, ale jak przedstawilem im temat wraz z cenami to pierwszy taks jaki byl: Albo beda jakies porzadne rabaty, albo zmykamy do CP. Nie sama TV czlowiek zyje...

 

Ludzie wdech.... i wydech.... wdech.... wydech. To oni nas potrzebuja, a nie odwrtonie! Spokojnie czekajcie na telefony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dowiedzieć się co z abonentami, którzy mają umowy z PS3/TV. W chwili obecnej nie ma dla takich abonentów oferty migracyjnej z uwagi na dosyć odległy termin okresu minimalnego. Niemniej jak poinformował mnie pan, z którym miałem okazję rozmawiać za kilkanaście dni powinno się wszystko wyjaśnić. Czyli wersja na ten moment to zostajemy na obecnych warunkach.

 

Wypytałem też o kwestię podziału poszczególnych meczów na konkretne kanały. Otóż wszystkie ligi piłkarskie będą w CANAL+. Wyjątkiem są mecze Ligi Mistrzów, które będą też w NSPORT HD i prawdopodobnie Liga Europejska, więc dla abonentów C+ jest to niezbyt dobra informacja, gdyż na nie mamy dostępu do tego kanału, a właśnie tam mają lecieć te ciekawsze mecze (patrząc na program telewizyjny). Pytałem o możliwość dołączenia NSPORT do C+, ale na ten moment nie ma takiej możliwości (lub dalej jest tylko dla wybranych).

 

Jeśli spojrzycie w program na stronie C+, zauważycie, że w najbliższej kolejce mamy już transmisję z Serie A, a także tradycyjnie z pozostałych lig.

 

@lelekd pisał że migrował do nc+ :shock:

Ktoś tu ściemnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jaka kwota uczciwa powinna być??

 

Za pakiet "All inclusiv", oczywiście bez fikołków i opcji "VoD", "net", maksymalnie 130-140 PLN.

 

Oczywiście w pakiecie powinny się zawierać takie paczki, jak HBO, Cinemax i Filmbox.

 

Czyli ceny na poziomie takich, jakie mamy obecnie w c+.

 

ps.

MR oczywiście za 0 złotych, żeby było jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym celem jest utrzymanie klientów - cel postawiony przez prezesa

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ju ... -abonentow

 

Ale z ta oferta obecna, SONDUJĄCA RYNEK i nastawiona na złapanie klientów, którzy podpisanie nowej umowy z ncplus traktują jako swoja życiową szansę nie spełni tych oczekiwań.. MUSI być dużo TANIEJ!!! Połączenie się przy utrzymaniu obecnej liczby klientów na dotychczasowych warunkach cenowych generuje taki sam przychód z abonamentu, a zmniejsza koszty funkcjonowania!! Nie wprowadzono bowiem żadnych nowych kanałów których nie było na n-ce czy cyfrze, a wręcz odwrotnie kasują kilka programów. Nie ma więc ekonomicznych przesłanek do tak drastycznych przesłanek, jest tylko przesłanka konkurencyjności, że na 1 platformie można mieć wszystko, ale nie w cenie jako suma dotychczasowych 2 abonamentów.

Jeżeli w n-ce za kanały tematyczne plus npremium plus hbo i cinema i filmbox i history przy przedłużaniu było 72 zł, to jak można tworzyć teraz ofertę za 149 zł. Kto ja kupi, odpowiedź poniżej w linku.

CZEKAĆ cierpliwie na wygasanie umów, wtedy będą realne propozycje, dzis to tylko naciągnięcie naiwnych...

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,1 ... #BoxBizTxt#BoxBizTxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dowiedzieć się co z abonentami, którzy mają umowy z PS3/TV. W chwili obecnej nie ma dla takich abonentów oferty migracyjnej z uwagi na dosyć odległy termin okresu minimalnego. Niemniej jak poinformował mnie pan, z którym miałem okazję rozmawiać za kilkanaście dni powinno się wszystko wyjaśnić. Czyli wersja na ten moment to zostajemy na obecnych warunkach.

 

Wypytałem też o kwestię podziału poszczególnych meczów na konkretne kanały. Otóż wszystkie ligi piłkarskie będą w CANAL+. Wyjątkiem są mecze Ligi Mistrzów, które będą też w NSPORT HD i prawdopodobnie Liga Europejska, więc dla abonentów C+ jest to niezbyt dobra informacja, gdyż na nie mamy dostępu do tego kanału, a właśnie tam mają lecieć te ciekawsze mecze (patrząc na program telewizyjny). Pytałem o możliwość dołączenia NSPORT do C+, ale na ten moment nie ma takiej możliwości (lub dalej jest tylko dla wybranych).

 

Jeśli spojrzycie w program na stronie C+, zauważycie, że w najbliższej kolejce mamy już transmisję z Serie A, a także tradycyjnie z pozostałych lig.

 

Oferta na pewno się znajdzie jak tylko coś wyleci i da powód do rozwiązania umowy. Ja czekam na koniec Romantica - brałem niestety oferte z PS3 i dzisiaj żałuję. Po zlewce z włączeniem nSport jestem nastawiony na rezygnację, bo płacę 198zł co miesiąc. Zadałem im wczoraj pytanie, czy chcą mnie w jakiś sposób zachęcić do migracji i dzisiaj odpisali: odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Doradca ds. Oferty Programowej skontaktuje się z Panem w najbliższym możliwym terminie. Proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy nc+ nie zrobi wszystkich abonentów w balona i od nowego sezonu Premier League nie będzie pokazywana w "nowym" dodatkowo płatnym kanale. To samo może się tyczyć naszej kopanej jak utworzą kanał Ekstraklasa TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...