Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie jak to jest ze proponuja rozne ceny dla ludzi

Jestem ich abonentem od 6 lat placilem 89 zl, teraz chca mi dac pakiet platiunium za 99zl

Duzo czytalem ze ludzie dostali gratis MR standard w cenie 0 zl

Nie wiem czy wy ludzie sciemniacie czy jak mnie konsultant wysmial w APS ze ludzie p.... glupoty i nie mam takiej opcji w tej slynnej tabelce tylko Canal +platium 99zl na 18 msc.

Probowalem tez na infolini z 3 razy i nic z tego.

 

 

Moje drugie pytanie tyczy sie mojego dekodera glownego do multiroomu jest to nbox z nagrywarka czy go tez bede musial wymieniac czy tylko uaktualnia soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie na temat, a nie snujecie przeróżne swoje wynaturzenia, żale i rozsiewacie typowe ploty. To forum staje się typowym śmietnikiem, na którym siedzą ciągle ci sami ludzie. zarejestrowali się w połowie marca a już mają po kilkaset postów - chyba to bezrobotni. Nie róbcie bałaganu. To forum ma służyć wymianie doświadczeń, wiedzy i porad a nie plotkom. Jest tyle plotkarskich stron, idźcie tam, proszę Was. Ja chcę korzystać z tego forum a nie szukać potrzebnych informacji w każdym z wątków, bo nie wiadomo gdzie co jest. Chyba nad tym nikt już nie panuje.

 

A co pogadać nie można sprawa jest już tak śmieszna, że żal, co by na temat było ofertę dostałem Platyna za 99+MR 10 i jest git :wink: wymiana Nbox PVR na turbo za 149 + 49 za drugi to jest dopiero przesada a nie skomlenie o dychę mniej na pakiecie miesięcznie, kuriera ani widu ani słychu z pudełkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.webshock.com.pl/platforma-nc-to-naprawde-nowa-definicja-rozrywki/

 

(..) Nc+ startuję na rynku (..)

(..) w wielu rodzajach lingwistycznych. (..)

 

(..) umożliwiają ujrzeć ostrzej, słyszeć lepiej i w końcu doświadczać większe odczucia. To główny z najistotniejszych korzyści (..)

 

Dalej nie czytałem, bo mnie oczy rozbolały :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier... kotka w bambus. Łaski nie robią.

 

Właśnie robią łaskę, niestety :/

Sam pomyśl. Odrzucą wypowiedzenie z błachych powodów 1000 osób. 600 z tych osób nie zmieści się w terminie możliwości wypowiedzenia i dostanie wyższą umowę na 18 miesięcy. 300 osób sie odwoła a reszta machnie ręką. Zysk dla spółki - 300 osób z wysoką umową.

Złą prasą i tak się nie muszą już przejmować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy100:

tu też: viewtopic.php?f=174&t=30988&start=1995

"Właśnie zmigrowałem do NC+. Warunki: Canal+Platinum, MR (pozostają 2 niezależne karty), Philips PVR (zostaje z Cyfry) - Całość - 99,00 zł . Umowa na 12 m-cy."

 

Dlaczego o tym piszesz w innych działach - to takie ważne dla Forum?

W/g mnie oferta gniot.

 

Piszę o tym w tych tematach, które tego dotyczą. A przez takich jak ty ten temat jest tak zaśmiecony. Gó.wno mnie interesuje czy to dla ciebie gniot czy nie. Dali Ci ofertę to pisz, nie dali to łapy precz od klawiatury.

@MaTyS - oferta jak najbardziej prawdziwa. Nie odzywam się jak nie mam powodu. W przeciwieństwie do gniotów typu user19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier... kotka w bambus. Łaski nie robią.

 

Właśnie robią łaskę, niestety :/

Sam pomyśl. Odrzucą wypowiedzenie z błachych powodów 1000 osób. 600 z tych osób nie zmieści się w terminie możliwości wypowiedzenia i dostanie wyższą umowę na 18 miesięcy. 300 osób sie odwoła a reszta machnie ręką. Zysk dla spółki - 300 osób z wysoką umową.

Złą prasą i tak się nie muszą już przejmować...

To spotkamy się w sądzie :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzialem dzisiaj umowe z N w punkcie i pan zachecal mnie abym nie skladal wypowiedzenia bo w przyszlym tygodniu tj. wtorek sroda maja pojawic sie nowe oferty! wiec oni bankowo tak przeciagaja strune zeby jak najmniej stracic - ale nie uda im sie to z tego co widze - bo po mnie jeszcze z 7 osob bylo w celu wypowiedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem smsa z suer hiper ofertą migracyjną i z prośbą o kontakt. Zadzwoniłem na podany numer pod którym o dziwo konsultant zgłosił się po 10 sekundach. Do tej pory miałem Canal+ Start HD z multiroomem i dwoma kartami Cameleon. Propozycja to pakiet Comfort + z paczką C+ za 79 zł + 20 zł za drugi dekoder, który posiadam, MR za free. Powiedziałem, że zdecyduję się na tą ofertę jeśli dzierżawa dekodera będzie za darmo, niestety nie było to możliwe. Pożegnaliśmy się po 5 minutach rozmowy.

 

Dodam, że umowę mam do końca kwietnia - wypowiedzenie wysłane i zarejstrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by wystarczyłoby jakby w Comforcie były kanały typu Planet, Domo, BBC plus canal+ film i za to 59-69zł.

 

btw premiery filmowe z Canal+ potem lecą na Canal+ Film ???

 

btw2 - jak faktycznie zrezygnujemy i zaleje ich fala oddanych dekoderów to pewnie fajne promocje w ofercie na karte z boxem się pojawią:)) Stawiam na ceny 249-299zł za recordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka moja rada bardzo skuteczna dla wysyłających wypowiedzenia !!!!!!!

na własnej skórze odczułem jak ncplus oszukuje, tzn. przysyła pismo że niezgodnie z ich regulaminem wysłalem wypowiedzenie.

Zacytuję list ;uprzejmie informujemy, że przesłana Przez Panstwa rezygnacja nie moze zostać uwzgledniona, ponieważ nie spełnia wymogów okreslonych w regulaminie umowy o abonament, w związu z powyższym umowa o abonament nadal jest kontynuowana.

Bardzo się zdenerwowałem zadzwoniłem na podany nr telefonu w sprawie wyjaśnienia o co chodzi awantura zrobiona konkretnie i w końcu NAJAWAŻNIEJSZY MOJ ARGUMENT

powiedziałe że zrobiłem zdjecie listu z własnoręcznym podpisem zanim włożyłem go do koperty :brawo: a pani konsultantka zamarła poprosiła o chwilę cierpliwości po paru minutach powiedziała że przejrzała rezygnację i stwierdziła że jest wszystko prawidłowo wypełnione :brawo: i nie wie dlaczego była odmowna odpowiedz.

Napisała na moim kontrakcie reklamację z tego powodu a ja dodatkowo drogą mailową wysłałem zdjecie dokumentu jaki zrobiłem przed wysłaniem gdzie jest data pliku i wszystko jasne.Na drugi dzień drogą mailową dostałem odpowiedz że wszystko jest w porządku i umowa zostanie rozwiązana z koncem kwietnia.

Tak że będąc przezornym zaoszczędziłem conajmniej 150zł

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem smsa z suer hiper ofertą migracyjną i z prośbą o kontakt. Zadzwoniłem na podany numer pod którym o dziwo konsultant zgłosił się po 10 sekundach. Do tej pory miałem Canal+ Start HD z multiroomem i dwoma kartami Cameleon. Propozycja to pakiet Comfort + z paczką C+ za 79 zł + 20 zł za drugi dekoder, który posiadam, MR za free. Powiedziałem, że zdecyduję się na tą ofertę jeśli dzierżawa dekodera będzie za darmo, niestety nie było to możliwe. Pożegnaliśmy się po 5 minutach rozmowy.

 

Dodam, że umowę mam do końca kwietnia - wypowiedzenie wysłane i zarejstrowane.

 

 

a ile wiecej musialbys placic za multiroom bez umowy? Bo ja bez multi place za c+start 8zl wiecej i nie zamierzam poki co rezygnowac skoro teraz kosztuje prawie 100zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...