Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z migrujących do NC+ z N-ki dopytał, czy po migracji dorzucą opłatę 5 złotych miesięcznie za dekoder? Takie opłaty wynikają z oferty NC+. Pytanie czy tylko dla nowych czy także dla dotychczaoswych użytkowników turbodekoderów. W N-ce nie płaciło się opłat miesięcznych za dekoder. Dopytał ktoś jak po migracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem was o coś zapytać. Jakiś czas temu zostawiłem mój numer telefonu na stronie nc+ i wysłałem smsa i miałem kilka telefonów z numerów : 2222 00000 i 224390458, za każdym razem po odebraniu przeze mnie nie było nic słychać i rozłączało się po kilku sekundach. Miał ktoś tak ? To u mnie jest coś nie tak z telefonem czy u nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 raz tam dzisiaj dzwoniłem bo 3 raz mi wyłanczaja najpierw kanały jeden po drugim a potem wszystkie i nie mam dostępu,3 raz proponowali mi Platinum,1 raz za 109 z multi,2raz za 109 z multi,za 3 razem obiecałem sobie ze nie będę wchodził w dyskusje,zapytałem się co z moimi programami czemu to nie działa i poprosiłem zeby te uprawnienia i jeszcze raz przesłał,a on ze ma dla mnie ofertę jeśli chce,a ja głupi mowie ok ale wie pan wiem co mi pan zaproponuje Platinim za 109 plus multi.Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałem w słuchawce a to się pan bardzo zdziwi.Myślę sobie no nareszcie.Moje zdziwienie było równie wielkie jak usłyszałem ze ma dla mnie Platinim za uwaga 119 plus multi plus dekoder.Mowie mu ze mówiłem mu ze parę razy dostałem to już za 109,a on naprawdę? ja ze tak i ze mnie to już nie bawi.Powiedział ze sprawdzi czy może mi to zrabatowac,okazało się ze może na 109.Jak by sie dało opluć kogoś przez tel to bym to zrobił.Potem standardowa gadka ze dodają mi nowe kanały.Ja mu ze ok jakie on ze canal plus.Ja mu ze żadnego canal plus mi nie dodali miałem 6 i mam nadal 6 a co oni z nazwami zrobili i co tam poszczają to ich sprawa,to go zabolało uderzył w n sport ja mowie ok ale ja nikogo nie prosiłem żeby mi go ktoś uwłaczał.On o espn america ja mu ok ale on w lipcu kończy nadawanie na Europe i go wogole nie będzie a on ze tak właśnie będzie ja mu ze zabierają mi jeszcze espn,extrime oraz sportklub a ten espn america na chwile to jakiś żart.On na to ze dodają mi history ja mu ze ja history mam a jak przejdę na platinum to go miał nie będę bo jest w najdroższym pakiecie.To go zbiło z tropu i powiedział ze ok przyznaje mi racje ale za to dostane kanały hd,a ja mu ze mam to w pakiecie ze mam wszystkie kanały hd jakie maja to on ze maja ich wiecej,a ja mu ze to ich dodawanie kanałów to polega na mówieniu ze kanał hd to nowy kanał mówi ze to super jakość itd.Uderzam w umowę pytam sie co z listami on ze niedługo do mnie dojdzie pytam czy polecony,mówi ze nie,pytam czy takie zmuszanie jest zgodne z prawem a no cisza,Reasumując jak zniknie mi teraz obraz to mam to w [beep]ie i nie dzwonie skoro tam są takie ogórki co nic nie wiedza,mam juz tego dość nie chce platinum za 109,99,89,79 ani wogóle dostane pismo to jesli będzie pozew zbiorowy to się do niego przyłącze jeśli nie to odpuszczę i mam to gdzieś,w najbliższym tygodniu wysyłam wypowiedzenie i nie chce mieć z ta pseudo platforma nic wspólnego ,tylko się człowiek denerwuje .Koniec,the end, finie finito,kaput,ende

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących do NC+ z N-ki dopytał, czy po migracji dorzucą opłatę 5 złotych miesięcznie za dekoder? Takie opłaty wynikają z oferty NC+. Pytanie czy tylko dla nowych czy także dla dotychczaoswych użytkowników turbodekoderów. W N-ce nie płaciło się opłat miesięcznych za dekoder. Dopytał ktoś jak po migracji ?

Takie opłaty są jak bierzesz dekoder. Przecież jest podane jednorazowo cała kwota lub część kwoty i co miesiąc 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 raz tam dzisiaj dzwoniłem bo 3 raz mi wyłanczaja najpierw kanały jeden po drugim a potem wszystkie i nie mam dostępu,3 raz proponowali mi Platinum,1 raz za 109 z multi,2raz za 109 z multi,za 3 razem obiecałem sobie ze nie będę wchodził w dyskusje,zapytałem się co z moimi programami czemu to nie działa i poprosiłem zeby te uprawnienia i jeszcze raz przesłał,a on ze ma dla mnie ofertę jeśli chce,a ja głupi mowie ok ale wie pan wiem co mi pan zaproponuje Platinim za 109 plus multi.Jakież było moje zdziwienie gdy usłyszałem w słuchawce a to się pan bardzo zdziwi.Myślę sobie no nareszcie.Moje zdziwienie było równie wielkie jak usłyszałem ze ma dla mnie Platinim za uwaga 119 plus multi plus dekoder.Mowie mu ze mówiłem mu ze parę razy dostałem to już za 109,a on naprawdę? ja ze tak i ze mnie to już nie bawi.Powiedział ze sprawdzi czy może mi to zrabatowac,okazało się ze może na 109.Jak by sie dało opluć kogoś przez tel to bym to zrobił.Potem standardowa gadka ze dodają mi nowe kanały.Ja mu ze ok jakie on ze canal plus.Ja mu ze żadnego canal plus mi nie dodali miałem 6 i mam nadal 6 a co oni z nazwami zrobili i co tam poszczają to ich sprawa,to go zabolało uderzył w n sport ja mowie ok ale ja nikogo nie prosiłem żeby mi go ktoś uwłaczał.On o espn america ja mu ok ale on w lipcu kończy nadawanie na Europe i go wogole nie będzie a on ze tak właśnie będzie ja mu ze zabierają mi jeszcze espn,extrime oraz sportklub a ten espn america na chwile to jakiś żart.On na to ze dodają mi history ja mu ze ja history mam a jak przejdę na platinum to go miał nie będę bo jest w najdroższym pakiecie.To go zbiło z tropu i powiedział ze ok przyznaje mi racje ale za to dostane kanały hd,a ja mu ze mam to w pakiecie ze mam wszystkie kanały hd jakie maja to on ze maja ich wiecej,a ja mu ze to ich dodawanie kanałów to polega na mówieniu ze kanał hd to nowy kanał mówi ze to super jakość itd.Uderzam w umowę pytam sie co z listami on ze niedługo do mnie dojdzie pytam czy polecony,mówi ze nie,pytam czy takie zmuszanie jest zgodne z prawem a no cisza,Reasumując jak zniknie mi teraz obraz to mam to w [beep] i nie dzwonie skoro tam są takie ogórki co nic nie wiedza,mam juz tego dość nie chce platinum za 109,99,89,79 ani wogóle dostane pismo to jesli będzie pozew zbiorowy to się do niego przyłącze jeśli nie to odpuszczę i mam to gdzieś,w najbliższym tygodniu wysyłam wypowiedzenie i nie chce mieć z ta pseudo platforma nic wspólnego ,tylko się człowiek denerwuje .Koniec,the end, finie finito,kaput,ende

 

Widzę że wena twórcza w nerwach jest. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. jako dziś dzwoniłem i padło pytanie do kiedy można wysłać wypowiedzenie umowy(oczywiście wiedziałem,ale tak jakoś samo wyszło ode mnie to pytanie) z powodu wyłączenia kanałów to konsultant wyskakuje z pytaniem "a jakich kanałów panu brakuje"Nawet nie wiedział,że od 1 kwietnia wyleciało z cyfry kilka kanałów.Dopiero poszedł się tam kogoś pytać.Paranoja jakaś!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co prezentują to jest jakiś skandal dosyć, że konsultanci nie są doinformowani to do tego jeszcze kit wciskają.

konsultanci może są mało winni ale tez zaczynają być aroganccy ,jestem fanem sportu dobrego filmu,wszystko mi do tej pory pasowało zanim się nie połączyło to wszystko,człowiek jest tak zniechęcony i zażenowany ze zaczyna mu być naprawdę wszystko jedno.M am nadzieje ze dostana za to wszystko dotkliwa kare.Julek przegiął na całej linii.Ja już się poddaje definitywnie jestem przez nich jednym wielkim kłębkiem nerwów, :( Wypowiedzenie już naskrobałem i nich sobie odłączają wszystko antenę tez im mogę dać chociaż jest moja ale może sobie ja Julek zamontować i się na niej powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

daimon82, jak konsultanci są mało winni?

Co to za pokrętna retoryka?

 

To są żywi ludzie, a nie automaty, więc wymaga się od nich myślenia.

 

A jeśliby ich szef kazał im skoczyć z 10. piętra na główkę, to też z okrzykiem: "za nc+" dokonaliby tego "heroicznego" wyczynu?

 

Już kiedyś mówiłem, że od myślenia zwalnia tylko wrodzona głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a czy ktos w ogole dostal platyne z multiroomem standard za 99 zl?

 

Po 1 telefonie od konsultanta Cyfry+ negocjacja zeszła do 99zł za C+PLATINUM + MR gratis na 18mscy. Więc jeśli od razu potrafili tak zejść z ceny to myślę że do końca maja będzie jeszcze lepiej. Na razie czekam. 5 ofert odrzuciłem

ja maiłem juz tyle telefonów i tylko jedna opcja te 109 z multi albo drozej

 

daimon82, jak konsultanci są mało winni?

Co to za pokrętna retoryka?

 

To są żywi ludzie, a nie automaty, więc wymaga się od nich myślenia.

 

A jeśliby ich szef kazał im skoczyć z 10. piętra na główkę, to też z okrzykiem: "za nc+" dokonaliby tego "heroicznego" wyczynu?

 

Już kiedyś mówiłem, że od myślenia zwalnia tylko wrodzona głupota.

Ktos ich szkoli,ja ich nie bronie bo to ludzie Juliana tez jzu mnie irytuje ich beznadziejnosc,ale najbardziej sa winni ich szefowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...